Młynarz (27.08.2016)

Relacje z Tatr polskich i słowackich.
Awatar użytkownika
dagomar
Posty: 1273
Rejestracja: 2013-08-15, 21:40
Lokalizacja: z nizin
Kontakt:

Postautor: dagomar » 2016-10-04, 19:07

Też uważam, że jak parę osób wejdzie do rezerwatu, to nic się nie stanie i korzystam, jak chcę, ale Prezes ma rację w jednym jedynym - może po prostu takie relacje Moderator wydzieli w wątku dostępnym dla zalogowanych userów tak, jak to miało miejsce kiedyś w 321. To pozwoliło by również na zamieszczenie topograficznych szczegółów, których osobiście np unikam, jie chcąc właśnie zachęcać jakiś nieprzyotowanych, bądź niemądrych naśladowców
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2016-10-10, 13:59

dagomar pisze: ale Prezes ma rację w jednym jedynym - może po prostu takie relacje Moderator wydzieli w wątku dostępnym dla zalogowanych userów tak, jak to miało miejsce kiedyś w 321.


To będzie jak państwo podziemne wg. KOD.
Interesujące.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6187
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2016-10-21, 20:52

Uwieńczeniem wycieczki była sjesta nad Niżnim Żabim Stawem Białczańskim i oczywiście pluski i kąpiele przy rechotach żab, żabek, ropuch czy innych kumkaczy


Nie lubie Tatr bo zrazilam sie do nich wiele lat temu i wciaz trwam w tym zrazeniu. Ale mysle ze takie osoby jak ty moglyby mnie do tych miejsc przekonac!

Lubie kąpiele w lodowatych stawach wsrod gorskich szczytow. Poki co mialam okazje takich zażyc w Gruzji i na Ukrainie, ale mysle ze w Tatrach tez moze byc to sympatyczne, zwlaszcza wsrod kumkotu zab i w fajnej ekipie! :D Moze kiedys jakis zlot kapielowy? :P
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
dagomar
Posty: 1273
Rejestracja: 2013-08-15, 21:40
Lokalizacja: z nizin
Kontakt:

Postautor: dagomar » 2017-05-22, 19:00

Długo mnie nie było, ale raz, że życiowo tak wyszło, że nie sprzyja gadaniu, dwa, że w Tatry nie jeździłem, a trzy.., to się pochwalę :)

na mojej stronie http://dagomar.eu w
zakładce topograficznej pojawiła się nowa strona ze szczegółową topografią pierwszej grani tatrzańskiej - Młynarza

(Link do strony:).

Mam nadzieję, że chęci, sił, czasu, pieniędzy i materiałów starczy do opracowania wszystkich grani Tatr Wysokich i może kiedyś wydania tego drukiem :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości