Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Zlot 2020.

Autor Wiadomość
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2502
Skąd: Kęty
Wysłany: 2019-12-12, 14:00   

Na Zagroniu jest ciasno, max 15 osób
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8298
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-12-12, 14:34   

To ciekawe, bo na stronie chatki jest informacja, że mają 40 miejsc noclegowych.
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
vidraru 
Rosomak


Wiek: 43
Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 2502
Skąd: Kęty
Wysłany: 2019-12-12, 15:14   

To chyba liczą z glebą. Koleżanka tam często na obsłudze jest, mówiła, że tylko lotnisko na górze dla 15 osób. Mogę się upewnić
Ostatnio zmieniony przez vidraru 2019-12-12, 15:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8298
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-12-12, 15:38   

Pewno z glebą. Byłem tam kiedyś 1 stycznia i dostaliśmy właśnie glebę - dość duży pokój na poddaszu z materacami. Tyle, że było dość chłodno przy ówczesnych mrozach, choć w sumie nam to nie przeszkadzało, bo się rozgrzewaliśmy ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2019-12-12, 19:39   

Pudelek napisał/a:
i dostaliśmy właśnie glebę - dość duży pokój na poddaszu z materacami.


To spanie na strychu na materacu to jest gleba? tzn. w duzej czesci chatek tylko gleba jest? ;)
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8298
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-12-12, 20:58   

Hmm, nie przypominam sobie chatki w której byłyby tylko noclegi na materacu ;) No, może Gibasówką. Mam nadzieję oczywiście takie z obsługą, a nie do wynajęcia.
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
gar 

Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 836
Skąd: Orzegów
Wysłany: 2019-12-12, 21:15   

Pudelek napisał/a:
Hmm, nie przypominam sobie chatki w której byłyby tylko noclegi na materacu ;) No, może Gibasówką. Mam nadzieję oczywiście takie z obsługą, a nie do wynajęcia.

W Łupkowie nie kojarzę innych noclegów niż na materacach, ale może mi pamięć szwankuje, bo nie byłem tam jakiś czas.
 
 
gar 

Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 836
Skąd: Orzegów
Wysłany: 2019-12-12, 21:17   

vidraru napisał/a:
Ta Krupowa to nie jest dobry pomysł... Albo nam zamkną imprezę o 22giej bo cisza nocna.

Chyba nie byłoby tak źle. Nam ostatnio nie zamknęli imprezy. Zamknięto jedynie bufet (po 20) i poproszono tylko abyśmy wyłączyli światła gdy zakończymy spotkanie towarzyskie.
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8298
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2019-12-12, 23:49   

gar napisał/a:
W Łupkowie nie kojarzę innych noclegów niż na materacach, ale może mi pamięć szwankuje, bo nie byłem tam jakiś czas.

racja :ok Ewentualnie można spać w fotelu ;)
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14353
Wysłany: 2019-12-13, 07:56   

Pudelek napisał/a:
Ewentualnie można spać w fotelu ;)


Znam osobnika który na … Kalatówkach przespał pół nocy w fotelu na korytarzu.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2019-12-13, 09:29   

Za młodu, to człowiek po imprezach nie w takich miejscach spał.
Zresztą na ostatnim moim zlocie, to za fotel bym wiele dał ;)
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12257
Skąd: Bytom
Wysłany: 2019-12-22, 19:08   

No dobra, są jakies konkrety, bo w sumie to ja już nie wiem, czy to tylko teoretyczne rozważania, czy ktoś się zamierza poważnie podjąć jakiejś organizacji, zarezerwować obiekt i zacząć zbierać chętnych?
Profil Facebook
 
 
maurycy 


Dołączył: 17 Lis 2013
Posty: 899
Skąd: Bielsko okolice
Wysłany: 2019-12-24, 15:10   

sokół napisał/a:
No dobra, są jakies konkrety, bo w sumie to ja już nie wiem, czy to tylko teoretyczne rozważania, czy ktoś się zamierza poważnie podjąć jakiejś organizacji, zarezerwować obiekt i zacząć zbierać chętnych?

Ja mam inna propozycje...
4-5 stycznia bede z ekipa moich gorskich znajomych w Chatce Na Potrojnej.
Zapraszam chetnych z forum, przedyskutujemy temat zlotu i wrocimy tutaj do tematu, po nowym roku 😀
Na razie dyskusja tutaj zeszla na manowce. Moze to taki spadek formy przed koncem roku.. :rol

Do siego :lol
 
 
marekw 

Wiek: 55
Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 3728
Skąd: Sucha Beskidzka
Wysłany: 2019-12-25, 11:58   

sokół napisał/a:
No dobra, są jakies konkrety, bo w sumie to ja już nie wiem, czy to tylko teoretyczne rozważania, czy ktoś się zamierza poważnie podjąć jakiejś organizacji, zarezerwować obiekt i zacząć zbierać chętnych?

Z tych co tu piszą większości Krupowa nie bardzo podchodzi,a ja w sezonie zimowym nigdzie na dłużej ani dalej nie pojadę ponieważ praktycznie każdy weeckend do końca marca to zawody(narciarskie córki, trening to odpuszczę),więc może ktoś ma lepszy pomysł i coś zorganizuje.
Ostatnio zmieniony przez marekw 2019-12-25, 12:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2020-01-06, 19:37   

Dobromił napisał/a:
Zlot by się przydał. Tylko, pisząc jak najbardziej poważnie - chlewiarz nie ma tam wstępu
Dobromił napisał/a:
Chlewiarz to ceper.
Stęskniłem się za Wami niemiłosiernie, nawet dokonując zakupu towarów pierwszej potrzeby - https://images89.fotosik....c664fcf8e39.jpg - myślałem nie tylko o jednym z Was. Tak, przede wszystkim o tym najbardziej potrzebującym, który nie przepuści okazji, by se dać w palnik. Nie lepiej wlać to w (....; synonimów jest wiele), niż miałoby latami stać w witrynie? Niewyraźny grymas twarzy "przed" i ból głowy "po" nie staną nam na przeszkodzie. Już mu się morda cieszy na widok licznego szkła, już jest za...
To jedziemy z koksem w tym temacie. Zima, więc jeszcze dorzucę coś po drodze do pieca. ;)
_________________
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group