Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Biwak na Wysokiej (2023)

Autor Wiadomość
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6106
Skąd: Oława
Wysłany: 2023-08-23, 22:05   

Zobaczymy co ona nam jeszcze ciekawego odwali :lol


A ja to chyba byłam całkowicie nienormalna bo jeszcze mając lat 30 ochoczo jezdzilam na kilkutygodniowe wyjazdy z rodzicami. I pewnie dalej bym jezdzila gdyby oni chcieli.

Cytat:
Albo tak:


Tego kiedys probowala. Przesiedziala wiec cały dzien obrażona patrzac w ścianę. I widziała, ze ja poszłam w tym czasie na basen a tata potem na rower. A ona siedziala patrzac w scianę. I chyba sama doszła do wniosku, ze sie po prostu nie opłaca.
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2023-08-23, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
laynn
[Usunięty]

Wysłany: 2023-08-23, 22:11   

:D
brutalne...ale można i tak.
Moja praktycznie zawsze wraca z wycieczek zadowolona, choć często jest na początku taka właśnie.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2023-08-28, 22:03   

A mnie się zdaję, że za lat kilkanaście, to Buba i Toperz będą strzelali focha, jak Kabak ich będzie ciągał po chaszczach, a oni już będą mieli ochotę na kocyk nad jeziorem :)
 
 
Gór Ski 

Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 484
Skąd: Katowice
Wysłany: 2023-08-29, 09:08   

buba napisał/a:
Mijamy szlak rowerów przełajowych, gdzie większość drzew... jest owiniętych w materace! Już jak widać nie starczają kaski i poduszki na tyłku - również otaczający świat należy wymościć, aby był odpowiednio milusi i bezpieczny.


Ciekawa skąd taka pewna opinia , z własnych doświadczeń minie zawsze ciekawią opinie ludzi którzy mają wyrbione zdanie na temat na który nie mają wiele wspólnego. Zapewnią Cię że parometrowe loty na rowerze który nie jest z gumy wcale nie są takie milusie , to raczej spacery piesze w górach nimi są w porównaniu do mtb grawitacyjnego . Chyba że latasz z parometrowych dropów to zwracam honor.

A sam biwak super !
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6106
Skąd: Oława
Wysłany: 2023-08-29, 16:31   

Cytat:
Ciekawa skąd taka pewna opinia , z własnych doświadczeń minie zawsze ciekawią opinie ludzi którzy mają wyrbione zdanie na temat na który nie mają wiele wspólnego. Zapewnią Cię że parometrowe loty na rowerze który nie jest z gumy wcale nie są takie milusie , to raczej spacery piesze w górach nimi są w porównaniu do mtb grawitacyjnego . Chyba że latasz z parometrowych dropów to zwracam honor.


Moim zdaniem obkładanie drzew w lesie materacami jest chore. Niezaleznie z jakiego powodu ktos to wydumał.

Cytat:
A sam biwak super !


Ciesze sie, ze sie podobało :)
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2023-08-29, 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
buba 


Dołączyła: 09 Lip 2013
Posty: 6106
Skąd: Oława
Wysłany: 2023-08-29, 17:15   

Piotrek napisał/a:
A mnie się zdaję, że za lat kilkanaście, to Buba i Toperz będą strzelali focha, jak Kabak ich będzie ciągał po chaszczach, a oni już będą mieli ochotę na kocyk nad jeziorem :)


Myśle, ze tak może być. Czas jest nieubłagalny dla wszystkich. Zwłaszcza, ze nie sprawilismy sobie dziecka w młodym wieku. I widze to po moich rodzicach. Że jeszcze 10 lat temu ich samych ciągnęło na wycieczki a teraz najbardziej cenią sobie swój domek na wsi i leżaczek pod drzewkiem.
_________________
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Ostatnio zmieniony przez buba 2023-08-29, 17:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group