Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Najgorsze podejście, jakim szedłeś :)

Autor Wiadomość
krzepki16 

Dołączył: 03 Wrz 2021
Posty: 39
Wysłany: 2024-03-12, 10:02   

Sebastian napisał/a:
Słyszałem też o Lackowej w Beskidzie Niskim, ktoś był?


Na Lackowej od strony od zachodniej strony byłem z dwa razy i jest nieźle, ale podobne podejście jest na Kozie Żebro z Regietowa. Ostatnio bywam w Wysowej regularnie i nie odmawiam sobie tej przyjemności :D
Najgorsze wspomnieni w B.Niskim mam z trasy Uście Gorlickie - Homola
W pewnym momencie na niecałym kilometrze jest ponad 200 m przewyższenia, a szliśmy tak podczas 3 dnia wypadu z namiotem i ze świeżymi zapasami zrobionymi w Uściu - masakracja.

Szlak Zwardoń - WRacza mimo, że zrobiony już ponad 15 lat temu ciągle w pamięci.
Tu też trasa kilkudniowa, więc z namiotem i zapasami tym razem z Słowacji (poza piwem, pamiętam litrowe Vino Klastorne Vino biele i cervene), a wcześniej jeszcze degustacja na miejscu.
Tam nie tyle jedno podejście co cała trasa, która nie zdawała się nie mieć końca. Co podejście to mieliśmy nadzieję, ze ostatnie. Towarzysz niedoli, mówił że podczas tego podejścia czuł jak mu krew krążyła w organiźmie :D
Muszę tak wrócić i zobaczyć po latach jak to wygląda (na lekko i bez %).

W Małej Fatrze z Vratnej Chaty na Velky Krivań. Z dolnej do górnej stacji zielonym szlakiem na odcinku 2,8 km jest 734 m. przewyższenia.
Raz go robiłem z samymi kijami, bo dziewczyny nam wzięły plecaki i pojechały wyciągiem, więc nie było źle.

Waligóra od schroniska jak tu już wspominali też niezła i Luboń z p. Glisne. Szedłem kilka razy, a raz było błoto i jeszcze szlak zgubiliśmy to już koleżanka całkowicie na czworakach szła.
Tam się fajnie schodzi w zimie jak jest dużo kopnego śniegu.

Ale numer jeden to bezszlakowy bieszczadzki gorący asfalt, który opisałem w innym temacie.
_________________
Bo męska rzecz być daleko, a kobieca - wiernie czekać
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group