Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Urlop w Pieninach

Autor Wiadomość
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2023-08-16, 18:47   

Pierwszy urlop z Ukochaną - Krościenko.
Też byliśmy na zamku w Niedzicy. Zapamiętałem z niego salę papieską, ze zdjęciem Papieża i podpis, że przeleciał nad zamkiem helikopterem. Czy jeszcze istnieje? Nie widziałem na waszych zdjęciach.
Pierwszy dzień intensywny, drugi już jakby spokojniejszy. Na urlopie ważne jest się wyluzować. Nienajlepsza pogoda przeważnie temu sprzyja ;)
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5835
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-08-16, 18:55   

sprocket73 napisał/a:
Na urlopie ważne jest się wyluzować.

Od czasu wakacji w Karpaczu w 2019 roku obiecuję sobie, że każdy następny urlop będzie luźniejszy, spokojniejszy, mniej intensywny a bardziej chilloutowy, ale jakoś na razie nie wychodzi...
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2023-08-16, 19:09   

Adrian napisał/a:
... niebieski szlak ze Snozki ... Prawda o tym szlaku jest taka, że początek to właściwie idzie się poza szlakiem, a na szlak wchodzi się dopiero w Czorsztynie

Zgubiłem się. Czyli jak się idzie poza szlakiem niebieskim szlakiem ze Snozki?
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9378
Wysłany: 2023-08-16, 19:12   

sprocket73 napisał/a:
Pierwszy urlop z Ukochaną - Krościenko.
Też byliśmy na zamku w Niedzicy. Zapamiętałem z niego salę papieską, ze zdjęciem Papieża i podpis, że przeleciał nad zamkiem helikopterem. Czy jeszcze istnieje? Nie widziałem na waszych zdjęciach.
Pierwszy dzień intensywny, drugi już jakby spokojniejszy. Na urlopie ważne jest się wyluzować. Nienajlepsza pogoda przeważnie temu sprzyja ;)


Sala istnieje i nadal jest w niej zdjecie, nadal jest nieciekawa :lol
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9378
Wysłany: 2023-08-16, 19:13   

sprocket73 napisał/a:
Adrian napisał/a:
... niebieski szlak ze Snozki ... Prawda o tym szlaku jest taka, że początek to właściwie idzie się poza szlakiem, a na szlak wchodzi się dopiero w Czorsztynie

Zgubiłem się. Czyli jak się idzie poza szlakiem niebieskim szlakiem ze Snozki?


Oto cała tajemnica !
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2023-08-16, 19:31   

A klasyk przez Małe Pieniny zawsze będzie super. Mają w sobie ogromny urok te góry i całkiem duży potencjał na boczne eksploracje (widokowe skałki). Też kiedyś szliśmy bezszlakowo przez Bereśnik.
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5835
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-08-16, 19:55   

sprocket73 napisał/a:
A klasyk przez Małe Pieniny zawsze będzie super. Mają w sobie ogromny urok te góry i całkiem duży potencjał na boczne eksploracje (widokowe skałki). Też kiedyś szliśmy bezszlakowo przez Bereśnik.

Ale Adrian nie zaliczył bezszlakowego wyjścia direttissimą na Wysoką. Nie to, co my!

_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2023-08-16, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2023-08-16, 19:59   

Zawsze chodzę tamtędy, bo tylko tam można z pieskiem

_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9378
Wysłany: 2023-08-16, 20:03   

I jakoś mnie nie ciągnie :lol
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2023-08-16, 21:17   

Musi tam być pięknie.

Co do zdjęć, ja uważam, że Adrian ma najbardziej naturalne zdjęcia.
Po mnie oczywiście :-o
:D
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5835
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-08-16, 21:34   

laynn napisał/a:
Co do zdjęć, ja uważam, że Adrian ma najbardziej naturalne zdjęcia.
Po mnie oczywiście :-o
:D

Wkraczasz na niebezpieczny teren :P
_________________
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2023-08-16, 21:56   

Nie. Po prostu mam o sobie bardzo dobre mniemanie ;) :P
 
 
marekw 

Wiek: 55
Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 3730
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: 2023-08-17, 08:34   

Adrian pisze;
,,strasznie nie podobało się bacy, który zaczął na mnie krzyczeć,,
Pewnie go kac męczył to się musiał wyżyć.
,,Z daleka było widać konia, który bacznie się nam przyglądał i wyglądał na lekko zdenerwowanego,,
Może wyglądasz na takiego co go chce przerobić na końskie kabanosy,i stąd ten nerw :D
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2023-08-17, 08:41   

\no tak...

Troszkę chyba nie tak wyobrażaliście sobie pogodę, natomiast mam wrażenie, że ta \'kiepska\ pogoda była u Ciebie sprzymierzeńcem. Co prawda trzeci dzień wyszedł Ci genialnie, ale mnie najbardziej się spodobał klimat ten pochmurnej Wysokiej.

Tak czy siak - tereny - jak już ktoś wcześniej napisał - są świetne - także i ja z chęcią znów bym kiedyś wrócił.

A jak z ilością ludzi? \bo myśmy to byli poza sezonem, to troszkę inny świat chyba był, niż w środku wakacji?
Profil Facebook
 
 
Adrian 
Cieszynioki


Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 9378
Wysłany: 2023-08-17, 09:22   

marekw napisał/a:
Adrian pisze;
,,strasznie nie podobało się bacy, który zaczął na mnie krzyczeć,,
Pewnie go kac męczył to się musiał wyżyć.
,,Z daleka było widać konia, który bacznie się nam przyglądał i wyglądał na lekko zdenerwowanego,,
Może wyglądasz na takiego co go chce przerobić na końskie kabanosy,i stąd ten nerw :D


Krzyczał coś, że ciągle mu zdjęcia robią, czy mi by się podobało gdyby ciągle mi ktoś zdjęcia robił i pewnie miał kaca :D

Koń był śmieszny w swoim zachowaniu, ale widział że pełna kultura, to wyluzować troszkę ;)


Cytat:

Troszkę chyba nie tak wyobrażaliście sobie pogodę, natomiast mam wrażenie, że ta \'kiepska\ pogoda była u Ciebie sprzymierzeńcem. Co prawda trzeci dzień wyszedł Ci genialnie, ale mnie najbardziej się spodobał klimat ten pochmurnej Wysokiej.

Tak czy siak - tereny - jak już ktoś wcześniej napisał - są świetne - także i ja z chęcią znów bym kiedyś wrócił.

A jak z ilością ludzi? \bo myśmy to byli poza sezonem, to troszkę inny świat chyba był, niż w środku wakacji?


Troszkę nie tak, ale nie było tak tragicznie jak zapowiadali :lol

Właśnie takie wyjścia w niepogodę potrafią dać sporo frajdy, chociażby w zdjęciach których normalnie się nie zrobi ...

Jeżeli chodzi o ilość ludzi, to jestem miło zaskoczony, bo było spokojnie i luźno, w restauracjach bez kolejek w sklepach też spokojnie, same plusy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group