Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

W worku. Raczańskim.

Autor Wiadomość
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-03-11, 14:32   

Basia Z. napisał/a:
Tak poza tym - to niestety teraz schroniska, kwatery knajpy itd. nie są przeważnie dla turysty, ale są po to aby przynosić zysk właścicielom lub dzierżawcom i to bez większych kłopotów.

w sumie poza jednym wyjątkiem w Pieninach to nie miałem nigdy sytuacji w schronisku, aby mnie nie przyjęto... więc ja akurat na ten aspekt działalności schronisk nie narzekam. Znacznie większe problemy były gdy trzeba było szukać kwater.

Basia Z. napisał/a:
Są chlubne wyjątki (np. wspominana Cyrla) ale jest ich niewiele.

a to jest drugi wyjątek, o którym też już pisałem: przyszliśmy niezapowiedziani wieczorem w majówkę i kazano nam spadać. Stwierdzono, że jest jeszcze za wcześnie (około 18-tej) na glebę i mamy sobie szukać czegoś w Rytrze. Później na szczęście ktoś się zlitował i pozwolił nam zostać. Więc ja na dzień dobry do Cyrli się zraziłem i właśnie ją mógłbym przedstawić za przykład nastawienia nie na turystów ale na zysk (w tym czasie właściwie byliśmy jedynymi plecakowcami, reszta to głównie emeryci, których dowieziono autem).

To było dawno temu (chyba 2007 rok), ale takie coś długo zostaje w pamięci i kontraście w stosunku do "złych" schronisk z PTTK, gdzie problemu z glebą nie było wówczas żadnego.

Basia Z. napisał/a:
Zimą mniej więcej na przeciw dworca PKP działały dwie knajpy.

z kwietnia 2014 przypominam sobie jakąś knajpę z głośną muzyką, poza tym nic. Ewentualnie knajpy zamykane o 21... Tam chyba zbyt dużej klienteli poza szczytami sezonu nie ma.
 
 
ziaro 


Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 390
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-03-11, 15:30   

Jak ja byłem dwa lata temu w Zwardoniu to dobrze, że to była majówka bowiem coś tam ludzi się przekręciło w drodze na Raczę. A tak to cisza i spokój. Dworzec z zewnątrz nie wygląda źle lecz w środku to tylko jakiś dróżnik w małej kanciapie.
_________________
#ziaronaszlaku
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-03-11, 19:37   

Zdjęcia naprawdę ładne, przede wszystkim ujęcia ciekawe :ok

A towarzystwo cóż, już wiesz z kim w góry nie iść.
 
 
ecowarrior 


Dołączył: 19 Sty 2015
Posty: 99
Skąd: Zdzieszowice/Opole
Wysłany: 2015-03-12, 12:08   Re: W worku. Raczańskim. Ze świniami.

laynn napisał/a:
i dopiero w połowie dnia zobaczyłem, iż zdjęcia robiłem na czułości 800!!

To z nerwów.
_________________
https://picasaweb.google.com/109840515031750955424
http://picasaweb.google.com/102994867625251629425
http://picasaweb.google.pl/ecowarrior83
http://ecowarrior1.fotosik.pl/albumy
Ostatnio zmieniony przez ecowarrior 2015-03-12, 12:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14379
Wysłany: 2015-03-12, 12:33   

Albo z trzeźwości.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
ecowarrior 


Dołączył: 19 Sty 2015
Posty: 99
Skąd: Zdzieszowice/Opole
Wysłany: 2015-03-12, 12:52   

I jednego i drugiego wskazane jest się wystrzegać!
_________________
https://picasaweb.google.com/109840515031750955424
http://picasaweb.google.com/102994867625251629425
http://picasaweb.google.pl/ecowarrior83
http://ecowarrior1.fotosik.pl/albumy
Ostatnio zmieniony przez ecowarrior 2015-03-12, 12:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-12, 14:15   

ecowarrior napisał/a:
To z nerwów.

Ech, kurcze jakbym to wiedział to bym się nie złościł... :D
 
 
Iva 


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 1544
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2015-03-12, 16:01   

Może i towarzystwo miałeś nie takie jakie sobie wymarzyłeś, ale chyba widoki i sama wycieczka trochę Ci to zrekompensowała ;) Zdjęcia zacne! No i te Tatry! ;)
_________________
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."
 
 
nadi184 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Sie 2013
Posty: 65
Skąd: Krzyżowa
Wysłany: 2015-03-12, 16:14   

Laynn...

W odpowiedzi na Twoją pełną wyrzutu i pretensji relację z wyjazdu górskiego, obfitującą w tak nieeleganckie słowa jakich użyłeś w stosunku do kobiet ( no cóż...pewne rzeczy wynikają z wychowania) chcę wyjaśnić pewną kwestię...

Po pierwsze: to Ty dołączyłeś do nas jako do grupy, bo wycieczkę wymyśliłam ja, i jeżeli nie odpowiadał Ci program to mogłeś w każdej chwili się od nas odłączyć- nie byłeś zależny- mogłeś iść wg własnego uznania.

Po drugie: to była wycieczka z okazji Dnia Kobiet moja i mojej koleżanki i nie widzę jakiegokolwiek powodu, abym miała tak świętować jak Ty mi nakazujesz!
Swoją drogą nawet życzeń nam nie złożyłeś...Może świnia, ale też kobieta :)

Po trzecie: jeżeli ktoś do kogoś dołącza wie, na co się decyduje a nie narzuca tylko swoje " widzi mi się"! I kto tu jest egoistą...?

Po czwarte: znam wiele osób z tego forum, niejednokrotnie byłam z nimi w górach( o wiele częściej niż Ty ) i nikt by mnie świnią nie nazwał! Tego jestem pewna!

Po piąte: szkoda, że w tej swojej szczerości "do bólu" prezentujesz zerowy poziom kultury osobistej!

Po szóste i ostatnie: informuję wszystkich, którzy brali udział w tej dyskusji, iż posty Wasze zostaną wykorzystane w procesie sądowym, jaki postanowiliśmy wytyczyć autorowi tejże relacji za zniesławienie, obrażanie i poniżanie na ogólnodostępnym forum, ponieważ nikt bezkarnie nie będzie mnie przed setkami ludzi tak upokarzał i ubliżał nawet jak mu się wydaje, że ma ku temu powód!
W dalszym postępowaniu sądowym zastanowimy się także nad odpowiednim zadośćuczynieniem, które Laynn poniesie, ponieważ prawo stoi po naszej stronie.

Laynn....NIE USUWAJ tej relacji! Wszystkie teksty mam już skopiowane więc kasowanie tych stron i tak Ci nic nie da a dokładnie w tym miejscu za kilka tygodni będziesz musiał wszystko ładnie i głośno odszczekac!
 
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2015-03-12, 16:38   

nadi184 napisał/a:
informuję wszystkich, którzy brali udział w tej dyskusji, iż posty Wasze zostaną wykorzystane w procesie sądowym, jaki postanowiliśmy wytyczyć autorowi tejże relacji

BOGATO!
Aż strach się odezwać...
Nie dziwota,że nasze sądownictwo kuleje, skoro się ma takimi... pierdołami zajmować :D
_________________
in omnia paratus...
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-03-12, 16:41   

To będzie pierwsza sprawa o zniesławienie na tym forum :-) .

Swoją drogą ciekawie usłyszeć też punkt widzenia drugiej strony. Wychodzi na to że nie jest wszystko takie czarno-białe jak się zdaje.
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 2015-03-12, 16:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-03-12, 16:54   

teraz strach się będzie odezwać na niektóre tematy ;)

gdybym ja miał za każdą sytuację w której mnie zniesławiono, obrażono lub napisano nieprawdę przed setkami (tu akurat przesada - jak na tym forum to co najwyżej przed kilkunastoma) osób, to bym musiał chyba pół życia spędzić w sądzie :D

Piotrek napisał/a:
Swoją drogą ciekawie usłyszeć też punkt widzenia drugiej strony. Wychodzi na to że nie jest wszystko takie czarno-białe jak się zdaje.

i nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne-czarne :D

a mówiąc poważnie - zrobiło się ciekawie :) zwłaszcza, że już teraz pojawiają się pewnie niejasności choćby z kwestią transportu - kierowca dołączył się do już zorganizowanej wyprawy? Raczej rzadkość... Wynikało też, że gdyby laynn się odłączył, to reszta ekipy nie miałaby czym wrócić.

Byłem święcie przekonany, że te "pijane świnie" to mężczyźni, a tu proszę :D

nadi184 napisał/a:
Swoją drogą nawet życzeń nam nie złożyłeś...

to chyba najpoważniejszy argument ;)

Piotrek napisał/a:
To będzie pierwsza sprawa o zniesławienie na tym forum

a widziałeś jakieś sprawy o zniesławienie na innych forach? Ja parę razy otarłem się o sytuacje, że ktoś komuś czymś groził, że doniesie pracodawcy, urzędowi, prokuraturze itp., ale o zniesławienie jeszcze nie.
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2015-03-12, 17:08   

To była przeróbka tekstu które w "Sami swoi" powiedział sołtys gdy Kargul pozwał Pawlaka....ale chyba mi nie wyszło :D

Cytat:
yłem święcie przekonany, że te "pijane świnie" to mężczyźni, a tu proszę

Też tak myślałem :)
 
 
Mirek 
mirek


Wiek: 62
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 3883
Skąd: wodzisław śląski
Wysłany: 2015-03-12, 17:21   

Na stos,obojętnie kogo. :D Najlepiej wszystkich uczestników,zdjęcia zostawcie. :-)
_________________
Pożegnania nadszedł czas.
Już nie będzie wspólnie nas.
Ty osobno, ja osobno
Tak ma być lepiej, podobno.
 
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-03-12, 17:22   

Pudelek napisał/a:

a widziałeś jakieś sprawy o zniesławienie na innych forach? Ja parę razy otarłem się o sytuacje, że ktoś komuś czymś groził, że doniesie pracodawcy, urzędowi, prokuraturze itp., ale o zniesławienie jeszcze nie.


Ja nie, a jestem obecna na newsach i forach od 1998 roku.

Chociaż mnie tez jedna taka osoba straszyła.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group