Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

09.01.2016 r. Przez Leskowiec pod Potrójną...

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Robert J
Posty: 1375
Rejestracja: 2013-12-08, 21:46
Kontakt:

Postautor: Robert J » 2016-01-29, 15:11

Vlado pisze:Zdrowiej szybko i wracaj za szlak, bo czytam Ciebie z przyjemnością;)


Robert przeczytałem Twoje opisy pod zdjęciami i kopara opadła mi do ziemi.
Nie wspominałeś o tym w chatce, albo akurat nie słuchałem;)
Goście sobie urządzili polowanie na szlaku i nikt nie pilnował, żeby przypadkowy turysta nie wszedł na linię strzału, w dodatku koleś mierzył w Twoją stronę? :o-o
Gdybym znalazł się w takiej sytuacji bez skrupułów powiadomiłbym policję i nadleśnictwo.
Przesłałbym chętnie zdjęcia do nadleśnictwa z zapytaniem czy te pojazdy miały zgodę na wjazd do lasu i czy u nich takie porządki parkingowe panują. :zly

Coś tam w chatce wspominałem o tym polowaniu. Znalazłem się w nieodpowiednim miejscu. Całe stadko łani biegło dokładnie w moim kierunku zaraz jak minąłem tego gościa z opartą strzelbą o drzewo. Zrobiłem kilka kroków do tyłu i schowałem się za drzewem widząc jak myśliwy podąża wzrokiem przez lunetę za łaniami. Na szczęście dla mnie i dla zwierząt gościu opuścił broń gdy tylko stado zatrzymało się w odległości nie większej jak 30 metrów ode mnie. Chwila zawahania i pognały ostro w dół w kierunku gdzie nie było już żadnego myśliwego. Ten na zdjęciu był pierwszy, który obstawiał tą drogę, którą biegnie szlak. Gdyby zwierzyna pobiegła w przeciwnym kierunku to by je wszystkie wytłukli bo później tak co 50-70 metrów stał kolejny z dubeltówą.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2016-01-29, 18:07

zwykli bandyci, do tego ze zrąbaną psychiką, bo jeśli komuś sprawia przyjemność zabijanie, to musi mieć nasrane w głowie. A że w każdej kadencji Sejmu jest zawsze silne towarzystwo myśliwych, więc są nietykalni.

Przecież obecny minister środowiska mawia, że wyssał myślistwo z mlekiem matki. To tak jakby premierem został ktoś, kto nigdy samodzielnie nie robił nawet zakupów w sklepie... ups :v
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
włodarz
Posty: 2715
Rejestracja: 2014-05-13, 17:38
Lokalizacja: Góry Sowie

Postautor: włodarz » 2016-01-29, 18:45

Pudelek pisze:zwykli bandyci, do tego ze zrąbaną psychiką, bo jeśli komuś sprawia przyjemność zabijanie, to musi mieć nasrane w głowie.

To chyba o ludziach z ISIS.
A myśliwym, dawno temu, był każdy człowiek.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2016-01-29, 18:55

włodarz pisze: A myśliwym, dawno temu, był każdy człowiek.

tak, gdy zabijał aby przeżyć. A nie dla zabawy i hobby.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
włodarz
Posty: 2715
Rejestracja: 2014-05-13, 17:38
Lokalizacja: Góry Sowie

Postautor: włodarz » 2016-01-29, 19:28

Jeśli jedzą to co ustrzelą mają przynajmniej zdrową żywność.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2016-01-29, 19:42

No to Robert miał szczęście, że nie skończył w jakimś kotle, a głowa jako trofeum obok jelenich rogów nad kominkiem.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2016-01-29, 22:25

Pudelek pisze:No to Robert miał szczęście, że nie skończył w jakimś kotle, a głowa jako trofeum obok jelenich rogów nad kominkiem.


Ciekawe czy Robert by sie zaliczal do zdrowej zywnosci? chyba tak - taki wybiegany na swiezym powietrzu a mieso podlewane obficie i moczone w piwie byloby dodatkowo zapewne smaczne! :P
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2016-01-30, 02:50

prawie jak Iza - wszystko zdrowe, ale... czy tam byłoby co jeść jak tylko mięso i żyły i żadnego tłuszczu? :lol
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości