Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sport

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2014-10-12, 08:25

Zwycięstwo świetne, ale jeśli nie pykniemy Szkotów to szału nie będzie. Ale mecz był świetny, a wynik jeszcze lepszy.
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
laynn

Postautor: laynn » 2014-10-12, 10:02

Ja się nie zgodzę, że mecz był świetny. Ile Niemcy oddali strzałów? 25? Owszem wynik jest świetny, ale gdyby nie fatalna skuteczność Niemców.
Ja rozumiem, gdyby te strzały były poza światło bramki, to wtedy można mówić o dobrej obronie, ale tu należy chwalić (w końcu) Szczęsnego, natomiast obrona dalej jest dziurawa.
Tak jak pisałem, jak awansujemy to będzie sukces, jeśli nie to ta wygranan będzie bez znaczenia.
Mieliśmy niesamowity fart.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2014-10-12, 14:54

Oczywiście zaśmieją si Ci, którzy kojarzą ten fragment filmu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2014-10-12, 14:56

Tępy, ponoć uwierzyć nie mogłeś będąc tam na żywo ;)

Obrazek
Mirek

Postautor: Mirek » 2014-10-12, 17:25

Obrazek
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2014-10-12, 17:29

fakt, że ludziom w Polsce wydaje się, że Niemcy jakoś specjalnie przejęli się tą porażką i dla nich to dramat, najlepiej świadczy w jakim zaściankowie żyjemy :lol
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2014-10-12, 17:35

Laynn, jak dla mnie to był świetny mecz do oglądania, a nie świetny w naszym wykonaniu :) chociaż drugą połówkę zagraliśmy jak na nas bardzo konsekwentnie i naprawdę nieźle.
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Mirek

Postautor: Mirek » 2014-10-12, 17:47

Pudelek pisze:fakt, że ludziom w Polsce wydaje się, że Niemcy jakoś specjalnie przejęli się tą porażką i dla nich to dramat, najlepiej świadczy w jakim zaściankowie żyjemy :lol
a w dupie mam to czy się przejęli tym faktem czy nie. :haha wynik poszedł w świat. :fajka
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2903
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2014-10-12, 18:01

laynn pisze:Mieliśmy niesamowity fart.

Piłka nożna to prosta gra. Dlatego tak nieprzewidywalna.

Mirek pisze:wynik poszedł w świat.

Co nie zmienia faktu, że hejterów nie brakuje. Mistrzowie świata ograni ale polska mentalność jest taka, że w tym plusach i tak będziemy szukać minusów.

Jest takie powiedzenie - szczególnie modne po przegranych meczach z Anglią
,,Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze"

Ja wole ,, grali jak zawsze, wygrali jak nigdy" :)

Stadion Narodowy zrobił na mnie piorunujące wrażenie....
Tym bardziej dziwi mnie tracenie multum kasy na modernizację Stadionu Śląskiego. Tego ,,trupa" trzeba obrócić w proch i w pył i budować ,,Śląski" od podstaw.....

Wspomnienia z wczoraj pozostaną na długoooo.
Jeszcze bilet na pamiątkę......
Obrazek

I jeszcze jeden - biorąc pod uwagę wynik z Niemcami, nawet remis ze Szkocją nie będzie zły...
Bilety jeszcze są....
Obrazek

Z tego co mi ,,świta", mecz z Portugalią wygrany 2-1, najlepszy jaki pamiętam w wykonaniu reprezentacji, też był 11 października.....

Ps. ,,Sfił foci sefli" nie robiłem, aparatu nie wziąłem, jedynie kilka fotek stadionu z przedpotopowej ,,komórki".
,,Janusze" też stali - nie mieli wyboru :P
Dane osobowe na bilecie nie były sprawdzane.
Ostatnio zmieniony 2014-10-12, 18:19 przez Tępy dyszel, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2014-10-12, 19:12

Mirek pisze:a w dupie mam to czy się przejęli tym faktem czy nie. :haha wynik poszedł w świat.


no jasne. Tylko, że 99% tych memów wcale nie jest śmiesznych, a wręcz żałosnych :P

