Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Zlot 2020.

Autor Wiadomość
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6082
Skąd: Oława
Wysłany: 2019-12-07, 10:20   

A moze jak juz tak bardzo koniecznie chcecie gdzies w okolicach Zawoi to takie miejsce? http://www.chatki.com.pl/skansen.html
Jak bedzie sniegu po pas to przynajmniej nie trzeba sie bedzie w nim przekopywac (kto bedzie chcial to i tak moze tunele drążyc po gorach ;) Bo ja sniegu nasypie to nie wiem czy na Krupowa bedzie sie fajnie szlo...

Zagron brzmi bardzo dobrze! Chyba nawet najlepiej! :D

Jesli chodzi o termin to moze lepiej marzec? Tak jak rok temu? Bo dzien juz ciut dluzszy. Albo kwiecien to moze juz bialego gowna nie bedzie tak duzo :P
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2019-12-07, 10:59, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6082
Skąd: Oława
Wysłany: 2019-12-07, 10:48   

marekw napisał/a:
Zapodaj miejsce w miarę po środku dla wszystkich


Jeszcze taka jedna sprawa - czy my tu na forum mamy (wsrod w miare aktywnych forumowiczow) jakis ludzi z Rzeszowa, Lublina, Sanoka czy innego dalekiego wschodu? Bo wlasnie nie wiem jak to jest liczone ze owa Krupowa jest po srodku? :o-o Ni cholery tego srodka nie widze ;)
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6082
Skąd: Oława
Wysłany: 2019-12-07, 10:55   

sokół napisał/a:
Mam takie pytanie, czy ktoś z wyżej zacytowanych osób jest w stanie zorganizować jakiś zlot w wymienionym przez siebie miejscu?


Moge zorganizowac zlot w Gorach Kaczawskich 10- 12 stycznia (juz nawet jest zorganizowany - zapraszam do Raczyc). Pasuje? :P
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2019-12-07, 10:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-12-07, 12:16   

buba napisał/a:
10- 12 stycznia (juz nawet jest zorganizowany - zapraszam do Raczyc). Pasuje?

Poproszę o coś więcej, może być na pw.
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6082
Skąd: Oława
Wysłany: 2019-12-07, 13:52   

laynn napisał/a:
buba napisał/a:
10- 12 stycznia (juz nawet jest zorganizowany - zapraszam do Raczyc). Pasuje?

Poproszę o coś więcej, może być na pw.


To jest chatka PTTK Jawor wynajeta na wylacznosc dla naszej grupy.
http://www.pttkjawor.pl/i...ona=nasze_chaty

Bedzie kilkanascie osob ale drugie tyle tez by weszlo. Chatka bez pradu, wody, ogrzewana kominkiem, wspolna sala sypialna na gorze z materacami, kibel wychodek. Mozliwosc dojazdu pod chate autem - o ile nie spadnie duzo sniegu. Bo jak zasypie to nie.. Wtedy trzeba auto gdzies porzucic i dosjsc piezo - dojazd gruntowa droga nie utrzymywana w okresie zimowym.
Bedzie zapewne kilka osob ktore byly tez na zlocie w Stryszawie.
Przyjezdzamy juz w piatek, w sobote pewnie gdzies sie przejdziemy a w niedziele pojedziemy zwiedzac opuszczone palacyki w rejonie Zlotoryi i Legnicy. Wieczorami ognisko i integracja. Przyjezdzajacy autami sa proszeni o przywiezienie drewna - coby moc nim palic a nie wydłubywac spod sniegu mokre gałezie. Tymi mokrymi bedziemy palic w ognisku ;)
Wynajem calej chaty to chyba 200-300 zl, ktorzy sie podzieli przez ilosc uczestnikow.
Taki plan wstepny. Mozna wpasc na 1 dzien, mozna na dwa. Wedle checi i mozliwosci.

Tak bylo 2 lata temu:
https://jabolowaballada.b...tLwWP58DxOk9pVc
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2019-12-07, 13:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marekw 

Wiek: 55
Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 3695
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: 2019-12-07, 20:53   

buba napisał/a:
Ni cholery tego srodka nie widze

Napisałem:Zapodaj miejsce w miarę po środku dla wszystkich albo zostajemy przy Krupowej. :jez4
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-12-07, 21:06   

marekw napisał/a:
zostajemy przy Krupowej.
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2498
Skąd: Kęty
Wysłany: 2019-12-10, 03:35   

Ta Krupowa to nie jest dobry pomysł. Wyobraźcie sobie, że wracacie po całym dniu szlajania zmęczeni i chcecie się wyspać a tam banda wariatów chleje i drze ryja. Albo nam zamkną imprezę o 22giej bo cisza nocna. Ja mogę zaproponować Chatkę Pod Potrojną np, nie Na Potrójnej. Jest duża kuchnia, jadalnia z kominkiem, grill. Łazienki w środku, prysznic, całe piętro na spanie.
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2498
Skąd: Kęty
Wysłany: 2019-12-10, 03:36   

buba napisał/a:
Moge zorganizowac zlot w Gorach Kaczawskich 10- 12 stycznia

Dla nas o wiele za daleko
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2498
Skąd: Kęty
Wysłany: 2019-12-10, 03:39   

Sebastian napisał/a:
Gorczańska Chata

Też niezły pomysł
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8277
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-12-11, 22:05   

vidraru napisał/a:
Ja mogę zaproponować Chatkę Pod Potrojną np, nie Na Potrójnej.

Chatka pod Potrójną była miejscem spotkania w 2016 roku (to nie był oficjalny zlot, ale było ogłoszenie na forum i zjawiło się całkiem sporo osób), dwa razy była na Potrójnej. Może jednak zostawmy w końcu ten Beskid Mały, bo naprawdę są ciekawsze pasma ;) A jeśli już to może warto byłoby pomyśleć o Gibasówce.

Z takich w miarę klimatycznych to jest Zagroń, Chałupa Chemików, wspomniana Gorczańska, Koliba na Łapsowej Polanie, Magóry. Nie miałbym też nic przeciwko Laskowi.
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-12-12, 07:24   

Pytanie też o datę zlotu, u mnie już np robimy grafik na styczeń lada dzień, na początku stycznia mamy podać plany urlopowe...
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2498
Skąd: Kęty
Wysłany: 2019-12-12, 07:46   

To wymyślcie coś. Z góry mówię, że nasza noga na Lasku nie postanie. A co powiecie o Telesforówce?
Ostatnio zmieniony przez vidraru 2019-12-12, 07:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12247
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-12-12, 11:21   

Teleforówkę wspominam bardzo fajnie. I fajny zachód jest ze szczytu. I dużo opcji łażenia.
Profil Facebook
 
 
dakOta 


Dołączyła: 01 Sty 2014
Posty: 1037
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-12-12, 13:42   

A ja nie. Jakoś tam... sztywno było. Ale byłam tam ponad 10 lat temu.
_________________
Zawsze trzeba iść. Jak się nie ma gdzie - tym bardziej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group