Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Dzień święty święcić.

Autor Wiadomość
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2017-01-01, 18:24   

Dobromił napisał/a:
... Po trzecie - zawsze korzystam z kolejek ( czy to torowych czy to wiszących ) jak jest możliwość. Czy to w Beskidzie Śląskim, Sądeckim, Małym, w Tatrach Zachodnich, Wysokich, w Alpach we Francji, Szwajcarii, w Małej Fatrze. Do tej pory żałuję, że np. w Wysokich Taurach nie skorzystałem z kolejki towarowej do Stüdlhütte oraz że jeszcze nie skorzystałem z tego typu udogodnień w Julijskich.


Pomijając całą powyższą dysputę o klasyfikacji turystycznej tych dobrych i złych, lepszych i gorszych, pijących i nie pijących, uduchowionych, etosowych, szlakowych i pozaszlakowych itd. chciałam tylko dodać, że gdybym ja Dobromilny wiedziała, że Ty tak za kolejkami przepadasz, to ja już dawno bym Cię do tych nart i narciarstwa zjazdowego skutecznie przekonała. :D :sm5 Takie wożenie dupki w wagoniku z widoczkami, na kanapie czy na orczyku też bywa przyjemne, już o narciarskich wygibasach, harcach, hulankach i swawolach na stoku nie wspomnę. :) Przemyśl to heh :zso :)

Ps. Tymi fotkami przypomniałeś mi ten fajny czas, kilka lat temu, gdy byliście na Świnicy, a ja śmigałam po Goryczkowej i Gąsienicowej. Boskie były wtedy warunki :rol
Ostatnio zmieniony przez Paula 2017-01-01, 18:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14325
Wysłany: 2017-01-02, 08:48   

Piotrek napisał/a:
(akurat mnie to się zdarza może ze trzy razy w roku i to w schronisku)


No popatrz ! Zawsze w moim towarzystwie :)

Wolf ! Z dnia na dzień bardziej mi imponisz !
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Ostatnio zmieniony przez Dobromił 2017-01-02, 08:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14325
Wysłany: 2017-01-02, 08:50   

Paula napisał/a:
to ja już dawno bym Cię do tych nart i narciarstwa zjazdowego skutecznie przekonała


Są pewne sprawy na tym świecie do których nawet Ty mnie nie przekonasz. Ale próbuj :)

Paula napisał/a:
Ps. Tymi fotkami przypomniałeś mi ten fajny czas, kilka lat temu, gdy byliście na Świnicy, a ja śmigałam po Goryczkowej i Gąsienicowej. Boskie były wtedy warunki


To był luty ponad świat :) Jedna z najpiękniejszych wycieczek zimowych. Jednego dnia Granat, drugiego dnia Świnica. I cierpiący Tomtur :D
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14325
Wysłany: 2017-01-02, 11:34   

Vision napisał/a:
tutaj mógł wkraść się błąd, wszak byłem już chyba po piwie


Jesteś upadłą lewacką stonką. I to jest błąd - byłem wtedy w życiowej bramkarskiej formie. Po piwie i winie.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Prezes


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 1913
Wysłany: 2017-01-02, 19:07   

Paula napisał/a:
gdybym ja Dobromilny wiedziała, że Ty tak za kolejkami przepadasz, to ja już dawno bym Cię do tych nart i narciarstwa zjazdowego skutecznie przekonała


Jako świadek autentycznej próby przekonywania z zastosowaniem sprzętu zjazdowego - śmiem wątpić :D
 
 
Paula


Wiek: 40
Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 319
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2017-01-03, 08:43   

Prezes napisał/a:

Jako świadek autentycznej próby przekonywania z zastosowaniem sprzętu zjazdowego - śmiem wątpić :D


Heh... Skarżył się, że stosowaliście z Biskupem mało pedagogiczne metody :haha No popatrz jaki ten Dobromił wydelikacony :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group