Kościelec
Re: Kościelec
Moja ulubiona postać.
Re: Kościelec
Na jakich skałach na Kościelcu byliście ? Tylko tych ze zdjęć czy na innych też ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Re: Kościelec
Tylko te ze zdjęć.
Re: Kościelec
Polecam jedno z dwóch najpiękniejszych miejsc w Beskidzie Śląskim:


oraz opis:
https://mniejszeiwiekszegory.blogspot.c ... orach.html
oraz opis:
https://mniejszeiwiekszegory.blogspot.c ... orach.html
Re: Kościelec
_laynn pisze:Tylko te ze zdjęć.
Czyli nie byliście na dwóch murach skalnych, na kilku pojedynczych wychodniach, nie weszliście na skałę zwaną Mnichem i nie zobaczyliście jedynego w Beskidzie Śląskim okna skalnego. Wszystko to w zasięgu przeciętnego turysty - ścieżka doskonale widoczna - w ciągu 25 minut. Są też skały na zboczu schodzącym do żółtego szlaku ale trudniejsze do znalezienia i do zwiedzania.
Tępy - jakbyś chciał jakieś szczegóły dotarcia tam z różnych stron to się odezwij.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Re: Kościelec
Marta pisze:Hala Radziechowska, dziękuję, notuję, chcę tam być.
Dobry pomysł. Fajne miejsce, dostępne wieloma wariantami szlaków i zwykłych ścieżek ( np z Doliny Twardorzeczki obok pięknych wychodni skalnych ).
Szkoda "szczytowego" szałasu - bywał przydatny
Z tej hali można dojrzeć i Jezioro Żywieckie i Tatry. Bałtyk jest zasłonięty.
A po odpoczynku można udać się albo na pobliskie skały szlakowe lub dostać się na szlak idący pięknym jarem do miejscowości Ostre. Skalnego miasta Kuźnie jeszcze Ci nie polecam
Jakby co to pytaj o szczegoly. Tam byli chyba wszyscy forumowicze.
Darz Szlak !
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Re: Kościelec
Dobromił pisze:Tam byli chyba wszyscy forumowicze.
Ja nie byłem, choć przechodziłem obok
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Re: Kościelec
Sebastianie na H. Radziechowskiej byłeś 
Re: Kościelec
_laynn pisze:Sebastianie na H. Radziechowskiej byłeś
Fakt. Nie byłem na Kościelcu. Wszystko przez ten upał
mój blog: http://sebastianslota.blogspot.com/
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości
