Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Się dzieje

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2020-04-15, 18:00

Nie przyjmować mandatu. :rol
Wy ciągle z tymi lasami - instynkt pierwotny ciągnie Was na drzewo? Ławeczki w parku nie widzieliście?
To macie problemy. Bliższy mi jest podwieczorek i kolacja - ewentualnie mogę pościć dla zdrowotności. :-/
Czy pies Mirka (z pewnych źródeł dowiedziałem się, że ma czworonoga i on coś robi) łapie zębami za nogawkę? ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Mirek

Postautor: Mirek » 2020-04-15, 18:04

Ceper wierzysz we wszystkie bzdury co na fejsie wypisują? :haha :haha :haha :haha :haha
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2020-04-15, 18:10

To Twój wpis na kolorowym sprzed godz. 13. Potem udałeś się na ławeczkę do parku - stare przyzwyczajenia. ;)
Dzięki temu, że laynn źle wrzucił foty, to wygenerował prawie 50% dziennego obrotu. Niezły handlowiec. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Mirek

Postautor: Mirek » 2020-04-15, 18:36

:haha :haha :haha :haha :haha :haha :haha :haha :haha :haha
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2020-04-15, 20:35

Obrazek
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2020-04-15, 21:02

Za niemanie pozwolenia na swobodne przemieszczanie się...
Obrazek
włodarz
Posty: 2714
Rejestracja: 2014-05-13, 17:38
Lokalizacja: Góry Sowie

Postautor: włodarz » 2020-04-15, 21:05

Litości. Nie róbcie tu fejsa.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2020-04-15, 21:15

darkheush pisze:Za niemanie pozwolenia na swobodne przemieszczanie się...

Jeszcze powinno być: "za siedzenie pod mięsnym w Andrychowie"!
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2020-04-15, 21:21

darkheush pisze:
Za niemanie pozwolenia na swobodne przemieszczanie się...

Pudelek pisze:"za siedzenie pod mięsnym w Andrychowie"!

No teraz mam jakieś 30 km więc podpadam :D
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2020-04-15, 21:27

Niezłe fotomontaże. Chcę mieć fotę, gdy walczę z reżimem III RP - o dodatek kombatancki do emerytury chodzi. ;)
Poszedłbym z piwkiem do parku na ławeczkę, ale tydzień temu zabrali wszystkie ławki wraz z koszami na śmieci. :o-o
Żaden problem iść do lasu, ale biegać mi się nie chce. Gdzie można spotkać policjanta - komenda chyba zamknięta? :|
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2020-04-15, 21:39

ceper pisze:Niezłe fotomontaże. Chcę mieć fotę, gdy walczę z reżimem III RP

Proszę geniuszu internetu
laynn

Postautor: laynn » 2020-04-15, 21:54

A ja zamierzam gdzieś pojechać, z maską. A jeszcze przyłbice z pracy wezmę.
:)
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2020-04-15, 21:55

Niestety, ale me umiejętności obsługi edytorów są marne. Odnajduję się w nawracaniu innych i naprawie świata. :|
Żeby to mnie kiedyś spotkało, bo zbędnie dźwigam Sobieskiego. Awaryjnie, gdyby plastik zawiódł.
Jakby nie patrzeć, to z serca zazdroszczę: umiejętności graficznych lub życiowego szczęścia.
U nas insza kultura i policja służy obywatelom. Widziałem raz, że pomagali staruszce przejść na drugą stronę ulicy. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2020-04-15, 23:45

Z dzisiejszej wycieczki w zakazany rejon. Juz wracamy. Mijamy babcie z pieskiem : "Pssst.. Tam u wlotu sie czają. Dorwali jakiegos faceta z dzieckiem. Chyba go spisuja, ale widzialam tylko z daleka. Wiem, mam psa, ale nie ryzykowalam obeszlam rowem. Lepiej tamtedy nie idzcie!" Rzut oka.. Babcia przemieszcza sie o dwoch kulach, na smyczy pies wielkosci małego niedzwiedzia. Chyba ciezko jej bylo tym rowem... Dziekujemy za ostrzezenie. Wbijamy w krzaki. Kabak placze, nabila sie na kłąb jeżyn. Maseczka to moze byc dobra rzecz, latwiej zakneblowac buzie w razie potrzeby. Dobrze ze juz jest na tyle duza, ze potrafi zrozumiec ze mimo zatrapanej raczki trzeba byc cicho. Leziemy zaroslami. Kurde.. Nie wpadlam na to, ze dzis tez trzeba bylo sie wypsikac na kleszcze... Przez zarosla widzimy dwie postacie... Nosz kurde... Zatrzymujemy sie.. Oni tez staja. Odleglosc kilkadziesiat metrow... Przez szeleszczace na wietrze liscie oceniamy niebezpieczenstwo... Oni widac robia to samo.. Mozna isc? Czy lepiej dac w dluga w inna strone? Oni chyba dostrzegli kabaka i razno ruszaja w nasza strone. Widze w dloniach szyjki butelek. Zatem jest ok. Mijamy sie. Mile powitanie. Ukraincy. Z roboty wlasnie wyszli, chca spozyc na przyrodzie. Tlumaczymy im ze lepiej przez garaze, mijac je lewa strona, dalej schodzic w row.. Wbijamy w osiedle, kabak na barana zeby szybciej. Nie wiadomo jakie kapusie tu w oknach siedza... Mijamy plac zabaw. Z daleka widac jak mloda matka stoi przy zjezdzalni. Na oko dwulatek z radosnym kwikiem zjezdza. Babeczka dostrzega nas na horyzoncie. Łapie w locie dziecię jak kota i z kwiczacym szamoczacym sie tłumoczkiem znika w najblizszej bramie, barykadujac drzwi...

K... jakby mi to ktos dwa miesiace temu opowiedzial - to bym powiedziala, ze gra komputerowa albo naćpany sen idioty... Niedługo trzeba bedzie obczajac przejscia kanalami... Chyba kazde miasto dac sie pokonac w ten sposob..

Jak bylam dzieckiem to robilysmy z kolezankami tory przeszkod dla ślimaków. Patrzylysmy potem jak pokonuja cegly, patyki albo rozlany soczek... Coraz czesciej mam wrazenie, ze my jednak tez jestesmy tymi slimakami albo innymi chomikami w akwarium i ten u gory wciagnal wlasnie dobre grzyby i mu sie humor wyostrzyl...

Po prostu - ja pierdole... Wciaz nie potrafie uwierzyc to wszystko jest prawda... Zwlaszcza w to, ze kupa ludzi, jednak wychowanych i przywyklych do wolnosci tak łatwo to połknela i zaakceptowala! Ktos walnal naprawde ciekawy eksperyment socjologiczny...
Ostatnio zmieniony 2020-04-15, 23:57 przez buba, łącznie zmieniany 7 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
laynn

Postautor: laynn » 2020-04-16, 08:58

Niby tak.
Z drugiej strony, tak ciężko jest tyle usiedzieć w domu?
Tak bardzo tęsknisz za wschodnim klimatem, czy PRLem, a tam podobnie było...

Z innej beczki. Mnie jeszcze jedno rozwala, osoby będące za obecną partią, nie stosują się do zaleceń tejże partii, bo w sumie rząd = się ta partia.

Pudel mnie nazywa zwolennikiem pisu, kolega zaś mi napisał, że ostatnio dołączyłem do ludzi z nastawieniem "jebać pis".

Telefon zaraz mi tu podlinkuje jakiś artykuł o gejach, ceper wrzuci post o...cholera wie czym, bo nie czytam, potem go usunie.
To forum powoduje, że czuję się normalny :lol

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości