Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Sprawy społecznościowe

Autor Wiadomość
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-18, 19:50   

Pudelek napisał/a:
a ja kiedyś pisałem, że dla mnie odwrotnie ;)


No ja jednak jestem za jak największą swobodą i wolnością, bez większych zobowiązań. ;)

Pudelek napisał/a:
Przyznaję się szczerze, że jeszcze nie spotkałem się na forach z taką sytuacją - tzn. oczywiście byli ludzie, którzy wykasowywali swoje posty, ale nigdy nie żeby administrator je kasował z całego forum na ich wniosek.


Dziwne, bo jesteś użytkownikiem forum góry-szlaki, tam tak jest i parę osób nawet oto wniosło jak odchodziło i z tego co zauważyłem ich prośba została spełniona. Na moim pierwszym forum górskim jakim byłem, też administratorka nie robiła z tym problemu, jak odchodziłem to mnie jeszcze zapytała, czy posty mogą zostać. ;)

mirek napisał/a:
Łatwo się domyślić,sprawdzono co i jak tutaj i dano sobie spokój. :DD


Jednak chyba błędne wnioski wyciągasz trochę, co tu niby można sprawdzić będąc zarejestrowanym? Poza jednym ukrytym działem, który poniekąd zmusza do rejestracji, więc jak już tak jest, to nie można do nikogo mieć pretensji i każdy ma do tego prawo. W zasadzie nic nam do tego. Dział jest dla zarejestrowanych, a nie dla aktywnych. ;) Poza tym akurat w tym przypadku ktoś tu normalnie pisał i był aktywny, tylko widocznie mu się znudziło, ot tyle... :DD
Ostatnio zmieniony przez Vision 2014-04-18, 23:19, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8364
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2014-04-18, 20:05   

Vision napisał/a:
No ja jednak jestem za jak największą swobodą i wolnością, bez większych zobowiązań.


to nie ma nic wspólnego ze swobodą i wolnością - po prostu uważam, że jeśli coś znalazło się już na forum, to staje się jego częścią i nie usuwamy tego, bo się obraziliśmy i mamy taki kaprys... analogia z grabkami zawsze mi się tutaj nasuwa i nasuwać będzie, bo to zwykła dziecinada, a nie pokaz wolności...

Vision napisał/a:
Dziwne, bo jesteś użytkownikiem forum góry-szlaki, tam tak jest i parę osób nawet oto wniosło jak odchodziło i z tego co zauważyłem ich prośba została spełniona.

na gs widzę sytuację jak u nas po zniknięciu np. lucyny - posty zostały, jako napisane przez "gościa". Być może faktycznie byli tacy forumowicze, najwyraźniej w działach których nie czytam ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2014-04-18, 20:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-18, 20:12   

Pudelek napisał/a:
na gs widzę sytuację jak u nas po zniknięciu np. lucyny - posty zostały, jako napisane przez "gościa". Być może faktycznie byli tacy forumowicze,


No właśnie paru było, tutaj w sumie też tak jest, przecież nie usuwam każdemu postów jak mi o tym nie napisze. W normalnym przypadku zazwyczaj usuwa się tylko konto, no ale jak ktoś bardzo chce, to ja po prostu nie widzę problemu. A na GS brakuje trochę postów, ale to głównie w starych wątkach sprzed lat i właściwie też nikt na to nie narzeka...
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2014-04-19, 10:23   

Vision napisał/a:
Dla mnie zaś dziecinadą jest bieganie po całym forum za użytkownikami mającymi inne zdanie

Nie biegałem, tylko punktowałem chwasta, bo miał za bardzo rozbuchane ego i obligatoryjnie miała inne zdanie niż wszyscy. "białe jest czarne"
Vision napisał/a:
a potem "płakanie"

Nie widziałeś mnie płaczącego i nie zobaczysz.
Vision napisał/a:
o zakładaniu fałszywych kont

Tu kolego chyba pomyliłeś adresata...
_________________
in omnia paratus...
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-19, 10:43   

Ten post nie był skierowany wyłącznie do Ciebie, to było tak ogólnie do kilku osób, więc nic nie pomyliłem. ;) To że zacytowałem Twoje słowa, nie znaczyło, że musi się to odnosić w całości do Ciebie.

TNT'omek napisał/a:
obligatoryjnie miała inne zdanie niż wszyscy.

Z tego co mi wiadomo to forum jest od tego żeby wyrażać SWOJE zdanie, a nie takie jak mają wszyscy czy tam większość. :-o Ale tak jak wcześniej mówiłem, to jeszcze rozumiem i w sumie mi zwisa, ale to żeby taką osobę za to stąd usuwać już nie.

PS: Poza tym przeprowadzałeś jakieś badania na ten temat, że miała inne zdanie niż wszyscy? Bo nie wiem też skąd te informacje, raczej miała inne zdanie niż jakaś grupa, a nie wszyscy. :DD
Ostatnio zmieniony przez Vision 2014-04-19, 11:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2014-04-19, 11:42   

Vision napisał/a:
forum jest od tego żeby wyrażać SWOJE zdanie, a nie takie jak mają wszyscy czy tam większość.

Korzystając z kombinacji ctrl+c/ctrl+v we wszystkich możliwych tematach. Brawo.
Vision napisał/a:
przeprowadzałeś jakieś badania na ten temat, że miała inne zdanie niż wszyscy?

Nie potrzeba badań, nie potrzeba nawet psychiatry, wystarczy poczytać inne fora...
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-19, 11:54   

darkheush napisał/a:
Korzystając z kombinacji ctrl+c/ctrl+v we wszystkich możliwych tematach. Brawo.


A skąd taki pomysł, gdzieś tu pisałem, że jeżeli post jest odpowiedzą na post wyżej to jest to normalna dyskusja, nigdzie nikt tutaj takiej kombinacji póki co nie używał, więc nie wiem o czym mówisz... lepiej skupić się na faktach. :-o

darkheush napisał/a:
Nie potrzeba badań, nie potrzeba nawet psychiatry, wystarczy poczytać inne fora...


No i co tam wyczytałeś? Bo ja też czytam i np. tutaj było wielkie oburzenie kliku osób na to od czego to się wszystko zaczęło. Czyli na krytykę działalności pewnej użytkowniczki w internecie. I tak też właśnie czytam te inne fora i co ciekawe, tą użytkowniczkę zbanowano prawie na wszystkich jakie możliwe, głównie za to o czym pisała tutaj ta użytkowniczka która niby ma inne zdanie niż wszyscy. ;) Nie widzę też dalej nigdzie tej kombinacji o której wyżej piszesz...

Np. tutaj można poczytać trochę, co sądzą użytkownicy innego forum na temat tej niby poszkodowanej u nas na forum użytkowniczki... proponuję też na przyszłość więcej luzu jak właśnie na tamtym forum. :DD Bo wychodzi na to, że jednak jest więcej osób mających inne zdanie. ;)

http://forum.turystyka-go...6802&start=1530

Sprawa była prosta, nie podoba Ci się to ignoruj, albo pisz/kłóć się w nieskończoność. W końcu forum do pisania służy, ale nie wyrzucaj stąd kogoś, kto ma inne zdanie. Tyle.
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2014-04-19, 12:11   

Vision- obrońca uciemiężonych chwastów...
Wśród swoich znajomych, rozpropagowałem określenie "chwastek" na tych co z uporem maniaka, przekonują innych lub bronią swoich , nie zawsze słusznych racji...powoli się przyjmuje :D
_________________
in omnia paratus...
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2014-04-19, 12:17   

Vision napisał/a:
A skąd taki pomysł, gdzieś tu pisałem, że jeżeli post jest odpowiedzą na post wyżej to jest to normalna dyskusja, nigdzie nikt tutaj takiej kombinacji póki co nie używał, więc nie wiem o czym mówisz...

Pamięć najwyraźniej szwankuje kolego. Zapewne znajdzie się na forum niejedna osoba, która potwierdzi to, że chwast walił anty-lucynowe posty gdzie tylko była okazja. No ale jako Wielki Sprawiedliwy wywaliłeś konto chwasta wraz ze wszystkimi postami, więc nie mogę tego już zacytować...
Vision napisał/a:
ale nie wyrzucaj stąd kogoś, kto ma inne zdanie. Tyle.

Tak... Byłem jednym z tych, którzy chcieli się pozbyć chwasta. Taka piąta kolumna GBG.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-19, 12:23   

darkheush napisał/a:
Pamięć najwyraźniej szwankuje kolego. Zapewne znajdzie się na forum niejedna osoba, która potwierdzi to, że chwast walił anty-lucynowe posty gdzie tylko była okazja.


Posty się różniły więc nic nie szwankuje, nie były to posty kopiowane za pomocą kombinacji o której piszesz, więc krótko mówiąc prawdy nie piszesz, tylko pakujesz coś do worka który sam sobie stworzyłeś. Ale jak już tak tworzysz, to równie dobrze można zacytować tu Wasze posty, w stosunku do tej użytkowniczki, które bardziej przypominają taką kombinację, chociaż też takową nie są. ;)

darkheush napisał/a:
Tak... Byłem jednym z tych, którzy chcieli się pozbyć chwasta. Taka piąta kolumna GBG.


No i dobrze, tyle, że na tym forum nie usuwa się użytkowników za inne zdanie i należy o tym na przyszłość pamiętać. :DD Takie zresztą było założenie od początku i tego się trzymajmy...
Ostatnio zmieniony przez Vision 2014-04-19, 12:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Malgo Klapković 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Lip 2013
Posty: 2477
Wysłany: 2014-04-19, 12:23   

Z tego, co pamiętam, to pani chwastek zwykle pisała w tematach, gdzie się ją wywołało do tablicy ;) Parę osób dało się na to złapać, ja również :ops
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-19, 12:28   

TNT'omek napisał/a:
Vision- obrońca uciemiężonych chwastów...
Wśród swoich znajomych, rozpropagowałem określenie "chwastek" na tych co z uporem maniaka, przekonują innych lub bronią swoich , nie zawsze słusznych racji...powoli się przyjmuje :D


A czy Ty gdzieś widzisz, żebym ja kogoś do czegoś przekonywał? Wyrażam swoje zdanie i to wszystko. To Ty mnie usiłujesz z uporem maniaka przekonać do tego, że wszyscy myśleli tak jak Ty. :) Bo dowodów na to wszyscy wciąż nie ma, a jak była pewna ankieta to z niej wynikało zupełnie co innego. :DD
 
 
darkheush 
Beerwalker


Wiek: 51
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2626
Wysłany: 2014-04-19, 12:28   

Vision napisał/a:
Ale jak już tak tworzysz, to równie dobrze można zacytować tu Wasze posty, w stosunku do tej użytkowniczki, które bardziej przypominają taką kombinację, chociaż też takową nie są.

Proszę o cytaty...
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-19, 12:37   

darkheush napisał/a:
Proszę o cytaty...


Nie chce mi się szukać, chodzi o posty typu "jesteś trollem" "jesteś płytka" czy "wypierd... stąd" są to posty rodem z onetu jednak. ;) Ale tu nie chodzi o to, mi chodzi o coś zupełnie innego, po prostu to działa w dwie strony, Wy pisaliście, ona pisała i tyle, od tego jest forum... I też kiedyś pisałem o czymś takim jak prowokacja, to że ktoś Cię sprowokował do czegoś nie oznacza, że Ty w tym przypadku możesz już wszystko, bo to świadczy też o tobie, a druga sprawa, jak przyjdzie co do czego, to nikogo nie będzie interesowało to, że ktoś Cię sprowokował, tak to jest w życiu właśnie. ;)
Ostatnio zmieniony przez Vision 2014-04-19, 12:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TNT'omek 


Wiek: 54
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 2517
Skąd: Beskid Mały
Wysłany: 2014-04-19, 12:38   

Vision napisał/a:
A czy Ty gdzieś widzisz, żebym ja kogoś do czegoś przekonywał?

Chwastek , nie Ty...
Ale ty masz problem , bo nie widzisz tego,że chwasta chciałem stąd wywalić , nie dlatego ,że myślała inaczej, ale temu ,że była tu była tu tylko po to by torpedować lucynę.
Potwierdza to fakt , że z odejściem tej drugiej, chwast dokonał samozrandapowania i zniknął.
Nie wniosła nic poza hektolitrami jadu. A wręcz straszyła potencjalnych nowicjuszy...
Ale Ty tego nie widziałeś...czy nie chciałeś widzieć?
A najlepiej to się weź chłopie i obraź na nas...normalne jaja! Kolorowe na dodatek :D
_________________
in omnia paratus...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group