Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Zlot 2020.

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-25, 14:25   

No właśnie kiedy myślimy o złocie? A może Gorczańska Chata?
 
 
dakOta 


Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 1037
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-11-25, 16:51   

Nie wiem, czemu - pomyślało mi się o Magórach. Wiem, że większość będzie miała dalej. Ale może rzeczywiście warto pomyśleć o innym paśmie??
_________________
Zawsze trzeba iść. Jak się nie ma gdzie - tym bardziej.
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5836
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-11-25, 17:00   

sokół napisał/a:
Przeniosłem temat tutaj.

Krupowa zimą może być wyzwaniem, ale przynajmniej nie będzie kłopotu, gdzie chodzić, po prostu by sie weszło jednego dnia i zeszło drugiego, byle nie zielonym szlakiem z Zawoi... (co nie, Sebek?)
Nocą by szło iść na Policę...
Jasne, pewne by szło znaleźć jakieś inne miejsce, ale w zasadzie.... mnie się nawet podoba. Chociaz taki Leskowiec też by był niezły.
Magurka też. Tak myslę. Ale skoro ktoś wychodzi z inicjatywą i proponuje coś, niech będzie po jego myśli. - takie moje skromne zdanie.
ps. a kto to chlewiarz? :haha


Za to jakie teraz są wspomnienia. A przecież wystarczy ominąć młodnik :)


sokół napisał/a:
Oho, to już pojechaliśmy.... Nawet nie zdążyła paść data...


Bez paniki, rozmawiamy o lutym, a temat się rozkręca

laynn napisał/a:
No właśnie kiedy myślimy o złocie? A może Gorczańska Chata?


Gorczańska Chata to fajne miejsce. Jego zaletą są duże możliwości dojścia - długodystansowcy mogą iść nawet z Rzek, dla imprezowiczów jest to lokalizacja blisko parkingu. I na Turbacz można skoczyć, albo na wschód słońca na grań - możliwości jest dużo.
Sęk w tym, że to daleko od Śląska, a tam mieszka sporo forumowiczów.

Prawda jest taka, że nie spasuje się wszystkim, zawsze komuś nie będzie odpowiadać miejsce albo termin, trzeba się trochę dostosować.

Ja byłem na zlocie raz, towarzystwo było dla mnie nowe się musiałem wkręcić, a jakąś wielką duszą towarzystwa nie jestem. Ale mi się podobało i chętnie pojadę raz jeszcze.
Profil Facebook
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2019-11-25, 17:05   

A może chata na Zagroniu? Sokół proponował kiedyś, ale były jeszcze wakacje. Do cywilizacji niedaleko, więc zima chyba nie zaskoczy, a i bliżej Śląska niż Beskid Sądecki czy Gorce, które jak najbardziej za, ale z ryzykiem, że trudniej będzie dojechać.
 
 
sprocket73


Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 5520
Wysłany: 2019-11-25, 18:25   

sokół napisał/a:
to już pojechaliśmy.... Nawet nie zdążyła paść data...

Ceper choć nieobecny, to dalej miesza - to musi być demon!
_________________
SPROCKET
http://gorybezgranic.pl/n...-kim-vt1876.htm
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-25, 18:50   

dakOta napisał/a:
Wiem, że większość będzie miała dalej. Ale może rzeczywiście warto pomyśleć o innym paśmie??

Jak mamy się spotkać, choć ten raz na rok, to co za różnica, gdzie? No fakt, że na jedną noc w Bieszczady to średnio, ale w Gorce mam 2-3 godziny jazdy. Fakt autem, ale autobusem też nie jest złe połączenie z Krakowa, a do Krakowa z Katowic też jeździ sporo busów/expresów.
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8305
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-11-25, 22:41   

kristoff73 napisał/a:
To fakt, w końcu skoro "zlot", to każdy może "zlecieć"

zlecieć ze stołka też ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-11-26, 11:36   

Pudelek napisał/a:
Ja też uważam, że na zloty najlepsze są takie mniej formalne miejsca, ale na pewno nie Potrójna. Niby fajnie, lecz ja ciągle mam wrażenie, że jestem w agroturystyce i klimatu górskiego nie czuję tam za grosz. Tyle, że chyba nie o to chodzi, aby ciągle jeździć w te same pasma


laynn napisał/a:
A może Gorczańska Chata?


dakOta napisał/a:
Nie wiem, czemu - pomyślało mi się o Magórach.


Sebastian napisał/a:
Gorczańska Chata to fajne miejsce


Wiolcia napisał/a:
A może chata na Zagroniu?


Nie chce się wtrącać, ale... Marek podał miejsce i był chętny (chyba) coś zorganizować) - to teraz się już w temacie nie odzywa, bo padło kilka innych miejsc.

Mam takie pytanie, czy ktoś z wyżej zacytowanych osób jest w stanie zorganizować jakiś zlot w wymienionym przez siebie miejscu? Bo mam wrażenie, że Markowi podcięliście (chcący bądź niechcący) skrzydła.
Profil Facebook
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-26, 11:49   

sokół napisał/a:
Mam takie pytanie, czy ktoś z wyżej zacytowanych osób jest w stanie zorganizować jakiś zlot w wymienionym przez siebie miejscu? Bo mam wrażenie, że Markowi podcięliście (chcący bądź niechcący) skrzydła.

A fakt, jakoś w dyskusji nie zauważyłem tej Krupowej. Marku przepraszam.

A co do pytania sokoła. Ja mogę spróbować, ale u mnie różnie bywa z wieloma czynnikami, już o chorobie czy rodzinie nie piszę, ale na Potrójną miałem zaplanowane, a dwa tyg wcześniej dyrekcja zadecydowała, że mimo wpisanej prośby o wolne, musiałem być w pracy i to tak, że dopiero na 22dotarłem na miejsce.
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8305
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-11-26, 11:50   

Dziwne, że zapomniałeś zacytować siebie, natomiast wkleiłeś moją wypowiedź, która żadnej kontrpropozycji do Krupowej nie dawała :-o

Cytat:
ja osobiście nie mam nic przeciwko, żeby jeszcze raz pojechać na Potrójną.

Cytat:
Chociaz taki Leskowiec też by był niezły.
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Ostatnio zmieniony przez Pudelek 2019-11-26, 11:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Sebastian 


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 5836
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-11-26, 12:47   

Ja tylko odpowiedziałem na pytanie Laynna o Gorczańską Chatę, w żaden sposób nie negowałem propozycji Marka, która mi się podoba.
Profil Facebook
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-11-26, 12:53   

Pudelek napisał/a:
Dziwne, że zapomniałeś zacytować siebie


No kurcze, racja, Pudel, dzięki, że to zauważyłeś. Święta racja.
Profil Facebook
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-12-06, 20:17   

Czyli co, jednak temat upadł?
Profil Facebook
 
 
marekw 

Wiek: 55
Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 3730
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: 2019-12-06, 20:57   

sokół napisał/a:
Czyli co, jednak temat upadł?

Poczekam do świąt i odświeżę temat,widzę że i Wiktor ma ochotę coś poorganizować.
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-12-06, 21:39   

Marku ja nie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group