Kapitan Bomba pisze:Jest takie powiedzenie - szczególnie modne po przegranych meczach z Anglią
,,Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze"

eee... w meczach z Anglią grali jednak jak zawsze - coś tam szarpali, niby ambitnie, ale skuteczność zerowa...

z pięknych meczów to te z Portugalią. Nie dość, że wygrane, to jeszcze w ładnym stylu:)

Kapitan Bomba pisze:Co nie zmienia faktu, że hejterów nie brakuje. Mistrzowie świata ograni ale polska mentalność jest taka, że w tym plusach i tak będziemy szukać minusów.

niedawno to Ty byłęś hejterem, szukając minusów w mistrzowie siatkarzy, że to niby niszowa dyscyplina, żadnego szaleństwa na ulicach itp. A tymczasem panowie przy siatce mistrzów różnego rodzaju ogrywają w miarę regularnie...

Na szczęście cały świat nie kręci się wokół jednego meczu eleminacji (jak się dziś dowiedziałem chyba większość znajomych nawet tego meczu nie widziała - woleli np. iść spać :-o ) Więcz tym powszechnym szaleństwem piłki nożnej to znowu nie przesadzajmy, radość była, ale dzisiaj to trąbią o niej głównie w mediach. Wielkie gratulacje będę po co najmniej wyjściu z grupy na ME (bo sam awans na tą imprezę w Europie spektakularnym sukcesem nie jest :D)

Tym bardziej dziwi mnie tracenie multum kasy na modernizację Stadionu Śląskiego. Tego ,,trupa" trzeba obrócić w proch i w pył i budować ,,Śląski" od podstaw.....

nie ma nawet sensu budować od podstaw - choćby to był najnowocześniejszy obiekt w Polsce i największy do Warszawa i tak nie dopuści do rozgrywania tam szlagierów. Przecież nie raz się zdarzało, że reprezentacja grała na przedpotopowej Legii niż na 2 razy większym Śląskim...
Ostatnio zmieniony 2014-10-12, 19:14 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12319
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2014-10-12, 19:21

Ale koncerty przynajmniej wrócą do Chorzowa. :rol
laynn

Postautor: laynn » 2014-10-12, 19:45

bton1, ja nie oglądałem, bo stwierdziłem po co się mam wkurwiać. Ale w pewnym momencie żona mówi, się drą to chyba gola strzelili, włączam i zdążyłem jeszcze powtórkę obejrzeć pierwszego gola. Co do reszty, owszem dość konsekwentnie grali. Zresztą ja to pisałem przed meczem, murować bramkę i liczyć na kontry.
Zobaczymy co będzie ze Szkocją.
Co do memów, to Pudelek ma rację, na kilka się uśmiechnąłem, reszte lepiej nie komentować.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2014-10-12, 19:58

Kapitan Bomba pisze:I jeszcze jeden - biorąc pod uwagę wynik z Niemcami, nawet remis ze Szkocją nie będzie zły...


będzie zły i to bardzo. Po pierwsze - awans nie rozstrzygnie się w meczach z Niemcami, którzy raczej i tak bez problemu awansują, ale właśnie w tych ze Szkocją czy Gruzją. Strata punktów z nimi to dla nich prezent. Po drugie - to byłby dowód na to, że reprezentacja nie potrafi utrzymać koncentracji przez kilka dni i zwycięstwo przebimbała...
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
laynn

Postautor: laynn » 2014-10-12, 20:05

Kapitan Bomba pisze:I jeszcze jeden - biorąc pod uwagę wynik z Niemcami, nawet remis ze Szkocją nie będzie zły...

Będzie zły. Gramy u siebie, te mecze u nas trzeba wygrać i tyle. Szkocję na wyjeździe też powinniśmy pokonać, jak i Gruzję. Dla mnie Irlandia może być ciężka.
Pudelek pisze:bo sam awans na tą imprezę w Europie spektakularnym sukcesem nie jest

Jak nie jest? To ile razy tam graliśmy? Raz po awansie, raz jako gospodarze.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2014-10-12, 20:44

wyraźnie napisałem - w EUROPIE :P awansuje tam obecnie tyle zespołów, że wcale nie muszą to być mocne drużyny. W Polsce sukcesem jest byle zwycięstwo klubu w Lidze Europejskiej ;)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości