Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

W worku. Raczańskim.

Autor Wiadomość
nadi184 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Sie 2013
Posty: 65
Skąd: Krzyżowa
Wysłany: 2015-03-12, 18:55   

Mirek, nie musisz mi niczego obiecywać, bo mi na tym nie zależy!


Pudelek, alkoholizm to nie wyzwisko, tylko choroba... i tym akurat nie można nikogo obrazić, i sam przyznasz , że mówiąc: PIJANA ŚWINIA to jednak różnica jest!

Ale...nie muszę się Wam tłumaczyć...Nie ja jestem winna, a skoro jeszcze nie słyszeliście o takich procesach to Was doedukuję i będziecie bogatsi o pewne informacje, aby wykorzystać je w przyszłości! :)
 
 
 
nadi184 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Sie 2013
Posty: 65
Skąd: Krzyżowa
Wysłany: 2015-03-12, 18:58   

ceper, z tą różnicą, że oni o tym nie wiedzą.... To Twoja sprawa jak nazywasz innych! Tylko9 żebyś kiedyś nie trafił na taką osobę jak ja, bo może Cię to niemiło zaskoczyć!
 
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-03-12, 19:01   

Pudelek napisał/a:
ceper napisał/a:
Po trzecie: opisał wyłącznie swe odczucia i to szczerze, a to się chwali.

to akurat mocno naciągane - nazwę cię pedofilem, bo na takiego mi wyglądasz, oddałem swoje odczucia, więc wszystko jest w porządku?
Już mi się hanys podobasz :)
Pudelek napisał/a:
poza ceprem, ale jego nikt i tak nie bierze pod uwagę
bo nie jestem reprezentatywną częścią społeczeństwa (promil, według innych kryteriów w porywach 1 procent)? To już dyskryminacja :)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
kasiek 

Dołączyła: 12 Mar 2015
Posty: 19
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-03-12, 19:01   

I to się właśnie nazywa akceptacja głupoty. Ktoś wstawi relację nieprawdziwą, która obraża inne osoby a forumowicze przyklaskują ponieważ jest sensacja jest zabawa. A czy do Was nie dociera, że nie wszyscy muszą godzić się i akceptować wyzwiska pod ich adresem?
 
 
nadi184 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Sie 2013
Posty: 65
Skąd: Krzyżowa
Wysłany: 2015-03-12, 19:02   

Pudelek, idziesz ze mną w góry. Coś idzie nie tak, i na drugi dzień ja pisze w internecie, że szła ze mną świnia i debil, paszkwil i coś tam jeszcze... Nadal będziesz udawał, że nie o Tobie pisałam?????
 
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8337
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-03-12, 19:07   

nadi184 napisał/a:
Pudelek, alkoholizm to nie wyzwisko, tylko choroba... i tym akurat nie można nikogo obrazić


nazwanie kogoś alkoholikiem, kto się nim nie czuje, jak najbardziej jest wyzwiskiem. Obraza to poczucie bardzo subiektywne.

nadi184 napisał/a:
.Nie ja jestem winna, a skoro jeszcze nie słyszeliście o takich procesach to Was doedukuję

mnie żaden wyrok w polskim sądzie już nie zdziwi. I chyba nikogo w tym państwie.

nadi184 napisał/a:
i będziecie bogatsi o pewne informacje, aby wykorzystać je w przyszłości!

naprawdę sądzisz, że przeciętny użytkownik forum górskiego już się pali do tego, aby takie pierdoły (tak, dla mnie to pierdoła) kierować do sądu? :lol rozumiem, że można się poczuć urażony, ale... wykropkuję, aby dalej nie drążyć ;)

PS>ceper, przecież ciebie to już by połowa tego forum pozwała. O takim chwastku czy mazeno nie mówiąc :D Chyba nie mamy honoru :rol
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
kasiek 

Dołączyła: 12 Mar 2015
Posty: 19
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-03-12, 19:09   

Pudelek Ty chyba tego nie pojmiesz. Może za trudne dla Ciebie?
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-03-12, 19:09   

nadi184, uważasz z pewnością, że poprawię relację, że autobusem jechało czterech schorowanych młodzieńców, którzy dla ochrony przed zmarznięciem (w autobusie panował ukrop prawie 30 st. C) musieli opróżnić z gwinta co najmniej 2 butelki alkoholu (prędzej 3), zaś na dworcu zbesztali kulturalnie starszego pana (emeryta). Gdyby nie chwalili się w autobusie kilkunastocentymetrowym nożem (w sam raz do dżungli) i innym akcesoriami, to prawdopodobnie zabrałbym nie tylko głos w obronie starszej osoby.

Z drugiej strony: jeśli ci inteligenci by się ujawnili, to sami ponieśliby raczej konsekwencje za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, dzięki czemu byłbym uniewinniony, zaś oni dostaliby mandat.
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
kasiek 

Dołączyła: 12 Mar 2015
Posty: 19
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-03-12, 19:11   

Aż dziwne, że wszyscy bronią osoby która tak naprawdę jest winna. I dziwić się, ze taka znieczulica panuje skoro akceptujemy takie rzeczy.
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-03-12, 19:11   

Pudelek napisał/a:

PS>ceper, przecież ciebie to już by połowa tego forum pozwała. O takim chwastku czy mazeno nie mówiąc :D Chyba nie mamy honoru :rol


Mnie Lucyna chciała kiedyś pozywać.

Sama napisała na jednym z forów, że nie umie się posługiwać mapą i kompasem (ten wpis chyba nadal istnieje, ale nie wiem nie sprawdzałam) a kiedy wypomniałam jej to słowami "co z ciebie za przewodnik" groziła że mnie pozwie do sądu.


Jaja jak berety.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8337
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-03-12, 19:12   

kasiek napisał/a:
Ktoś wstawi relację nieprawdziwą,

a my, oczywiście, powinniśmy od razu wiedzieć, że relacja jest nieprawdziwa. Po prostu - umiemy czytać w myślach.

kasiek napisał/a:
a forumowicze przyklaskują ponieważ jest sensacja jest zabawa.

teraz, zgodnie z tą logiką, powinniśmy przyklasnąć wam - to dopiero jest sensacja.

nadi184 napisał/a:
Pudelek, idziesz ze mną w góry. Coś idzie nie tak, i na drugi dzień ja pisze w internecie, że szła ze mną świnia i debil, paszkwil i coś tam jeszcze... Nadal będziesz udawał, że nie o Tobie pisałam?????

nadi, litości... oczywiście, że wiem, iż o mnie pisałaś, ale diabeł polega na tym, że inni ludzie tego nie wiedzą. Tak więc mogę być wściekły za takie opisanie i załatwić to Tobą osobiście innymi kanałami, ale nie straciłem w oczach innych ludzi szacunku, bo przecież oni nie wiedzieli, że to ja...

Cytat:
Pudelek Ty chyba tego nie pojmiesz. Może za trudne dla Ciebie?

a czy Ty nie pojmujesz, że nie mam żadnych podstaw aby wierzyć którejkolwiek ze stron, więc...

Cytat:
Aż dziwne, że wszyscy bronią osoby która tak naprawdę jest winna. I dziwić się, ze taka znieczulica panuje skoro akceptujemy takie rzeczy.

...dlaczego mieliśmy od razu wydać wyrok na piszącego relację? Bo wyście tak powiedziały? No proszę... niektóre argumenty są tak ... poziomie, że kładą na łopatki - laynn jest winny, bo takie jest nasze stanowisko i koniec. Rozprawa już się odbyła? Nie zauważyłem.

A ja to w końcu napiszę wprost - pójście z czymś takim do sądu to jest dziecinada, nawet jeśli racja jest po naszej stronie. I tyle z mojej strony, bo dalsza dyskusja to tylko przepychanka bezsensowna.

PS>mirek, jak wybierzesz się na rozprawę to daj znać - może być ciekawie :)
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2015-03-12, 19:18, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-03-12, 19:13   

kasiek napisał/a:
Aż dziwne, że wszyscy bronią osoby która tak naprawdę jest winna. I dziwić się, ze taka znieczulica panuje skoro akceptujemy takie rzeczy.


Kto kogo broni ?

Nie było nas tam, nie wiemy jak tam było i ile kto wypił.

Zresztą przedmiotem ewentualnej rozprawy nie byłoby Wasze czy inne zachowanie na wycieczce a jej opis tu na forum.

My tylko usiłujemy Wam wytłumaczyć, że w takiej rozprawie nie macie szans i szkoda Waszego czasu i pieniędzy.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
nadi184 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Sie 2013
Posty: 65
Skąd: Krzyżowa
Wysłany: 2015-03-12, 19:15   

Pudelek, ale o tym nie muszą wiedzieć inni ludzie!!!!! Wystarczy , że ja wiem!!! Tutaj chodzi o mnie, a nie o innych ludzi czy oni wiedzą czy nie.
 
 
 
nadi184 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Sie 2013
Posty: 65
Skąd: Krzyżowa
Wysłany: 2015-03-12, 19:16   

Pudelek napisał/a:
Ty nie pojmujesz, że nie mam żadnych podstaw aby wierzyć którejkolwiek ze stron,


Nie masz żadnych podstaw, a tak się zaangażowałeś w pisanie tych postów...no no ciekawe podejście...jednostronne jak na brak podstaw! :)
 
 
 
kasiek 

Dołączyła: 12 Mar 2015
Posty: 19
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2015-03-12, 19:19   

Basia Z. napisał/a:
My tylko usiłujemy Wam wytłumaczyć, że w takiej rozprawie nie macie szans i szkoda Waszego czasu i pieniędzy.

I tutaj się nie zgodzę bo sprawę to my mamy wygraną.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime