Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

2015-02-07 Beskid Sądecki (Kosarzyska - Radziejowa - Przehyba - Bereśnik)

Autor Wiadomość
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-02-09, 20:37   

Wiesz Robert J, ta fajna laska została w Nowym Sączu ...
Szkoda, wielka szkoda, naprawdę wielka szkoda ... :)
Tylko jest pytanie, czy ona chciałaby ze mną spacerować :?
 
 
Tępy dyszel 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 2779
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-02-10, 05:55   

ceper napisał/a:
Jeden z paragonów:

Jejku, ja do tej pory kolekcjonuje ,,zrzuty ekranu" (głównie groźby,określenia ,,idące" pod paragrafy czy przykłady pociesznej ,,dulszczyzny") ale o fotografowaniu paragonów jeszcze nie pomyślałem.

No to bacówka pod Bereśnikiem trochę na Tobie zarobiła. Dobry klient jesteś ;)
Gratuluje szczegółowej ,,bulachterii" na potrzeby małżonki.
Ale prawdziwy facet musi mieć tylko i wyłącznie własne pieniądze i być przy tym bardzo dyskretnym, jak np. ja :P

Do dziś nikt w rodzinie nie wie, ile zarabiam. I nikt z rodziny nie wie, jakie mam corocznie podwyżki (tylko w przypadku dodatniego wyniku finansowego firmy a takowy od pewnego czasu występuje).
:D
Ostatnio zmieniony przez Tępy dyszel 2015-02-10, 06:01, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-02-10, 08:27   

Kapitanie, foto paragonu zrobione wczoraj się nie liczy. Dla żony musi być papierek :!
A zrzuty ekranów każdy robi, zwłaszcza gdy zdrzaźni cię jaki emeryt lub "miejscowy" na forum :)
Niestety, jest to kłopotliwe, bo muszę myszką kliknąć 5x i zastanawiałem się, czy nie napisać sobie programiku, który po jednym kliknięciu zapisze screen w pliku jpg (nazwa zawierałaby datę/godzinę), aby łatwiej było to odszukać (musiałbym prawie godzinę pomyśleć). Niestety, uspokoiło się tu ostatnio i pomysł chwilowo przepadł.

Ja żony ani żona mnie - nie jesteśmy w stanie się wyliczyć co do twojej pensji :) Ot, takie drobne.
Sam nie wiem, ile zarabiam :! Tylko stresuję się przy PIT-ach ...
Ja z roku na rok o 10% mniej (pytanie: to ile będę zarabiał po 10 latach, jeśli obecnie przykładowo jest to 1000 zł), to efekt uboczny korupcji i inflacji, ale daję radę wyżyć - "wielu zdechnie, nim ja schudnę" - mawiam sobie na pociechę :)

Robert J napisał/a:
Jakbyś miał towarzystwo to być może drugiego dnia nie zrezygnowałbyś tak szybko
Gdybym miał twoje towarzystwo, to jeszcze jakąś pętelkę byśmy urobili (na niebie gwiazdy), po co wracać do bacówki po godzinie 18, jeśli można i po ... 23 :)
Ostatnio zmieniony przez ceper 2015-02-10, 08:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
sokół


Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 12258
Skąd: Bytom
Wysłany: 2015-02-10, 11:40   

Ceperku, bardzo fajna relacja, oczywiście jak to u Ciebie, więcej dwuznacznych tekstów niż zdjęć, a szkoda, bo pogodę miałeś naprawdę świetną.
Profil Facebook
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2015-02-10, 11:51   

Też zazdroszczę ;) Jednak nie ma to jak Sądecki...! Zdjęcie z wieży z wieżą (:)) świetne - okno na Tatry! ;-)

Jeśli chodzi o menu to kiełbaski jak kiełbaski (też jadłam), ale wszyscy zachwalają pieczone ziemniaczki ;)
Ostatnio zmieniony przez nes_ska 2015-02-10, 11:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2015-02-10, 12:52   

nes_ska napisał/a:
ale wszyscy zachwalają pieczone ziemniaczki


najlepiej smakują zwłaszcza w łóżku, ewentualnie podrzucane do góry :D
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Robert J 


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1375
Wysłany: 2015-02-10, 14:48   

ceper napisał/a:

Gdybym miał twoje towarzystwo, to jeszcze jakąś pętelkę byśmy urobili (na niebie gwiazdy), po co wracać do bacówki po godzinie 18, jeśli można i po ... 23 :)

Szkoda by było mi takiej pogody. Tym bardziej, że księżyc niewiele po pełni, a przy takich warunkach zdjęcia w nocy wychodzą genialnie :)
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-02-10, 15:19   

Kapitanie, ceniąc twój czas w przyszłości, bo nie mówię "do widzenia", możesz robisz screenshota jednym kliknięciem :)
W tym celu:
1. Pobierz program ScreenShot.EXE (rozmiar 270,336 bajtów) i zapisz w dowolnym folderze - w nim będą zapisywane pliki jpg.
2. Utwórz skrót do tego programu na pulpicie i przenieś go na pasek zadań.
3. Jak zobaczysz coś ciekawego na ekranie, to klikasz myszką na skrót do programu ScreenShot.EXE i już nie musisz się martwić, że ci zniknie - stosowny plik z o nazwie ss_YYYY-MM-DD_HH_MM_SS.jpg (YYY-MM-DD = data, HH_MM_SS = czas) będzie utworzony.
4. Program freeware - jaki jest, każdy widzi i korzysta na własną odpowiedzialność.

Proszę nie dziękować :) Trwało to kwadrans (było prostsze, niż pierwotnie zakładałem).
Przesyła mi tylko loginy i hasła do kont i kart bankowych :)
Malgo może korzystać bezpiecznie :)
Ostatnio zmieniony przez ceper 2015-02-10, 15:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-10, 16:56   

ceper napisał/a:
zastanawiałem się, czy nie napisać sobie programiku

Jak masz włączony program Picassa, to wciskasz alt + prt sc i masz od razu zrzut na picassie.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-02-10, 20:26   

laynn, za dużo zachodu :! Jeden klik i masz zapis na lokalnym HD a nie gdzieś w chmurze
Ostatnio zmieniony przez ceper 2015-02-10, 20:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2015-02-10, 20:37   

Ale to właśnie zapisuje się na lokalnym HD, gdzieś w dokumentach :P
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-02-10, 20:50   

No właśnie "gdzieś tam" (właśnie sprawdziłem Picasa 3) i za dużo zachodu :! :! :!
Z natury jestem leniwy, dlatego drażnią mnie częściowe rozwiązania. Tu tylko jedno kliknięcie, nes_sko możesz sprawdzić, degeneruchem nie jesteś :)
Kiedyś kilka dni szukałem dobrego programu do fakturowania, który by spełniał moje oczekiwania. Była tylko (...), dupa i kamieni kupa, więc siadłem i sobie napisałem. Masakra, trwało to nawet 2-3 dni. Proste :?
 
 
nes_ska 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 2931
Skąd: Brzesko
Wysłany: 2015-02-10, 21:09   

Ja nie mam w zwyczaju robić zrzutów ekranu z forum, bo nie podchodzę do niego aż tak emocjonalnie ;)

ceper napisał/a:
więc siadłem i sobie napisałem. Masakra, trwało to nawet 2-3 dni. Proste :?


Dla mnie nie ;)


A wracając do relacji... Co Cię przygnało aż w Sądecki? Częściej chyba zaglądasz w Sudety? ;)
_________________
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-02-10, 21:28   

W Sądeckim byłem też w styczniu 2014, lipiec 2013 z synem, sierpień 2010 ...
W Sudety mam idealny transport komunikacją publiczną, więc tam częściej jeżdżę.
Chciałem jechać tam, gdzie jest gwarancja śniegu, akurat głośno było o akcji GOPR (młodzież szkolna), ponadto przed wyjazdem prognozy były optymistyczne, potwierdzone później na telefonie - nie sprawdziły się :(

A na poważnie - miałem prawie za free szybki transport B-tów - Nowy Sącz - B-tów
(powrót z Krakowa pociągiem TLK kosztował mnie tyle co B-tów - NS - Szczawnica - Krk i jeszcze kolejarzom mało :! )
 
 
ceper 


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 8598
Wysłany: 2015-02-10, 21:34   

nes_ska napisał/a:
Ja nie mam w zwyczaju robić zrzutów ekranu z forum
Ja też nie, ale gdyby komuś przyszło do głowy "pociągnąć mnie" za straty moralne lub uszczerbek na zdrowiu psychicznym to mam dowód, że to nie ja byłem prowodyrem (to sokół :) ). Zresztą tylko osoby mające majtki na sobie mogą bez żadnych skutków ubocznych nawymyślać policji, zbesztać innych. Ja muszę się hamować :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group