Kościelec

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
_laynn
Posty: 1473
Rejestracja: 2024-08-10, 08:10

Re: Kościelec

Postautor: _laynn » 2026-06-08, 09:14

Moja ulubiona postać.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 15279
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Re: Kościelec

Postautor: Dobromił » 2026-06-22, 20:03

Na jakich skałach na Kościelcu byliście ? Tylko tych ze zdjęć czy na innych też ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
_laynn
Posty: 1473
Rejestracja: 2024-08-10, 08:10

Re: Kościelec

Postautor: _laynn » 2026-06-22, 22:26

Tylko te ze zdjęć.
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 6
Rejestracja: 2026-05-13, 07:48
Lokalizacja: Katowice

Re: Kościelec

Postautor: Marta » 2026-06-24, 11:11

Hala Radziechowska, dziękuję, notuję, chcę tam być.
Discord mrt00805
Awatar użytkownika
_laynn
Posty: 1473
Rejestracja: 2024-08-10, 08:10

Re: Kościelec

Postautor: _laynn » 2026-06-24, 11:53

Polecam jedno z dwóch najpiękniejszych miejsc w Beskidzie Śląskim:
Obrazek

Obrazek
oraz opis:
https://mniejszeiwiekszegory.blogspot.c ... orach.html
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 15279
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Re: Kościelec

Postautor: Dobromił » 2026-06-24, 15:16

_laynn pisze:Tylko te ze zdjęć.


Czyli nie byliście na dwóch murach skalnych, na kilku pojedynczych wychodniach, nie weszliście na skałę zwaną Mnichem i nie zobaczyliście jedynego w Beskidzie Śląskim okna skalnego. Wszystko to w zasięgu przeciętnego turysty - ścieżka doskonale widoczna - w ciągu 25 minut. Są też skały na zboczu schodzącym do żółtego szlaku ale trudniejsze do znalezienia i do zwiedzania.

Tępy - jakbyś chciał jakieś szczegóły dotarcia tam z różnych stron to się odezwij.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 15279
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Re: Kościelec

Postautor: Dobromił » 2026-06-24, 15:27

Marta pisze:Hala Radziechowska, dziękuję, notuję, chcę tam być.


Dobry pomysł. Fajne miejsce, dostępne wieloma wariantami szlaków i zwykłych ścieżek ( np z Doliny Twardorzeczki obok pięknych wychodni skalnych ).

Szkoda "szczytowego" szałasu - bywał przydatny :)

Z tej hali można dojrzeć i Jezioro Żywieckie i Tatry. Bałtyk jest zasłonięty.

A po odpoczynku można udać się albo na pobliskie skały szlakowe lub dostać się na szlak idący pięknym jarem do miejscowości Ostre. Skalnego miasta Kuźnie jeszcze Ci nie polecam :-o

Jakby co to pytaj o szczegoly. Tam byli chyba wszyscy forumowicze.

Darz Szlak !
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 7229
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kościelec

Postautor: Sebastian » 2026-06-24, 17:19

Dobromił pisze:Tam byli chyba wszyscy forumowicze.

Ja nie byłem, choć przechodziłem obok :-(
Awatar użytkownika
_laynn
Posty: 1473
Rejestracja: 2024-08-10, 08:10

Re: Kościelec

Postautor: _laynn » 2026-06-24, 17:28

Sebastianie na H. Radziechowskiej byłeś :)
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 7229
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kościelec

Postautor: Sebastian » 2026-06-24, 17:42

_laynn pisze:Sebastianie na H. Radziechowskiej byłeś :)

Fakt. Nie byłem na Kościelcu. Wszystko przez ten upał :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości