Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Pewnego razu na Ukrainie - Połoninami na Pikuj 02-08.08.2013

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2016-01-17, 23:28

Wiolcia pisze:Oo, a kiedy zamierzają wycofać?


Wogole w calej Rosji jakby mieli wycofywac na przestrzeni kilku lat, i tylko pociagi zagraniczne poruszajace sie po Rosji- z Ukrainy, Kazachstanu itp mialyby zachowac wagony plackarty.. :(

o tu np. jakis w temacie
http://www.transport-publiczny.pl/wiado ... i-768.html



Wiolcia pisze:Jak wszystko popularne, trannsib też traci już swój klimat.


Znajomi w zeszlym roku to wogole tak trafili ze jechali w wagonie z samymi zachodnimi turystami, wiec atmosfere mieli przez tydzien jak w autokarze z biura podrozy. Nie wiem- pech czy jakis do dupy termin dobrali? W tym roku pojechali pociagiem do Elisty w Kałmucji- i mowia ze niebo a ziemia- na korzysc tego drugiego... Cos moze w tym jest- o transyberce slyszal prawie kazdy, co drugi marzy aby sie przejechac a ile osob z Polski szykuje sie na podroz do Elisty? :lol
Ostatnio zmieniony 2016-01-17, 23:33 przez buba, łącznie zmieniany 1 raz.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2016-01-17, 23:47

buba pisze:
Wiolcia pisze:Oo, a kiedy zamierzają wycofać?


Wogole w calej Rosji jakby mieli wycofywac na przestrzeni kilku lat, i tylko pociagi zagraniczne poruszajace sie po Rosji- z Ukrainy, Kazachstanu itp mialyby zachowac wagony plackarty.. :(

o tu np. jakis w temacie
http://www.transport-publiczny.pl/wiado ... i-768.html



Wiolcia pisze:Jak wszystko popularne, trannsib też traci już swój klimat.


Znajomi w zeszlym roku to wogole tak trafili ze jechali w wagonie z samymi zachodnimi turystami, wiec atmosfere mieli przez tydzien jak w autokarze z biura podrozy. Nie wiem- pech czy jakis do dupy termin dobrali? W tym roku pojechali pociagiem do Elisty w Kałmucji- i mowia ze niebo a ziemia- na korzysc tego drugiego... Cos moze w tym jest- o transyberce slyszal prawie kazdy, co drugi marzy aby sie przejechac a ile osob z Polski szykuje sie na podroz do Elisty? :lol


To jeszcze pewnie to trochę potrwa. Patrząc na datę publikacji tego artykułu (ponad dwa lata temu), zmiany musiałyby być już widoczne, a o jakichś drastycznych krokach w sprawie plackart chyba nie słychać.
Pewnie najlepiej byłoby jechać koleją transsyberyjską poza sezonem. Albo do Elisty właśnie, bo mało kto o niej słyszał (ja na pewno nie) :).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości