Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Ktoś musi czuwać aby kogoś dopadło przeznaczenie.

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-02-16, 07:22

Wtedy nie szkodzi w największych ilościach :lol


Z Twoich słów wyziera doświadczenie.

P.s. Złośliwa Koleżanka Gorska zarzuciła mi : "No wiesz, jak mogłeś iść w Beskid Żywiecki ! Przecież Ty tam nie chodzisz ! ;) " Oficjalnie obalam słowa Moniki ! Ja poszedłem na najwyższy szczyt Beskidów Kysuckich ! :) ;)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2021-02-19, 20:29

No to chyba mnie doścignęła ta zła energia sprzed Śrubity, bo jak w niedzielę pierdyknęłam na biegówkach, to poleciałam ślizgiem parę metrów, że aż we łbie mi trzasnęło. Dobrze, że rzeczywiście tych nóg nie połamałam... Więc "następną razą" proszę miło o bliźnich myśleć!
Ładny las, piękne drzewne sklepienie (też w tym dniu robiłam takie zdjęcia!), za to na Karikę za mało mrocznie. Może tylko ten niepasujący do krajobrazu kolor zielony ratuje sytuację. Przynajmniej było jakieś odstępstwo od normy...
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-02-26, 21:17

Wiolcia pisze:Więc "następną razą" proszę miło o bliźnich myśleć!


W ten weekend tak myślałem.

Wiolcia pisze:Przynajmniej było jakieś odstępstwo od normy...


Wrócę tam na wiosnę. Jak stamtąd nie wrócę to będzie znak, że jednak jest tam mrocznie.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2021-02-27, 10:37

Dobromił pisze:Wrócę tam na wiosnę. Jak stamtąd nie wrócę to będzie znak, że jednak jest tam mrocznie.

Spisz najpierw testament.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości