Sebastian pisze:23 km w taki upał to sporo, choć podejść za wiele nie było. Jak na lato bardzo porządny wschód słońca. Buty trekkingowe z siateczką to dla mnie podstawa na wiosenno-jesienne wycieczki, pełne skórzane buty mam w zasadzie tylko na zimę, może jakieś chłodniejsze przedzimie, czy przedwiośnie. Nie wyobrażam sobie łażenia latem w pełnych skórzanych butach. Jestem wierny Merellom, aktualnie mam model MERRELL MOAB J066775 GTX:
Nie założyłbym na upał butów z membraną

