Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Dolinki też są ładne.

Autor Wiadomość
Wilczyca 

Wiek: 55
Dołączyła: 28 Lut 2014
Posty: 260
Wysłany: 2015-11-12, 21:22   Dolinki też są ładne.

Ostatni rok nie potraktował mnie zbyt łagodnie. Najpierw uraz kolana który dość długo się zaleczał, później ciężka choroba męża przeplatana z moja ranka w okolicy kostki która powodowała że na początku lata w zasadzie chodzić mogłam jedynie w sandałkach. Wyjazd planowany w maju nie doszedł w związku z czym do skutku a 10 dni w czerwcu spędziłam w Zakopanem na powolnym snuciu się po najbliższym kwatery terenie. Szczególne zainteresowanie a niekiedy wręcz i oburzenie ;) budziły w tym czasie moje sandałki plus zabandażowana kostka Ketonalu forte poszło nawet sporo, ale nieco sie podkurowałam. Niestety z tego okresu zdjęć nie mam bo z uwagi na lekki niz psychiczny nie bardzo miałam ochotę cokolwiek w tej okolicy focić.
(takze Sokratesie nie bardzo jest tu czego zazdroscić ;) ).


Przyszedł sierpień i wreszcie wymarzony 3 tygodniowy urlop. w związku z tym że stan zdrowia ciągle pozostawiał wiele do życzenia postanowiłam po raz kolejny przejść jak najwięcej terenu do którego byłam w stanie dotrzeć. Pogoda była upalna więc wstawałyśmy z córka po godz 5 by móc docierać na pierwsze jeżdżące w okolicy busiki. Spałyśmy na Krzeptówkach.
Niekiedy wypady powtarzały się i mam zdjęcia z tej samej okolicy ale no cóż potraktuje je jako jeden temat. Bardziej niż na opowieści co robiłam w kolejnych dniach zależy mi na pokazaniu ze w sierpniu Tatry też mogą być klimatyczne i ze wystarczy wstać 2 godzinki wcześniej niż reszta populacji aby poczuć sie tam tak jak czuły sie wcześniejsze pokolenia.

Zakopane powitało nas piękna pogodą i koncertem Jaki dał o poranku nieznany mUzyk grający na trąbce
 
 
Wilczyca 

Wiek: 55
Dołączyła: 28 Lut 2014
Posty: 260
Wysłany: 2015-11-12, 21:25   

Kolejne zdjęcia będę wstawiała grupami wiec bardzo proszę Was o cierpliwość i wyrozumiałość :-o
 
 
Wilczyca 

Wiek: 55
Dołączyła: 28 Lut 2014
Posty: 260
Wysłany: 2015-11-12, 22:00   

Dolina Kościeliska - zanim wstaną turyści.






























W Kościeliskiej byłam również 11.10 2015 po pierwszych opadach śniegu i stwierdzołam że to zdecydowanie jedna z najładniejszych jej wersji ale to już jutro.. (cdn)
Ostatnio zmieniony przez Wilczyca 2015-11-12, 22:23, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wilczyca 

Wiek: 55
Dołączyła: 28 Lut 2014
Posty: 260
Wysłany: 2015-11-12, 23:21   

A tu Kościeliska w pierwszym tegorocznym opadzie śniegu. Pojechałam w Tatry właściwie w ramach swojego prezentu urodzinowego. Dzień wcześniej byliśmy ze znajomymi na pozłacanym jesienią Grzesiu. Znajomi pojechali ja rano otworzyłam oczy i szok - pełnia zimy. Zastanawiałam się nawet czy nie wracać, ale do porządku doprowadziła mnie zaprzyjaźnona Moka słowami Gosia no co ty przecież tam jest tak pięknie...Pięknie i zimno - pomyślałam ale co tam przynajmniej jeszcze raz zobaczę Kościeliską.

Było prawie zupełnie pusto - pojedyncze osoby pozdrawiające się na szlaku jakże inna niz codziennie tam rzeczywistość. Było warto.


























 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14368
Wysłany: 2015-11-13, 07:27   

Wilczyca napisał/a:
3 tygodniowy urlop


Burżujstwo !!! ;)

Wilczyca napisał/a:
w ramach swojego prezentu urodzinowego


Kolejna Waga ... :o-o ;)

A jak teraz zdrowie ?
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Ostatnio zmieniony przez Dobromił 2015-11-13, 07:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wilczyca 

Wiek: 55
Dołączyła: 28 Lut 2014
Posty: 260
Wysłany: 2015-11-13, 09:24   

Dobromił napisał/a:
Wilczyca napisał/a:
3 tygodniowy urlop


Burżujstwo !!! ;)



Nie do końca - jak się mieszka w środkowej Polsce to najdrożej wychodzą podróże. No ale cos kosztem czegoś czyli dłuższy pobyt zamiast weekendowych wypadów. ;)

Zdrowie bardzo dobrze 3 -

Ale może jeszcze jakiś czas pociągnę te wyjazdy :-o

Kolanom i naczyniom dobrze służy regularnie uprawiany wysiłek wiec wzięłam się za to. Na artroskopię niespecjalnie mam ochotę.


A teraz parę tatrzańsko- letnich fotek z sierpnia.

Widok na Giewont z Sarniej skały. Okazało się że o godz 7 nawet Dol Strążyska jest pusta Na polanie były bodajże 4 osoby Na szczycie z 7 z nami włacznie.





Dolina Chochołowska tatrzański smok i coś z Jarząbczej.









To rude to ja ;)



cdn (- niestety to czasochłonne zajęcie)
Ostatnio zmieniony przez Wilczyca 2015-11-13, 09:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-11-13, 10:19   

Wilczyca napisał/a:
Szczególne zainteresowanie a niekiedy wręcz i oburzenie ;) budziły w tym czasie moje sandałki plus zabandażowana kostka


osobom w ktorych zabandazowana kostka budzi oburzenie zapodawalabym kontrolny wpierdziel... :zly
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
ziaro 


Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 390
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-11-13, 11:21   

Dolinki też są fajne. Parę razy przekonałem się o tym osobiście.
_________________
#ziaronaszlaku
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-13, 14:06   

Wilczyca napisał/a:
Dolina Kościeliska - zanim wstaną turyści.

Takie Tatry lubię! Zdjęcia z prześwitującym słońcem, bomba.
Smog rewelacja. Fajnie zapozował.
 
 
Wilczyca 

Wiek: 55
Dołączyła: 28 Lut 2014
Posty: 260
Wysłany: 2015-11-14, 18:31   

Teraz pare zdjęć z okolicy Doliny Białego, Małej Łąki i Przysłupu Miętusiego. Szlak świeżo po remoncie posypany drobnym żwirem. W Dol Białego szło się nawet całkiem nieźle gdyż żwir był drobny - gorzej w zejściu z Przysłupu - tam był tak gruby niewygodny do chodzenia i mam wrażenie że tam naprawa zrobiła więcej szkody niż potencjalny jej brak ;) .













Wreszcie widok na polanę pokręciłysmy sie tylko po okolicy i skreciłyśmy w strone Przysłupu.













Teraz może parę fotek z Hali Kondratowej. Niestety aparat nie do końca uchwycił kolorystykę a była zachwycajaca.











Na miejscu były też takie cudeńka. :)





 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6105
Skąd: Oława
Wysłany: 2015-11-14, 18:38   

Mnie juz teskno za takimi pieknymi ukwieconymi lakami! a ile to jeszcze miesiecy tego nie bedzie...
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
 
 
Wilczyca 

Wiek: 55
Dołączyła: 28 Lut 2014
Posty: 260
Wysłany: 2015-11-14, 19:33   

buba napisał/a:
Mnie juz teskno za takimi pieknymi ukwieconymi lakami! a ile to jeszcze miesiecy tego nie bedzie...


Gdybyśmy nie tęskniły - może ich byśmy tak nie doceniały ;)
 
 
Wilczyca 

Wiek: 55
Dołączyła: 28 Lut 2014
Posty: 260
Wysłany: 2015-11-14, 20:19   

Hala Gąsienicowa też przepięknie ukwiecona. Tym razem jednak nie udało nam sie uniknąć tłumu. Ogólnie w Tatrach Wysokich licząc od właśnie Gasienicowej jest nieporównywalnie więcej turystów niz w Zachodnich - niezależnie od godziny wyjścia. (W nocy nie chodzę bo boje się niedźwiedzi :-) )





A takiego zdjecia z tego terenu oprócz naszego jeszcze nigdzie nie widziałam



Giewont z Boczania nawet od swojej łagodniejszej strony robi wrazenie



Wreszcie zaczyna sie to co upragnione.





Najbardziej popularny widoczek na Wysokie.

I kwiaty - mnóstwo kwiatów.










Po krótkiej przerwie w zatłoczonym jak zwykle schronisku za którym obecnie nie przepadam (drogo i mało gościnnie) idziemy wyżej.



Po drodze takie ślicznoty.





Rzut oka na hale z podejścia.



Wydaje siĘ płasko ale to Ściema ;)



Na przełeczy wyłaniaja się nasze przyszłoroczne marzenia ;)



I rzut oka na halę





I na Tatry Zachodnie.





cdn. :usm
Ostatnio zmieniony przez Wilczyca 2015-11-14, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Sokrates_ 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2015
Posty: 1602
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-14, 22:11   

Wilczyca napisał/a:
Na przełeczy wyłaniaja się nasze przyszłoroczne marzenia ;)


Macie w planach Grań Hrubego? :D
_________________
Wiem, że nic nie wiem.
 
 
Wilczyca 

Wiek: 55
Dołączyła: 28 Lut 2014
Posty: 260
Wysłany: 2015-11-14, 22:16   

Az tak ambitnie nawet bym nie śmiała obecnie pomysleć ;) Ale kto wie co przyniesie przyszłość - może kiedyś mnie tam jeszcze przeciągniesz :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime