Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sport

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-09-21, 12:42

YES ! YES ! YES !
3 : 1
Ameryka poległa :) :) :)
Awatar użytkownika
AniaP
Posty: 382
Rejestracja: 2014-10-07, 11:46
Lokalizacja: śląskie

Postautor: AniaP » 2015-09-21, 12:55

Oglądałam chwilowo w pracy! Bravissimo! :D
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-09-21, 13:22

Pierwszy set był straszny ,ale potem :)
To ,że chłopaki w prawie każdym meczu oddają rywalom seta , to może i dobrze no i takie to swojskie ;)
Trochę żal mi kiedyś było że siatkówka nie jest naszym "narodowym sportem" (cokolwiek to oznacza ) ale w sumie to i dobrze bo kibole lgną dalej do piłki kopanej i niech tak zostanie :)
laynn

Postautor: laynn » 2015-10-12, 10:10

No za awans brawa! Ale wczoraj na prawdę fajny mecz.
A Lewandowski i Krychowiak oraz Glik super!
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-10-12, 10:57

Ja piłki kopanej nie lubię , nie znam się na niej (choc wiem co to saplony ;) ) , ale mecze naszych w tych eliminacjach oglądałem wszystkie i oczywiście naszym kibicuję . Wczoraj grali na prawdę dobrze i z króciutkim przestojem grali cały czas .W porównaniu do tego co było kilka lat temu to jest przeskok niesamowity.
Chciałbym tylko aby wypowiedziały się te cwaniaczki wszechobecne we wszelkich mediach ,mądrale od piłki nożnej które "wieszały psy " na Nawałce na początku jego pracy z reprezentacją ... i co "geniusze " łyso wam ? :D
laynn

Postautor: laynn » 2015-10-12, 11:08

Ja pamiętam, jak przed meczem z Niemcami (tym wygranym) pisałem, że powinniśmy albo grać totalnie defensywnie i próbować kontr, albo selekcjoner to kolejny po Smudzie i Fornaliku do wymiany. I byłem pozytywnie zaskoczony.
W sumie część meczy nie była super (choćby wyjazdowy z Irlandią, ze Szkotami u nas) ale jako całość to racja, widać pomysł.
W końcu nie gramy byle jak.
A Lewy ostatnio na prawdę mocno haruje w tej reprezentacji, a reszta też na niego zaczęła grać.
Ja nawet nic do Nawałki nie miałem, ale byłem zmęczony grą i brakiem zaangażowania w meczach u poprzedników, części meczów nie oglądałem bo nie chciałem się wkurzać, no i chyba znów wrócę do oglądania. Bo właśnie zaangażowanie się bardzo poprawiło.
Vision

Postautor: Vision » 2015-10-12, 15:45

<div id="fb-root"></div><script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script><div class="fb-video" data-allowfullscreen="1" data-href="/polishtrolls/videos/vb.296731610453866/756973691096320/?type=3"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><blockquote cite="https://www.facebook.com/polishtrolls/videos/756973691096320/"><a href="https://www.facebook.com/polishtrolls/videos/756973691096320/"></a><p>PIJEMYYY!</p>Posted by <a href="https://www.facebook.com/polishtrolls">Ekstraklasa Trolls</a> on 12 października 2015</blockquote></div></div>

<div id="fb-root"></div><script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script><div class="fb-video" data-allowfullscreen="1" data-href="/polishtrolls/videos/vb.296731610453866/756705814456441/?type=3"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><blockquote cite="https://www.facebook.com/polishtrolls/videos/756705814456441/"><a href="https://www.facebook.com/polishtrolls/videos/756705814456441/"></a><p>Jedziemy do Francji!</p>Posted by <a href="https://www.facebook.com/polishtrolls">Ekstraklasa Trolls</a> on 11 października 2015</blockquote></div></div>

Jest atmosfera... :)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Wiesio
Posty: 343
Rejestracja: 2015-06-22, 17:29
Kontakt:

Postautor: Wiesio » 2015-10-12, 16:32

Dałem im szansę.... nie oglądałem meczu. Bo generalnie to ja zawsze pecha im przynosiłem - jak oglądałem to przegrywali.
Krzyś66

Postautor: Krzyś66 » 2015-10-13, 11:34

Wiesio pisze: Bo generalnie to ja zawsze pecha im przynosiłem - jak oglądałem to przegrywali.

Wiesiu , weź się i poświęć i oglądaj spoty wyborcze PiS ... jest szansa :)
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2015-10-13, 13:26

awans cieszy, ale feta na stadionie rodem z Ligi Mistrzów lub mundialu (z piosenką Queena i konfetti) to już było zabawne :D Polska wygrała jakiś puchar, albo chociaż grupę? :D

Wszyscy szybko zapomnieli, że dostać się na te ME jest łatwiej niż na jakąkolwiek dotychczasową imprezę mistrzowską - to aż 24 drużyny! Awansowała już Albania, Islandia, Irlandia Północna i kilka innych potęg piłkarskich w Europie :D

A w samej Francji do kolejnej rundy awansuje też część zespołów z trzeciego miejsca w grupie! Zatem porównując do poprzednich reprezentacji - ten awans nie jest równy tamtym awansom, poprzednicy mieli znacznie trudniej.

Nie chodzi o obniżanie rangi tego wydarzenia, ale w mediach zaczynam już znowu czytać o potędze polskiej reprezentacji i heroicznym wyczynie... a tak naprawdę, nie licząc sensacyjnego fuksu z Niemcami, Polska wygrała w tej grupie JEDNO spotkanie z europejskim średniakiem. Czy ktoś jeszcze pamięta mecz z Irlandią na wyjeździe i oba mecze ze Szkocją, gdzie przez większość czasu Polacy tworzyli taką kopaninę, że zęby bolały? W niedzielę też tak się zaczynało, dobrze, że padła bramka po rożnym, bo mogło być różnie...

Na pewno drużyna ma w sobie więcej walki niż kiedyś, nie odpuszcza. Lewandowski w końcu zrozumiał, że musi sobie sam piłkę wystawiać, bo to nie Bundesliga - mało kto mu poda. Ale pewne rzeczy nadal są ze "starych czasów" i martwią: nadal po strzeleniu bramki reprezentacja lubi się nagle cofnąć. Nadal jak nie coś nie wyjdzie, to zaczyna się walić całość. Nadal trener robi ruchy z dupy wzięte - po jakiego grzyba w Szkocji przegrywając 1:2 wpuścił na boisko trzech obrońców?? Chciał bronić wyniku?? :o-o

Polska miała w tych eliminacjach kupę szczęścia i oby ich nie opuściło ;)
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-10-13, 14:23

Pudelek pisze:nadal po strzeleniu bramki reprezentacja lubi się nagle cofnąć.

To akurat jest odwieczny dramat naszej kadry. I w 99 na 100 meczów dostają bramkę w czapę prędzej czy później. Dobrze, że się wyłamali od reguły w niedzielę.

I masz rację Pudel - mistrzowska feta po awansie na imprezę z udziałem 24 drużyn to gruba przesada :)
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
laynn

Postautor: laynn » 2015-10-13, 17:22

No nie ta feta to były jaja.
Jest jeszcze dużo do poprawy. Ale ja widzę, waleczność. Tego czego nie było za Smudy(choć jego ligowe drużyny grały do końca), Fornalika.
Jeden problem to nasza obrona. Glik i ciężko poza tym kogoś wymienić. Owszem czasem nawet Wawrzyniakowi wyjdzie mecz (jak z Irlandią te w niedzielę), ale brak jest stałej czwórki, już nie mówię mieć rezerwę na kontuzję, czy kartki.
Co do dostania się na Euro, fakt, było lżej, więc jak dziś przeczytałem, drużyny Engela, Janasa czy Benhakera miały ciężej.
Co do pokonania europejskich średniaków, też Pudel masz rację, ale w przeciwieństwie do nich nie dostawaliśmy batów od Gruzinów, jak oni. Choć i my i Irlandia pokonaliśmy Niemców.
Zobaczymy jak sobie na Euro poradzą, czy nie będzie tego co za ww poprzednimi selekcjonerami.
laynn

Postautor: laynn » 2015-10-14, 08:24

Pudelek pisze:Awansowała już Albania, Islandia, Irlandia Północna

No a jaka słaba Holandia nie awansowała z grupy, gdzie prze słaba Islandia ich ograła, dwa razy.
Ja nie chcę sugerować, że jesteśmy bardzo mocni, ale po pierwsze to Niemcy mają więcej od nas porażek.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2015-10-14, 08:28

A może po prostu następuje zmiana na "szczytach" ? Oczywiście nie sugeruję tu, że w finale ME zagra Islandia z Polską ale po drodze różnie może być. Tak samo jest w Ameryce Południowej. Czy ktoś tam teraz umiera już przed meczem z Brazylią ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-10-14, 08:46

Cieszę się, że macie tylko takie problemy. Czy przypominacie sobie "szlachetną paczkę" z "lewym" oraz z kadrą siatkarzy? Paczki warte po kilkaset złotych x 10 = około 3.000 zł. Ile kosztowała realizacja spotu i czas antenowy w tv (wielokrotnie transmitowano)? Wielokrotnie więcej niż wartość paczek, na które Lewandowski zarabia w mniej niż w kwadrans. Bez komentarza - fascynujcie się dalej...
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości