Forum FAQ Szukaj Użytkownicy Rejestracja Statystyki Profil Zaloguj Albumy Kontakt

Poprzedni temat «» Następny temat

Wyhorlat

Autor Wiadomość
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2013-12-04, 22:25   Wyhorlat

Post Juliusa i odpowiedź Lucyny skłoniły mnie do zamieszczenia tej fotorelacji z wiosennego, majówkowego wyjazdu. Pewnie części jest już znana, bo wrzucałam ją w sieć, ale może niektórym się przyda przy planowaniu wyjazdu.



https://picasaweb.google....CMfGmrSM-NK1WQ#
 
 
Julius 


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 136
Skąd: Tam gdzie góry
Wysłany: 2013-12-05, 10:10   

Wiolcia napisał/a:
skłoniły mnie do zamieszczenia tej fotorelacji z wiosennego, majówkowego wyjazdu.

Wiolcia, Twoja fotorelacja upewniła mnie, że te górki trzeba spenetrować, tym bardziej, że Vyhorlat wydaje się tajemniczy, taki niedostępny, trudny do poznania i bezludny.
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-12-05, 20:59   

No tak, pamiętam tą relację, bo interesujące tereny, ładne góry i... irytujące zdjęcia przy ładnej pogodzie podczas gdy mnie w tą majówkę dolało nie raz :dev6
 
 
Wiolcia 


Dołączyła: 13 Lip 2013
Posty: 3458
Wysłany: 2013-12-05, 21:09   

Julius napisał/a:
Wiolcia napisał/a:
skłoniły mnie do zamieszczenia tej fotorelacji z wiosennego, majówkowego wyjazdu.

Wiolcia, Twoja fotorelacja upewniła mnie, że te górki trzeba spenetrować, tym bardziej, że Vyhorlat wydaje się tajemniczy, taki niedostępny, trudny do poznania i bezludny.


Fakt. Niektóre szlaki są jeszcze bardzo dzikie i można się nieźle nachaszczować.

Piotrek napisał/a:
No tak, pamiętam tą relację, bo interesujące tereny, ładne góry i... irytujące zdjęcia przy ładnej pogodzie podczas gdy mnie w tą majówkę dolało nie raz :dev6


Taak. Czekałam na piękne zdjęcia ze Spiszu (po relacjach takiego1gościa), a tu deszczowo się trafiło. Nie dziwię się, że może człowieka trafić, jak sobie zaplanuje parodniowy wypad, a pogoda da mu po tyłku.
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-12-05, 21:36   

W Wyhorlacie byłam bardzo dawno temu, ale dobrze ten wyjazd zapamiętałam, bo to była majówka tuż po tym jak był wybuch w Czarnobylu, a na dodatek właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży (co mi specjalnie nie przeszkadzało, w chodzeniu po górach).

Byliśmy tam dużą grupą - przewodnicy z SKPG i bliscy koledzy, dobrane towarzystwo.
Mieliśmy różne fajne przygody, między innymi spaliśmy w takiej wiejskiej świetlicy, która cała była jeszcze udekorowana czerwonymi flagami i jakimiś portretami komunistycznych dostojników m.in. Husaka po 1 maja.
Koledzy jak wypili nieco piwa spacerowali z tymi flagami wokół budynku i śpiewali międzynarodówkę. Aż się dziwię, że nikt nas stamtąd nie wyrzucił.

A góry bardzo mi się podobają, są inne od wszystkich polskich gór, bo mają wulkaniczne pochodzenie, stosunkowo najbardziej przypominają mi słowackie Góry Weporskie.

Czas by sobie było odświeżyć i pojechać tam znowu :)
_________________
http://www.pilot-przewodnik.org/
 
 
Pudelek


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8312
Skąd: Oberschlesien
Wysłany: 2013-12-05, 21:46   

Piotrek napisał/a:
podczas gdy mnie w tą majówkę dolało nie raz :dev6


w Małych Karpatach też było słonecznie :D
_________________
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
 
 
Basia Z. 


Dołączyła: 06 Wrz 2013
Posty: 3550
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-12-05, 21:51   

Ja akurat w ostatnią majówkę pracowałam - pilotowałam grupę z zachodniego końca Polski - byłam m.in. we Lwowie i w Bieszczadach. Ale pogoda była "ciężka" - niby ciepło ale bez ładnej widoczności i tak sennie.
A w ostatni dzień na Roztoczu złapała nas potężna burza.
Ostatnio zmieniony przez Basia Z. 2013-12-05, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotrek 


Wiek: 48
Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 10854
Skąd: Żywiec-Sienna
Wysłany: 2013-12-06, 08:22   

Pudelek napisał/a:
Piotrek napisał/a:
podczas gdy mnie w tą majówkę dolało nie raz :dev6


w Małych Karpatach też było słonecznie :D


I tą relację też pamiętam.
Maj nie był miesiącem w którym mogłem spokojnie przeglądać relacje z jego początku :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright © 2013 by Góry bez granic | All rights reserved | Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime