Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

IV OFICJALNY ZLOT FORUM GÓRY BEZ GRANIC

Autor Wiadomość
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2018-09-11, 20:19   


Dobromił jak Dobromił. Za to Lechu pełna nonszalancja i szalona dezynwoltura :D
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8298
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2018-09-11, 20:25   

a Opawski znów te oczy... :P
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-11, 20:33   

Po 9tej z Chaty pod Potrójną chóralne śpiewy słyszałem, więc tam musiała być niezła impreza ;)
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2018-09-11, 20:39   

Robert J napisał/a:

Że zapasowe aku zostało w domu dowiedziałem się gdy poleciałem z rana za Witkiem na szczyt robić zdjęcia :D

Aaa. To źle zrozumiałem. Ale rano jakiś taki niewyspany byłem ;)
Ja zapomniałem karty pamięci. Ale była druga, mniejsza. Starczyła.
Ostatnio zmieniony przez laynn 2018-09-11, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-09-12, 09:43   

TNT'omek napisał/a:
Załamka, dowcipniś.
A jakbym najpierw bił, a dopiero potem sprawdzał?
Właśnie liczyłem na jakąś rozrywkę. A tu nic. Kompletnie nic. :usmi

Nie popiłem (wszak kierowcą byłem), nie śpiewałem i nie tańczyłem,
jedynie zawalidrogą na szlaku oraz podczas chatkowej zabawy byłem.
Widząc innych wzrok nawet nie pospałem, bo o swe życie się obawiałem.
Czy żałuję? Raczej nie. Może troszkę, że porannego kaca nie miałem. :usmi
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2018-09-12, 12:55   

Cytat:
Dostrzegając swój częściowy udział rano poinformowałem SMS-em Rafała, że nowy czajnik elektryczny 2l dotrze jutro lub pojutrze Pocztex-em na adres chatki.


Swoją drogą, jak chcesz wkurzyć kuriera to wyślij przesyłkę na adres chatki na Potrójnej :D :D :D
Najlepiej...pralkę z opcją wniesienia do domu :)
_________________
in omnia paratus...
Ostatnio zmieniony przez TNT'omek 2018-09-12, 12:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2018-09-12, 12:59   

Przesyłka dotarła do UP Andrychów dziś o 7:55 ;)
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2018-09-12, 13:11   

Byle kurier nie ruszył z buta przez Gancarz , bo dopiero na kolację wodę zagotują w nowym czajniku :D
_________________
in omnia paratus...
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-09-12, 13:23   

TNT'omek napisał/a:
Swoją drogą, jak chcesz wkurzyć kuriera to wyślij przesyłkę na adres chatki na Potrójnej
Osiedle Potrójna 4 - ma się rozumieć. Właśnie się on stresuje, bo śledzę los paczki i ...
   Przekazanie przesyłki do doręczenia 2018-09-12 09:45 UP Andrychów.
Spoko, kurier ma telefon do pana Rafała. Grunt to dobra zabawa przed zlotem, na zlocie i po zlocie. :P
Swoją drogą powinien dostarczyć wczoraj. Szkoda, że nie dostarczają paczek w soboty, bo bym się sam nadał na zlot. :usmi

Dziękuję Wioli za transport "pałek"na Kiczerę, TNT miał już z górki, ale trochę marudził i spytał: ile to warte? :?
Powiedziałem prawdę: dychę, czyli Mieszko. Trochę myślał i spytał ponownie: Warto nieść?
Odpowiedziałem: nie, ale on je z/a/niósł do Chatki na Potrójnej. Zastanawiam się dlaczego... :mys5

Cieszcie się, że organizatorzy zniechęcili mnie do leczo a'la ceperowa, bo byłoby co nieść. :ryb
Sokół się deklarował na wnoszenie (napisał "umowa stoi"), ale w Porąbce się wymigał. :zol
Tak wygląda część składników - właśnie je przygotowujemy, warzywa poobierałem w pracy. :zso


P. S. Pomidorki koktajlowe jadam na deser. :)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2018-09-12, 13:39, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2502
Skąd: Kęty
Wysłany: 2018-09-12, 13:44   

Sławku następnym razem, byle dobry kociołek był, deklaruję się je przyrządzić nad ogniskiem, bo już to parokrotnie robiłam na wspólnych wyjazdach i zawsze wszystkim smakowało. No, jeden marudził, że za ostre ;P Ale zawsze sprawdzają się duszonki, zwłaszcza przyrządzane wspólnie z Maurycym :) Szkoda, że go zabrakło :(
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-09-12, 13:49   

TNT i Darku: bądźmy dobrej myśli. Jeśli ksiądz dociera z kolędą, listonosz z listem poleconym, to kurier nie da rady? :o-o

Edit: złe info sprzed chwili: Nieudane doręczenie 2018-09-12 13:24 UP Andrychów
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2018-09-12, 13:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-09-12, 14:35   

vidraru napisał/a:
jeden marudził, że za ostre
Wszystko lubię, co jest ostre. Jedynie leczo mniej ostre. :P

Nie wiem, jak to się sprawdza w rzeczywistości, przecież wędlinę i pieczarki trza smażyć, pomidory i zieloną paprykę krócej gotować niż paprykę czerwoną. W kociołku to z cyklistami przyrządzaliśmy zimą na ognisku tylko zupę owocową. :)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14355
Wysłany: 2018-09-12, 14:40   

Dzień dobry Państwu.

Pisząc w skrócie – było elegancko. Nawet sobotni deszcz i niedzielne słońce były ciekawe. Z turystycznego punktu widzenia jestem pod wrażeniem jak pięknie można wydłużyć drogę do schroniska. Kolejnym razem proponuję trasę zacząć w Beskidzie Śląskim.

Co do Osób – było dobrze, a nawet bardzo dobrze. Osobniki znane mi z dobrej strony potwierdziły , że dalej takową posiadają. A nawet ją rozwijają. Bo to Ludzie Młodzi i Przyszłościowi. Ciekawi do dysputy szlakowej i eleganckiej rozmowy schroniskowej. Dziękuję Wam za towarzystwo.

Były też osobniki wcześniej mi nie znane a pisujące na tym łez padole czyli na Forum. Jestem po prostu w szoku – pozytywnym. Dawid, Marek, Robert – wielki szacunek za to jacy jesteście. Do szybkiego zobaczenia.

Tzw Organizatorzy … No cóż … Też wielki szacunek. Byłem pewny, znając Was, że wszystko będzie ok. Tak więc organizujcie kolejny Zlot. Może np. Vision pójdzie w góry szybciej niż za kolejne cztery lata.

Bardzo dziękuję też za towarzystwo i rozmowy grupie bielsko – gliwicko – katowickiej. Liczę na kolejne przypadkowe spotkanie.

Co by nie wchodzić na poziom idiotosłodyczy rodem z innego forum na koniec napiszę kilka słów o niejakim ceprze. Pisząc w skrócie ( to takie podsumowanie kilku zdań jakie o nim zamieniliśmy na szlaku z Towarzystwem ) – Internet urodził mysz. Za monitorkiem to to pokazywało się jak tytan, mistrz klawiatury, naprawiacz świata, pogromca złych, orgier, ekonomista pełną gębą. Na żywo to to okazało się zakompleksionym chłopcem, nachalnie napraszającym się, starającym się o publikę, nudnym, powtarzającym się osobnikiem.

Miała rację Neska jak kiedyś napisała, że ceper na żywo nie potrafi powiedzieć kilku zdań złożonych. Nie potrafi. I nie potrafi też zrozumieć, że jak ktoś parokrotnie mówi „nie”, „dziękuję”, „daruj sobie” to należy odejść. A nie dalej nachalnie się przymilać.

Jesteś równie śmieszny jak twe żarty o alkowie. Zahaczające o turpizm.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2018-09-12, 15:27   

Szanowny Dobromile, bawiłeś się świetnie (mam na dowód ciekawe Twe fotki, dupy nie urywają, ale chciałem Ci je na pamiątkę przekazać via Bluetooth; jako informatyk może łapiesz, o co chodzi). Uwieczniłem na fotkach też Twój smutek - czyżby termin alkowa był Ci obcy? Raz mnie wystraszyłeś (sądziłem, że to dzik spod stołu zakwiczał), ale to był początek Twego wokalu. Zdecydowanie zbyt głośnego i jakoś mało melodyjnego, chyba to nie był jednak śpiew. :zol

Cóż, nie pokończyłem tylu fakultetów co Nes_ska, ale co ona może wiedzieć o zdaniach złożonych, zwłaszcza w moim wykonaniu, jeśli widzieliśmy się wieczorem około jednej minuty (słownie: 60 sekund), gdy na chwilkę wysiadłem z autobusu w Brzesku i musiałem zaraz do niego wejść? :mys5

Milczałeś jak mysz pod miotłą lub odwracałeś się piękniejszą częścią ciała. Jedyny zwrot do mnie to "nie piję piwa", po czym się oddaliłeś gwałtownie w Porąbce i słuch po Tobie zaginął - chyba nie pamiętasz. I kto ma kompleksy chłopczyku? Takich osób to nawet nie ruszam na śniadanie, zjadam grubsze ryby. :smil5
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Ostatnio zmieniony przez ceper 2018-09-12, 15:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14355
Wysłany: 2018-09-12, 15:49   

Masz problemy z pamięcią.

Ale cóż - głupiś.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group