Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

4-5.11.2017 Gorczańska kuracja nożna... Hop! na Łapsową Pola

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2017-11-07, 10:36

Moje obawy były jak najbardziej uzasadnione: weszła tak szybko do góry, że potem ją nóżka bolała przy schodzeniu ;) Nawet idąc na Turbacz miałem czasem problemy ją dogonić :P To się nazywa kuracja!!
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
gar
Posty: 843
Rejestracja: 2016-01-06, 20:46
Lokalizacja: Orzegów

Postautor: gar » 2017-11-10, 16:22

Pogoda i zdjęcia bajkowe.
Proszę o opinie o Łapsowej. Pytania mam 4 :)
Jakie warunki ?
Jaka obsługa ?
Jakie żarcie ?
Jakie ceny ?
Awatar użytkownika
nes_ska
Posty: 2931
Rejestracja: 2013-10-09, 15:58
Lokalizacja: Brzesko

Postautor: nes_ska » 2017-11-10, 17:50

gar pisze:Proszę o opinie o Łapsowej. Pytania mam 4 :)
Jakie warunki ?
Jaka obsługa ?
Jakie żarcie ?
Jakie ceny ?


Żarcie ok. Ja akurat jadłam soczewicę po bretońsku i jajecznicę, ale moi znajomi, którzy byli tam wcześniej też sobie chwalili ;)

Obsługa się z nami integrowała, Przemek bardzo fajny, dobrze zajmuje się kolibą, dobry kontakt telefoniczny przy okazji.

Nocleg - 28 zł. Żarcie - nie pamiętam. Za piwo Żywiec Białe płaciliśmy siódemkę, nie pamiętam jak za inne.

Warunki również w porządku - ciepło, wygodne łóżka - piętrowe lub pojedyncze (można również zafundować sobie małżeńskie, jak ktoś ma ochotę :P). My akurat nocowaliśmy w wieloosobówce. Widoki z niej boskie - jak zobaczyłam świt, to prawie bez butów leciałam :P... Łazienki zadbane, wieczorem była ciepła woda, rano już nie - być może było to uwarunkowane działaniem agregatu, który jest włączony kilka godzin. O 22 Przemek wyłączał agregat i "uruchamiał" świeczki ;) Gitara na stanie też była :P

Mnie przekonuje już ciepło, ciepła woda i żarcie pod ręką, wygodne łóżko do tego - śmiało można celować w Kolibę. Ja planuję wrócić w zimie na jakiś fajny śnieżny świt :dev
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
Awatar użytkownika
Robert J
Posty: 1375
Rejestracja: 2013-12-08, 21:46
Kontakt:

Postautor: Robert J » 2017-11-11, 08:21

Powinni Tobie zakazać wypadów w góry bo za często trafiasz na taką pogodę :P
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-11-11, 11:06

Podłączę się .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
nes_ska
Posty: 2931
Rejestracja: 2013-10-09, 15:58
Lokalizacja: Brzesko

Postautor: nes_ska » 2017-11-11, 19:11

telefon 110 pisze:Podłączę się .


Aaa, zapraszam ;) Z ładnymi widokami można się podłączać.
Jestem tu gdzie stoję, ale jeśli się ruszę, to mogę się zgubić.
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2017-11-12, 11:45

Nie ma jak podłączyć się do czyjejś relacji, zamiast napisać swoją :D :D :D
in omnia paratus...
Awatar użytkownika
Robert J
Posty: 1375
Rejestracja: 2013-12-08, 21:46
Kontakt:

Postautor: Robert J » 2017-11-12, 16:30

TNT'omek pisze:Nie ma jak podłączyć się do czyjejś relacji, zamiast napisać swoją :D :D :D

A tam przesadzasz..., ja to bym wrzucił te zdjęcia do działu "Co ostatnio sfotografowaliśmy..." jeżeli nie chce mi się lub nie mam zamiaru pisać relacji :D
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2017-11-12, 17:12

Podpiąłem się pod temat z następujących powodów (oprócz tego że mi się faktycznie nie chciało pisać [zwykła spacerologia, niedźwiedź mnie nie napadł]) :
Raz że Gorce, dwa że wycieczka dokonana tuż po opisywanej przez Neskę.
Hipotetyczny użytkownik będzie ciekaw za rok czy dwa jak się sprawy mogą mieć w listopadowych Gorcach - znajdzie sobie.
Dla porządku. Pierwsze zdjęcia z trasy Koninki-Turbacz(znaki niebieskie), następne z trasy w stronę Gorca (zn.czerwone,zielone).
gar
Posty: 843
Rejestracja: 2016-01-06, 20:46
Lokalizacja: Orzegów

Postautor: gar » 2017-11-14, 23:53

nes_ska pisze:
gar pisze:Proszę o opinie o Łapsowej. Pytania mam 4 :)
Jakie warunki ?
Jaka obsługa ?
Jakie żarcie ?
Jakie ceny ?


Żarcie ok. Ja akurat jadłam soczewicę po bretońsku i jajecznicę, ale moi znajomi, którzy byli tam wcześniej też sobie chwalili ;)

Obsługa się z nami integrowała, Przemek bardzo fajny, dobrze zajmuje się kolibą, dobry kontakt telefoniczny przy okazji.

Nocleg - 28 zł. Żarcie - nie pamiętam. Za piwo Żywiec Białe płaciliśmy siódemkę, nie pamiętam jak za inne.

Warunki również w porządku - ciepło, wygodne łóżka - piętrowe lub pojedyncze (można również zafundować sobie małżeńskie, jak ktoś ma ochotę :P). My akurat nocowaliśmy w wieloosobówce. Widoki z niej boskie - jak zobaczyłam świt, to prawie bez butów leciałam :P... Łazienki zadbane, wieczorem była ciepła woda, rano już nie - być może było to uwarunkowane działaniem agregatu, który jest włączony kilka godzin. O 22 Przemek wyłączał agregat i "uruchamiał" świeczki ;) Gitara na stanie też była :P

Mnie przekonuje już ciepło, ciepła woda i żarcie pod ręką, wygodne łóżko do tego - śmiało można celować w Kolibę. Ja planuję wrócić w zimie na jakiś fajny śnieżny świt :dev


Dzięki za super szczegółowy opis. Kolejne miejsce warte odwiedzenia w górach jest.
Mnie już samo ciepło przekonuje. Wygodne łóżko i żarcie pod ręką oraz ciepła woda to rewelacyjny dodatek. Ceny też mi się podobają.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 284 gości