Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Beskid Mały, Pasmo Żurawnicy.

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
laynn

Postautor: laynn » 2019-11-26, 17:56

Tak sobie uświadomiłem, że w Małym, prawie cały MSB przeszedłem w etapach. Brakuje mi tylko Chrobacza Schronisko - Przełęcz Kocierska i ten kawałek z pod schroniska Leskowiec (a dokładnie od rozejścia się szlaków niedaleko schroniska) do tego miejsca co w sobotę z lasu wyszedłem.
Jak pisałem, czekam na opis Twojego przejścia MSB ;)
Awatar użytkownika
panna_aga
Posty: 64
Rejestracja: 2019-05-14, 15:04
Lokalizacja: Ustroń/Cieszyn
Kontakt:

Postautor: panna_aga » 2019-11-26, 23:33

I warto było ruszyć tyłek, bardzo fajny spacer wyszedł. :) Te zamglone poranki są takie klimatyczne. Niestety listopad rozleniwił mnie także i bardzo żałuję patrząc na Twoją relację.
laynn

Postautor: laynn » 2019-11-27, 07:45

panna_aga pisze:Te zamglone poranki są takie klimatyczne

O tak, ale to raczej wcześniejsze okresy jesieni takie mają, mnie się wyjątkowo te mgły trafiły.

panna_aga pisze:Niestety listopad rozleniwił mnie także

Nie do końca, bo piszesz o spacerze w rejonie Skrzycznego, więc jest dobrze :)
Gór Ski
Posty: 484
Rejestracja: 2018-05-08, 11:14
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Gór Ski » 2019-11-27, 11:57

laynn pisze: nastał ponury listopad. Nic nikomu się nie chce, ale nic dziwnego, gdy dni są coraz krótsze, robi się zimno, wokoło ponuro...normalnie deprecha.


Po za okresem Święta Niepodległości to ten Listopad wyjątkowo słoneczny suchy i ciepły tak dobrych warunków jeżeli chodzi o jeżdżenie po Beskidach w Listopadzie nie pamiętam .

Okolica może za niedługo zrobić się dość popularne jak napełnią zbiornik
laynn

Postautor: laynn » 2019-11-27, 12:50

Gór Ski pisze:Okolica może za niedługo zrobić się dość popularne jak napełnią zbiornik

Chodzi Ci o ten zbiornik?
Obrazek


? :) To jest napełniony.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-11-28, 06:46

Całkiem fajne skałki :)
Szperam w pamięci ale wychodzi mi na to, że nigdy przy nich nie byłem :-/ , a nie jest daleko.
marekw
Posty: 3845
Rejestracja: 2014-06-18, 18:04
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Postautor: marekw » 2019-11-28, 08:06

? :) To jest napełniony.

Był napełniony, bo spuścili dużą część wody ponieważ umacniają brzegi.
laynn

Postautor: laynn » 2019-11-28, 09:30

Całkiem fajne skałki

No Piter, tam jest tego sporo. Czas nadrobić nieobecność na nich!
Był napełniony

Jak jechałem na szkolenie, na początku listopada to było wody mało. A teraz we mgle nie było widać.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2019-11-28, 11:52

Kurcze, ta relacja taka sloneczna i ciepla (przynajmniej ze zdjec) ze sie wydaje byc iscie nielistopadowa! :D I te mgly w dolinach super!

Fajne te drewniane przysioleczki i kapliczki! Jak byl zlot w Stryszawie i tam szlismy z Suchej to wlasnie zwrocilo to nasza uwage ze wszedzie byly kapliczki! Jakis kapliczkowy rejon! :D

A ze zdjec mi sie najbardziej podoba latarnia, rzeczka i kanapa! :D
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
laynn

Postautor: laynn » 2019-11-28, 17:17

O rrrany buba pochwaliła relację ;) a wiesz, że idąc tak myślałem o tym Waszym wędrowaniu na zlot? Faktycznie kapliczek więcej niż gór
O kanapie to wiedziałem, że się spodoba. Szkoda tylko, że tam obok wylawani obornik i zapach do siedzenia na niej odrzucał :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości