Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Plany górskie 2014-2015

Autor Wiadomość
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6106
Skąd: Oława
Wysłany: 2013-11-29, 18:51   

Pudelek napisał/a:
a czasami najlepiej wyjechać samemu - łazisz gdzie chcesz, jak chcesz, szybko lub wolno, stajesz, kiedy chcesz, nikt Ci nie zrzędzi, że właśnie wypijasz na polanie 5 piwo, albo zatrzymujesz się w czwartym z kolei barze w ciągu dwóch godzin ;) możesz pogadać sam ze sobą, co często bardzo się przydaje, a gdy to robię w towarzystwie to zazwyczaj dziwnie na mnie patrzą :D

ale, o zgrozo, patrząc na tegoroczny rok to ani raz nigdzie nie byłem sam! W przyszłym trzeba koniecznie to zmienić :-o


Na Podlasiu to chyba nikt nie zrzedzil o 5 piwo :P :lol

Ja sama to jezdze tylko na jednodniowe wycieczki rowerowe po okolicy- ma to swoje plusy tzn robie co chce, ale zawsze mi jest troche smutno ze nie ma do kogo geby otworzyc, nie ma z kim dzielic radosci ze znalezionych miejsc a potem nie ma wspolnych wspomnienien
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2013-11-30, 12:21   

Tępy Dyszel napisał/a:
Planuje Rysy od strony polskiej, z zejściem na stronę słowacką. Pociągiem ze Szczyrbskiego Plesa do Smokovca, a stamdąd autobusem do Łysej Polany.
Powinno logistycznie to się udać w ciągu 1 dnia.

Kiedyś we wrześniu nam się tak udało. Tyle że zeszliśmy do Popradskiego plesa na elektriczkę, a tam się okazało, że jest bus bezpośrednio do Łysej Polany, więc odstąpiliśmy komuś bilety na pociąg (zakupione wcześniej) i pojechaliśmy wygodnie bez przesiadek. Nie wiem, skąd ten bus się tam napatoczył - może w sezonie coś takiego jeździ regularnie?
 
 
dagomar 


Dołączył: 15 Sie 2013
Posty: 1273
Skąd: z nizin
Wysłany: 2013-12-02, 16:41   

Niedźwiedzia Perć połączona z Niefcyrką, Pośrednia Grań przez Ławkę Dubkego, Grań Żabiego od dołu po Białczańską Przełęcz, w końcu Cubryna, na którą wchodziłem już 2 razy, ale jak nie sraczka to majstra imieniny, Kołowy, coś w Soliskach, Wołowy Grzbiet, a co się uda... , pewnie jak zwykle całkiem co innego :)
_________________
luknij na moje panoramy i galerie
 
 
Kaytek


Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 134
Wysłany: 2013-12-03, 07:30   

dagomar napisał/a:
Cubryna, na którą wchodziłem już 2 razy, ale jak nie sraczka to majstra imieniny

Nic się nie martw. Są lepsi, ja już ze cztery razy planowałem Cubrynę i… Nic ;)
dagomar napisał/a:
Wołowy Grzbiet

I tu też trafiłeś - dwa wycofy spod Czarnego M. i Hińczowej T. - nie dane mi było dojść do Wołowego Grzbietu, ale co się odwlecze to nie uciecze… Ja jeszcze tam wrócę… ;)
Tylko dzieci podchowam, coby za mną linę nosiły ;)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14379
Wysłany: 2013-12-03, 07:49   

Kaytek napisał/a:
Są lepsi, ja już ze cztery razy planowałem Cubrynę i… Nic


Przypomnij mi - kto kogo kamieniem chciał zabić ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Kaytek


Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 134
Wysłany: 2013-12-03, 08:44   

Gofer celował, Pomroczny dostał.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14379
Wysłany: 2013-12-03, 08:57   

Mnie tylko Ali chciał zabić. Co prawda to On niżej stał ( w drodze na Czarnego Mięgusza ) ale prawda jest taka, że ja byłem celem ataku.

P.s. Byłem na Cubrynie. Idźcie i podziwiajcie.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Tomasz 


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 560
Wysłany: 2013-12-03, 09:34   

Cytat:
Mnie tylko Ali chciał zabić.


I do dziś mam żal do niego, że tego nie zrobił. Po drugie, kto kogo chciał ubić.
 
 
Kaytek


Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 134
Wysłany: 2013-12-03, 10:01   

Dobromił napisał/a:
Mnie tylko Ali chciał zabić. Co prawda to On niżej stał
Cholera, spudłował?
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14379
Wysłany: 2013-12-03, 11:00   

Uważaj, Młodzieńcze. 13, 14 i 15 grudnia nadciągają.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Kaytek


Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 134
Wysłany: 2013-12-03, 11:30   

zaczynam więc drżeć :)
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14379
Wysłany: 2013-12-03, 11:44   

Co być w temacie to powiem, że w dniach 13, 14 i 15 grudnia będziemy omawiać plany górskie na 2014 rok.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2779
Skąd: Tychy
Wysłany: 2014-02-03, 18:18   

Zna ktoś z doświadczeń własnych szczyt Trupielec, niedaleko Jeziora Dobczyckiego ?
Czy jest on widokowy ?

Dobromił napisał/a:
Co być w temacie to powiem, że w dniach 13, 14 i 15 grudnia będziemy omawiać plany górskie na 2014 rok.

Plan omówiony ? Są w nim miejsce, gdzie jeszcze nigdy nie byłeś ?
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2014-02-03, 19:05   

Tępy Dyszel napisał/a:
Zna ktoś z doświadczeń własnych szczyt Trupielec, niedaleko Jeziora Dobczyckiego ?
Czy jest on widokowy ?


Byłam parę lat temu na zasadzie "tam mnie jeszcze nie było, więc trzeba iść".
Było to na jakiejś autokarówce kursu przewodnickiego, gdzie się maksymalnie dużo zwiedza a dla rozprostowania nóg chodzi po jakichś chęchach.
Ja z kolegami wymyślałam trasę, wiec miałam możliwość wyboru :)

Konkretnie dojechaliśmy busem na Przełęcz Zasańską podeszli na Ostrysz i zeszli szlakiem niebieskim przez Trupielec do Trzemeśni, gdzie czekał bus. Zajęło nam to raptem około 1,5 godz.
Szlak nie jest widokowy, ale jest bardzo przyjemny, na trasie są bardzo ciekawe i wyraźnie widoczne w terenie kurhany.
Ograniczone widoki na Kamiennik tylko z podejścia tuż nad Przełęczą Zasańską i potem pod koniec przy zejściu z Trupielca.
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6106
Skąd: Oława
Wysłany: 2014-02-03, 21:28   

Basia Z. napisał/a:
chęchach.


co to sa chęchy?
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime