Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Dzień święty święcić.

Autor Wiadomość
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14377
Wysłany: 2016-12-22, 11:27   

Wolf napisał/a:
sprocket73 napisał/a:

Pięknie napisane :)
Jakbyś tak jeszcze opisał kilka innych cech, po których można odróżnić prawdziwego świadomego Człowieka Gór, od stonki... taki poradnik, żeby każdy poznał swoje miejsce w szeregu.
Dziękuje za wyróżnienie. Ale poradnika pisać nie trzeba bo prawdziwego turystę poznaje się w mig oka


Pisałeś coś o kumatości ... Chyba masz rację - nie mogę zakumać o co Ci chodzi ... Ja tam się nie znam ale chyba powinno być w "mgnieniu oka" ? A może jesteś rusofilem i wszędzie widzisz samoloty dzieła firmy Mikojana i Guriewicza? Prosta analiza.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Ostatnio zmieniony przez Dobromił 2016-12-22, 11:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-22, 11:42   

Zaraz przeczytam, że dojazd do gór autem/pociągiem/autobusem też cechuje stonkę. Prawdziwy turysta idzie z domu piechotą w góry :D .
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14377
Wysłany: 2016-12-22, 11:46   

laynn napisał/a:
Prawdziwy turysta idzie z domu piechotą w góry .


Kilkadziesiąt razy wszedłem ( bez użycia auta/autobusu/trolejbusa/pociąga/kolejki ) na Grojec. Prosto z domu.

Jestem prawdziwym Turystą.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wolf 

Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 179
Skąd: Tychy/Katowice
Wysłany: 2016-12-22, 11:50   

Dziękuje za "wytłuszczenie" w cytacie. Uwaga słuszna, można też zamiennie stosować "w okamgnieniu" Kolejny dowód, że zamiast na problematyce tematu, skupiasz się na pierdołach bez znaczenia. Była to oczywiście sytuacja wyczekiwana. W temacie turystycznych udogodnień kolejka to nic, jak patrzę na te umęczone konie ciągnące wozy z grubą, leniwą szlachtą i nadzwyczaj dobrze odżywioną, to aż serce sie kraja
_________________
Dobromił napisał/a:
Kiedy jedziesz na Ogólnoświatowy Zlot Głupków Internetowych ?
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14377
Wysłany: 2016-12-22, 11:54   

Wolf napisał/a:
Kolejny dowód, że zamiast na problematyce tematu, skupiasz się na pierdołach bez znaczenia.


Przepraszam bardzo - to w takim razie dla Ciebie kwestia błyskawicznego rozpoznania prawdziwego turysty jest czy też nie jest ważna ? !

Wolf napisał/a:
W temacie turystycznych udogodnień kolejka to nic, jak patrzę na te umęczone konie ciągnące wozy z grubą, leniwą szlachtą i nadzwyczaj dobrze odżywioną, to aż serce sie kraja


A co powiesz na bryczki w Kościeliskiej i w Chochołowskiej ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
telefon 110 


Dołączył: 20 Wrz 2014
Posty: 2046
Wysłany: 2016-12-22, 12:02   

sprocket73 napisał/a:

Pięknie napisane :)
Jakbyś tak jeszcze opisał kilka innych cech, po których można odróżnić prawdziwego świadomego Człowieka Gór, od stonki... taki poradnik, żeby każdy poznał swoje miejsce w szeregu.


Prawdziwy turysta nie pali jointów w górach, nie wprowadza psów do parku a nawet powstrzymuje się od jazdy na rowerze.
Poradnik w postaci ideogramów jest tu:

 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14377
Wysłany: 2016-12-22, 12:04   

telefon 110 napisał/a:
Poradnik w postaci ideogramów jest tu:


O kurcze ... 9 kilometrów / 2 godziny i 20 minut bez jointów ...
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wolf 

Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 179
Skąd: Tychy/Katowice
Wysłany: 2016-12-22, 12:08   

Dobromił napisał/a:
Wolf napisał/a:
Kolejny dowód, że zamiast na problematyce tematu, skupiasz się na pierdołach bez znaczenia.


Przepraszam bardzo - to w takim razie dla Ciebie kwestia błyskawicznego rozpoznania prawdziwego turysty jest czy też nie jest ważna ? !
Znów "odwracasz kota ogonem" Odniosłem się do tego, że wytłuściłes w mig oka i w odniesieniu do tego własńie, pisałem, że czepiasz się dupereli. Nie wiem, gdzie i jakiej szkoły chodziłes ale nie dość że nie czytasz tego co piszę, to jeszcze widzę problemy z myśleniem. A co bryczek w Kościeliskiej czy Chochołowskiej mam takie same zdanie jak w stosunku do kolejek. Specjalnie przeliteruję abyś zakumał. T Y L K O DLA OSÓB STARSZYCH, CHORYCH, NIEPEŁNOSPRAWNYCH I MAŁYCH DZIECI
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14377
Wysłany: 2016-12-22, 12:10   

Wolf napisał/a:
Nie wiem, gdzie i jakiej szkoły chodziłes


Masz mnie. Nie chodziłem ... :(
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wolf 

Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 179
Skąd: Tychy/Katowice
Wysłany: 2016-12-22, 12:11   

Dobromił napisał/a:
Wolf napisał/a:
Kolejny dowód, że zamiast na problematyce tematu, skupiasz się na pierdołach bez znaczenia.


Przepraszam bardzo - to w takim razie dla Ciebie kwestia błyskawicznego rozpoznania prawdziwego turysty jest czy też nie jest ważna ? !

Wolf napisał/a:
W temacie turystycznych udogodnień kolejka to nic, jak patrzę na te umęczone konie ciągnące wozy z grubą, leniwą szlachtą i nadzwyczaj dobrze odżywioną, to aż serce sie kraja


A co powiesz na bryczki w Kościeliskiej i w Chochołowskiej ?
:lol
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2016-12-22, 12:13   

Wolf napisał/a:
jak patrzę na te umęczone konie ciągnące wozy z grubą, leniwą szlachtą i nadzwyczaj dobrze odżywioną, to aż serce sie kraja
No to mamy na forum parobka, którego szlachta rozpijała. ;)
Też mi się serce kraje widząc smutny obraz, do którego doprowadziła "dobra zmiana" i poprzednie ekipy, np. jadąc bryczką: lezą w góry i z pewnością w plecaku taszczą browary i wikt.
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Wolf 

Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 179
Skąd: Tychy/Katowice
Wysłany: 2016-12-22, 12:16   

Dobromił napisał/a:
Wolf napisał/a:
Kolejny dowód, że zamiast na problematyce tematu, skupiasz się na pierdołach bez znaczenia.


Przepraszam bardzo - to w takim razie dla Ciebie kwestia błyskawicznego rozpoznania prawdziwego turysty jest czy też nie jest ważna ? !
Znów "odwracasz kota ogonem" Odniosłem się do tego, że wytłuściłes w mig oka i w odniesieniu do tego własnie, pisałem, że czepiasz się dupereli. Nie wiem, gdzie i do jakiej szkoły chodziłes ale nie dość że nie czytasz tego co piszę, to jeszcze widzę problemy z myśleniem. A co bryczek w Kościeliskiej czy Chochołowskiej mam takie same zdanie jak w stosunku do kolejek. Specjalnie przeliteruję abyś zakumał. T Y L K O DLA OSÓB STARSZYCH, CHORYCH, NIEPEŁNOSPRAWNYCH I MAŁYCH DZIECI. Przeprosiny od Ciebie oczywiście przyjmuję
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5533

Wysłany: 2016-12-22, 13:37   

Wiele postów zostało napisanych, a odpowiedzi Wolfa na moje pytanie nie ma. Nie wie, nie chce, zaplątał się... trudno.

laynn napisał/a:
Prawdziwy turysta idzie z domu piechotą w góry.

Z tym bym się zgodził. Choć ta reguła lekko preferuje tych, bo mają w góry blisko.
Kiedyś wychodząc z domu (w Jaworznie) doszedłem w Tatry, po drodze przechodząc Kotlinę Oświęcimską, Beskid Makowski, Żywiecki (Babią), Gorce, Pieniny i Podhale.
Innym razem wychodząc z domu doszliśmy w Beskid Niski.

Osobiście mam nieco inny sposób na poznanie prawdziwego turysty. Spójrzcie na Przewodników i TOPR-owców i GOPR-owców. Co widzicie? Czerwone ludziki. To po kolorze poznaje się elitę w górach. Oczywiście chodzi o kolor czerwony.

Telefon, te piktogramy są dla durnej stonki. Prawdziwych ludzi gór nie obowiązują.
Alkoholu to też dotyczy - powinien być zabroniony dla stonki, a dozwolony i nawet darmowy w schroniskach dla elity. Oczywistym jest, że stonka robi wielkie zło wprowadzając do Parku psy i rozwrzeszczane dzieci, które potem są zaciągane siłą na łańcuchy i trzeba je ratować helikopterem. Jeżeli Ludzie Gór mają dzieci, to są to Dzieci Ludzi Gór, a psy Ludzi Gór - to Górskie Psy. Więc takie dzieci i psy można zabierać na Orlą Perć. Chyba wszystko jasne.



p.s.
Czy pierdolę już wystarczająco mocno? ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14377
Wysłany: 2016-12-22, 13:39   

sprocket73 napisał/a:
p.s.

Czy pierdolę już wystarczająco mocno?


Nie.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wolf 

Wiek: 41
Dołączył: 17 Gru 2016
Posty: 179
Skąd: Tychy/Katowice
Wysłany: 2016-12-22, 13:56   

sprocket73 napisał/a:
Wiele postów zostało napisanych, a odpowiedzi Wolfa na moje pytanie nie ma. Nie wie, nie chce, zaplątał się... trudno.

Jakie pytania? Nie kumam oświeć mnie. Jeśli takie były to sorki za pominięcie, jutro odpowiem bo ja tych pytań nie widze. Określiłem się wt kolejki i bryczki.
Ostatnio zmieniony przez Wolf 2016-12-22, 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime