Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sport

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2903
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2015-02-02, 17:09

sokół pisze:Z Wawrzyniakiem to i tak nie wyjdą z grupy hehehe

Błądzisz.

To światowej klasy boczny obrońca płynnie podłączający się do akcji ofensywnych drużyny przeciwnej, umiejący precyzyjnie dośrodkować w pełnym biegu na czubek nosa napastnika drużyny przeciwnej.

Posiada żelazną kondycję i wydolność maratończyka (zwłaszcza w pierwszych 5 minutach meczu), zawsze czeka na piłkę tam gdzie ta spada (z reguły jednak potknie się lub poślizgnie przy przyjęciu), potrafi też niekonwencjonalnym zagraniem zaskoczyć innych obrońców własnej drużyny.

Pisząc poważniej - w meczu z Niemcami, byłem niezmiernie zdumiony postawą tego zawodnika. In plus.

Vision - Angel Di Maria to nawet jak Katarczyk wygląda ;)
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-02-02, 21:16

Mecz był idealny, żeby ktoś nielubiący sportu się nim zaraził.
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
laynn

Postautor: laynn » 2015-02-03, 08:02

Twoja Żona? :D
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-02-03, 08:18

Coreczka :)
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
laynn

Postautor: laynn » 2015-02-03, 15:56

Aaa no to super.
Mocno klnęła ? :D
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-02-03, 16:12

Jak 90-centymetrowy szewc :)
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
laynn

Postautor: laynn » 2015-02-03, 21:04

Hehe.
Ja mam młodszą siostrę o 11lat. Jak była takim bajtlem, że jeszcze nie gadała, to zdarzało jej się powtarzać po ojcu przekleństwa, choć brzmiało to klukulwiuwiuw, my wiedzieliśmy, że to jej wersja sławnego słowa na k. :D :D :D
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2903
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2015-03-29, 15:45

Dziś ,,kopacze" mam nadzieję, że powalczą z Irlandią. Szykuje się niezła ,,młócka" bo Irlandczycy wirtuozami futbolu z pewnością nie są i braki będą nadrabiać walką i ostrą grą, typową jak to na Wyspach....

Moim zdaniem remis nie będzie zły. Nam zbytnio nie zaszkodzi a Irlandczykom mocno ograniczy szanse awansu, mimo, że ze Szkocją i Niemcami też grają u siebie.

Wariant optymistyczny - dziś remis, wygrana u siebie z Gruzją, Giblartarem i Irlandią, remis ze Szkocją na wyjeździe i wkalkulowana porażka z Niemcami na wyjeździe.
Choć zamiast dwóch wyjazdowych remisów ze Szkocją i Irlandią, lepiej by było raz....przegrać aby potem....wygrać.

P.S. PZPN podał cennik na mecz z Gruzją 13.06.2015 r. na Stadionie Narodowym. Okazuje się, że koszt 1 biletu na mecz z Niemcami i Szkocją (sektor ,,żółty") był ....niższy (125 zł za mecz) niż na Gruzję czyli drużynę na....126 miejscu w rankingu FIFA :o-o

Sektor ,,żółty" za....160 zł. Ktoś tu przekombinował z tymi cenami :zly :
https://www.pzpn.pl/public/system/files ... U_pzie.pdf
Ostatnio zmieniony 2015-03-29, 15:47 przez Tępy dyszel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12320
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2015-03-29, 15:48

Ja dziś meczu nie obejrzę, bo idę do pracy, swoją drogą widząc nasz skład i nadmuchany balonik dumy naszych - lepiej łazić w tym czasie po pochylniach... Typuję wyraźną porażkę naszych kopaczy, istny kubeł zimnej wody, coś a'la Legia-Ajax.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-03-29, 19:34

Tępy dyszel pisze:Szykuje się niezła ,,młócka" bo Irlandczycy wirtuozami futbolu z pewnością nie są i braki będą nadrabiać walką i ostrą grą, typową jak to na Wyspach....
Znów będą śpiewać "Polacy nic się nie stało"?

sokół pisze:Ja dziś meczu nie obejrzę, bo idę do pracy
A te telebimy i stoliki z mundialu /czy tam Euro2012/ już komornik zlicytował?
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Mirek

Postautor: Mirek » 2015-03-29, 19:58

ceper pisze:
Tępy dyszel pisze:Szykuje się niezła ,,młócka" bo Irlandczycy wirtuozami futbolu z pewnością nie są i braki będą nadrabiać walką i ostrą grą, typową jak to na Wyspach....
Znów będą śpiewać "Polacy nic się nie stało"?

sokół pisze:Ja dziś meczu nie obejrzę, bo idę do pracy
A te telebimy i stoliki z mundialu /czy tam Euro2012/ już komornik zlicytował?
Tomek to wy na kopalni macie telebimy? :haha
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2015-03-29, 20:33

Mirek pisze:Tomek to wy na kopalni macie telebimy? :haha
dlatego pytam ;) - z pewnością ktoś je kupił: pierwszy za dziabę, drugi za połówkę, zaś trzeci za złotówkę ...
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Vision

Postautor: Vision » 2015-08-18, 15:25

Tak swoją drogą świetna walka i sukces warty podkreślenia.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yyFRo8w578k[/youtube]
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2015-08-18, 15:27

Warto było nockę zarwać. Nawet gość sprawia wrażenie, jakby miał po kolei w głowie. A to rzadkość w tym fachu :)
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Vision

Postautor: Vision » 2015-08-18, 15:35

Szczerze mówiąc nie wierzyłem za bardzo w niego, wydawał mi się po prostu za słaby fizycznie na Huck'a, tym bardziej, że Huck dał bardzo wyrównaną walkę z Povietkinem w wadze ciężkiej. 6 rudna też genialna, wydawało się, że już po nim, a od razu po dechach, nawet nie próbował klinczować, tylko poszedł na wymianę.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości