Postautor: Dobromił » 2021-08-05, 21:07
Zadajcie za mnie. Brakuje mi zdjęć w temacie.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu