Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2016-12-16, 18:47

_Sokrates_ pisze:Z linku dowiedziałem się jedynie, że posłowie opozycji małpują sejmowe happeningi posła Leppera.


Lepper to robil z wiekszym urokiem i klimatem! Nie dorastaja mu do pięt w tego typu wystepach! :lol
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2016-12-18, 13:41

W Amsterdamie w godzinach wieczornych i nocnych można w parku uprawiać sex. To jest wolność. ;)
http://www.sexualne.cz/novinky/amstrdam ... ukromi-297
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2016-12-18, 14:01

W Bełchatowie też można. Tylko lepiej nie dać się złapać.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2016-12-18, 14:47

Pudelek pisze:W Bełchatowie też można. Tylko lepiej nie dać się złapać.
Z Pl. Wolności startuje na niedzielne eskapady miejscowa (dosłownie; jeździłem czasem, aby poznać folklor nizin społecznych) grupa rowerzystów, niektórzy czasem z promilami we krwi na starcie. W godzinach wieczornych i nocnych jednak odradzałbym ów park ze względu na szemrane, miejscowe towarzystwo. Policja lub Straż Miejska w obawie o swe zdrowie nie zagląda tu po zachodzie słońca. ;)
Polecam zatem inne parki i życzę udanej zabawy.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2016-12-19, 13:10

_Sokrates_ pisze:
Tępy dyszel pisze:Zmierzamy w kierunku Korei Północnej


Można wiedzieć dlaczego?
Z linku dowiedziałem się jedynie, że posłowie opozycji małpują sejmowe happeningi posła Leppera.


Widzę, że Szanowni Koledzy trzymają rękę na pulsie i są na bieżąco z wydarzeniami. U mnie z tym różnie. Ale co nieco mi się o oczy i uszy obiło. W tym jeden tekst Ministra Błaszczaka:

"Do historii przeszła arogancja, buta Samoobrony, ale Samoobrona w porównaniu z tym, co się wczoraj działo, to był Wersal"

Proszę mi wytłumaczyć co Pana Minister Błaszczak miał na myśli ? Naganę czy pochwałę dla obecnej opozycji ? Pytam bo nawet osoba o średnim poziomie wiedzy historycznej i obyczajowej kojarzy Wersal jako miejsce syfu, brudu, obłudy, chamstwa, zakulisowych gier, upadku moralnego, itp. Poproszę o odpowiedź.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2016-12-19, 13:37

Samoobrona była przez pewien czas koalicjantem PiS-u, więc to był Wersal. Obecni blokujący przy mównicy koalicjantami nie są (no, Kukiz czasami), więc to bydło ;)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2016-12-19, 13:55

Pudelek pisze:Samoobrona była przez pewien czas koalicjantem PiS-u, więc to był Wersal. Obecni blokujący przy mównicy koalicjantami nie są (no, Kukiz czasami), więc to bydło ;)


Sugerujesz, że PiS jest zdolne do "od punktu siedzenia" spojrzenia ? Nie może być !
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2016-12-19, 13:57

Stef Niesiołowski dla agencji "Sputniknews" :

Na razie jednak nikt nie zginął — dopóki PiS nie doprowadzi (do eskalacji —red.) i nie zabije nikogo, to myślę, że ta granica nie pęknie. Natomiast jeśli PiS posunie się przemocy, jeśli te bojówki Macierewicza lub inne bojówki użyją siły, to mam nadzieję, że wtedy coś pęknie — być może święta będą smutne, ale po świętach Nowy Rok może być już radosny.

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/opinie/20161 ... ta-opinie/

Skoro ktoś tak ideowy jak Stef (zakablował dla sprawy swą narzeczoną - bijąc dokonanie Pawki Morozowa) - ma nadzieję, to jest jeszcze szansa.
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2016-12-19, 20:17

Dobromił pisze:Proszę mi wytłumaczyć co Pana Minister Błaszczak miał na myśli ?


Wydaje mi się, że kierujesz swoje pytanie w złym kierunku. Ja mam inaczej na nazwisko, a w interpretowanie intencji innych osób staram się nie bawić.

Dobromił pisze:Pytam bo nawet osoba o średnim poziomie wiedzy historycznej i obyczajowej kojarzy Wersal jako miejsce syfu, brudu, obłudy, chamstwa, zakulisowych gier, upadku moralnego, itp.


Wydaje mi się, że większość ludzi nie posiada jednak średniego poziomu wiedzy historycznej i obyczajowej. Co za tym idzie mogą mieć inne skojarzenia słysząc słowo "Wersal". Ale tylko mi się wydaję :-o
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2016-12-19, 21:32

Chłopy, nic się nie martwcie takimi drobiazgami, od stycznie rżniemy po ogrodach drwa na ognisko, aleje przydrożne też możemy zahaczyć. :-o
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2016-12-19, 21:41

I po pierona użerałem się z babą na urzędzie 2 miesiące temu, gdy chciałem pozwolenie na wycinkę drzew-samosiejki, których wiek mógł być ponad 10 lat? Oczywiście na swoim... :!
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2016-12-20, 09:00

_Sokrates_ pisze:Wydaje mi się, że kierujesz swoje pytanie w złym kierunku. Ja mam inaczej na nazwisko, a w interpretowanie intencji innych osób staram się nie bawić.


Zapytałem Was bo widzę, że bywacie w świecie, rozumne jesteście osobniki, wiecie co w trawie piszczy. Tak więc jakbyś jednak chciał się bawić to poproszę o Twe zdanie.

P.s. Czytałem, że wybierasz się na Festiwal Pieśni i Tańca do Katowic. Skład już jest zamknięty czy szukają gwiazd ?
Ostatnio zmieniony 2016-12-20, 09:11 przez Dobromił, łącznie zmieniany 1 raz.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2016-12-20, 11:20

Dobromił pisze:
Zapytałem Was bo widzę, że bywacie w świecie, rozumne jesteście osobniki, wiecie co w trawie piszczy.


Mnie nie pytaj.
Moje zdanie może być subiektywne. Zawsze byłem zwolennikiem opcji katolickiej reprezentowanej przez światłą część polityków ZChN. Takich jak Steff Niesiołowski, Misiu Kamiński, "atrakcyjny Kaźmirz", Wiesław (Walendziak) czy nawet nasz senator na kółkach- Libicki.

Bardzo mnie boli gdy ten degenerat Kukiz jedzie po nich. :/
Awatar użytkownika
_Sokrates_
Posty: 1608
Rejestracja: 2015-04-06, 16:35
Lokalizacja: Białystok

Postautor: _Sokrates_ » 2016-12-20, 16:35

Dobromił pisze:Skład już jest zamknięty czy szukają gwiazd ?


Mam nadzieję, że jeszcze kogoś znajdą.
No ale będzie Sodom i dla mnie to wystarczy :D
Wiem, że nic nie wiem.
Awatar użytkownika
maurycy
Posty: 912
Rejestracja: 2013-11-17, 09:25
Lokalizacja: Bielsko okolice

Postautor: maurycy » 2016-12-21, 01:18

Koledzy Pudelek, Dobromił, Sprocket73, i reszta ze starej ekipy forumowej :) . Napisane w punkt, z jajem, przytupem :lol Od siebie dodam, że jak czytam wypociny, co niektórych nowych, to od razu, kojarzy mi się to z bełkotem PIS. Sorry, za polityczną wstawkę, ale do jasnej cholery, czy mamy się godzić na takie teksty.... Czy oni wszyscy mają nas za idiotów?
Ostatnio zmieniony 2016-12-21, 01:38 przez maurycy, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości