Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Góry Opawskie na Biskupią Kopę.

Autor Wiadomość
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2017-01-24, 22:20   

:) krajówką spokojniej. Koło KK jedynie tłok.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2017-01-25, 17:04   

Lepiej chyba podjechać ciut dalej do Zlatych Hor i od strony czeskiej ruszyć. Mnie się wydaje ciekawsza opcja.
 
 
Robert J 


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1375
Wysłany: 2017-01-25, 18:32   

Piotrek napisał/a:
Lepiej chyba podjechać ciut dalej do Zlatych Hor i od strony czeskiej ruszyć. Mnie się wydaje ciekawsza opcja.

Obecnie po wycince lepszą opcją zdecydowanie jest ta, którą szedł laynn. Na wiosnę pewnie wygolą szczyt Srebrnej Kopy i widoki będą przez większą część trasy. Od Zlatych Hor też jest ciekawie, ale przeważnie idziesz lasem(jeszcze).
 
 
opawski1 


Wiek: 26
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1051
Skąd: Prudnik
  Wysłany: 2017-02-03, 15:47   

no ładnie ładnie ;) Powiedziałbym że od polskiej strony jest ciekawiej na Kopę niż od czeskiej. Można np. urozmaicić trasę wyruszając z Pokrzywnej niebieskim przez Olszak, Skały Karolniki (piękne widoki na Dolinę Złotego Potoku) do Jarnołtówka, dalej przez Skały Karliki do Piekiełka, tu możemy wybierać czy od razu żółtym w kierunku Biskupiej Kopy a może jeszcze do Gwarkowej Perci i na drabinkę. Możliwości jest wiele. :)
Można zaglądnąć do mojego serwisu:www.goryopawskie.bnx.pl
Ostatnio zmieniony przez opawski1 2017-02-03, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  
Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania