Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Szlaki, bezdroża, miejsca "z których nie uświadczysz re

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2017-05-08, 17:04

Byłem na Smoleniu w lipcu, akurat ów zamek jest dobrze zadbany i wejście darmowe.

Majko, a Ty czym kierowałaś się wychodząc za mąż? Przypominam sobie, że słyszałem "słowa pustelnika" i nadal się wahałem. Rozważałem jeszcze wariant z trzeciego świata, czy nie wziąć w formie posagu stada krów. Małżeństwo to też biznes, chociaż niektórzy decydują się na nie z rozsądku lub z miłości... :P
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 919
Rejestracja: 2014-07-30, 12:58
Lokalizacja: Beskid Mały/ Kraków

Postautor: Majka » 2017-05-08, 18:59

ceper pisze:Majko, a Ty czym kierowałaś się wychodząc za mąż? :P


Kredytem zwanym MM-ką, pamiętasz zapewne o co chodzi, możliwością dostania wczasów rodzinnych i tego typu przyziemnymi sprawami. Bez zalegalizowania związku w PRLu to rzucali człowiekowi kłody pod nogi na każdym kroku. :lol :lol :lol Taki to był wielce moralny ustrój :lol
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2017-05-08, 19:27

Tak dużo się mówi o miłości, a tu wszyscy upatrują tylko korzyści materialnych. Od czegoś trzeba zacząć. :P
Swój sprzęt AGD nabywałem już na wolnym rynku, część jako mienie przesiedleńcze. Gdybym zaczął jak emeryt, to może by mnie MM objęło, ale jak sięgnę pamięcią zawsze stary byłem. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 919
Rejestracja: 2014-07-30, 12:58
Lokalizacja: Beskid Mały/ Kraków

Postautor: Majka » 2017-05-08, 20:48

Miłość nie potrzebuje legalizowania.Niestety w tamtych czasach raczej nie mieliśmy wyboru. Teraz to już freedom na całego. Młodzi żyją jak chcą. :)
"Wokół góry, góry i góry

I całe moje życie w górach..."

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 236 gości