Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Za mostkiem, za amboną

Autor Wiadomość
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-02-15, 23:13   Za mostkiem, za amboną

Sądzę, że w naszym Kolumbowaniu nie prędko znów trafimy na takie okazy jakie stanęły mi na drodze w piątek :) . Z Dobromiłem mamy na koncie sporo większych, bardziej spektakularnych no ale ostatnio trafiała się już raczej drobnica, tym bardziej takie odkrycie cieszy :jas3
Z racji tego, że tym razem nie trafiła się żadna bryczka z drwalami trza mi było iść z buta ten długi i już na pamięć znany odcinek doliny. Jak mus to mus, ważne że później na stokach "górki bez nazwy" pojawiły się piękne, ułożone warstwowo nad sobą wychodnie. Bajeczka. W pobliżu, jakieś 300m, pojawił się też kolejny szczycik z niewielkim murem na czubku ale za to z ogromnymi blokami skalnymi na stromym stoku co wyglądało, razem z powalonymi drzewami i szarą pogodą, dość katastroficznie.
Złaziłem więc wszystko ile się dało i gdzie się dało mocno podniesiony na duchu, bo aż takich okazów to się nie spodziewałem :)
Prócz tego, jako że liści brak i dobrze widać co w lesie piszczy, dopatrzyłem trochę skał na zboczu Zdziczałego Dobromiła które, mimo iż górę zeszliśmy dwa razy, jakoś się przed nami uchroniły. Aż do teraz :)

Łażenie co prawda miłe nie było na stromiznach pełnych gałęzi jeszcze pokrytych śnieżnym glutem ale cóż, takie życie :lol Ważne, że radocha jest i znów coś nowego :ok

Zdjęcia http://www.zuziawdrodze-g...ychodnie2022014




 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14369
Wysłany: 2014-02-17, 08:32   

Brawo, dostaniesz medal.

P.s. Dolino Zimnika - drżyj.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-17, 08:37   

No pogoda nie najlepsza, ale wychodnie jak wychodnie, w każdej pogodzie prezentują się podobnie. ;)

Gratulacje za nowe odkrycia. :brawo1
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-02-17, 09:56   

Pogoda fakt mizerna, ale to już drugorzędna w przypadku tego typu wyjść sprawa. Choć nie powiem, gdyby słoneczko ładnie przyświecało przyjemniej by się błąkało po stokach.
Za graty dzięki :-)
Dobromił napisał/a:
Brawo, dostaniesz medal.

Taki z soli :D

Ta nasza dolinka to przypuszczam jeszcze kilka niespodzianek kryje, w Twardorzeczce też się pewnie coś jeszcze nawinie, a ostatnio ją zaniedbujemy zdeczka.
 
 
Tomasz 


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 559
Wysłany: 2014-02-17, 11:05   

Piotrek, poszalałeś, ja żałuję że w weekendy nic tam nie jeździ, bo bym szybciej się wybrał. Piękne formy skalne, niedługo zacznę je nanosić na mapki wektorowe jak chwilę znajdę.
 
 
Iva 


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 1544
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2014-02-17, 11:27   

Piotrek, a gdzie termos? ;)
_________________
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-02-17, 11:37   

O, to ciekaw jestem tych map Tomku :-) Dojazd w weekendy gorszy, nie żeby tragiczny ale rzadziej są kursy więc już trzeba liczyć z pół dnia korzystając z busów. Tylko ciężko wytrzymać pół dnia rypania po takich stokach :) bo to jak sam wiesz nie jest szlakospacerek
Iva napisał/a:
Piotrek, a gdzie termos? ;)

Wiem Iva, dałem plamę. Termosu w ogóle nie zabrałem a atrapy do sesji jeszcze nie mam :)
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-17, 11:39   

Zróbmy ściepę na dmuchany termos dla Piotrka!
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-02-17, 11:40   

Vision napisał/a:
Zróbmy ściepę na dmuchany termos dla Piotrka!


Albo chociaż tekturową atrapę 2D.
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-17, 11:41   

bton1 napisał/a:
Albo chociaż tekturową atrapę 2D.


:sm9
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2014-02-17, 11:48   

Atrapa 2D byłaby w sam raz :lol to jest myśl.
 
 
Iva 


Wiek: 41
Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 1544
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2014-02-17, 11:58   

Piotrek napisał/a:
Wiem Iva, dałem plamę. Termosu w ogóle nie zabrałem a atrapy do sesji jeszcze nie mam :)


Wybaczam, ale żeby to było ostatni raz :P
_________________
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."
 
 
bton1 


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3312
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-02-17, 12:01   

Piotrek napisał/a:
Atrapa 2D byłaby w sam raz :lol to jest myśl.

Hehe, wydrukuj sobie termos Piotrek ;) Tylko krawędzie kartki obetnij przed foceniem :)
_________________
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
 
 
Dobromił 


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 14369
Wysłany: 2014-02-17, 12:01   

W EMPIK - u są piersiówki o pojemności 0,7 litra.
_________________
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
 
 
Vision
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-17, 12:03   

Iva niech narysuje i wyśle mu poleconym, tylko nie zapomnij o takiej stopce jak w ramkach na zdjęcia, co by mu się nie przewracał... :DD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group