Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sport

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
kris75

Postautor: kris75 » 2014-02-15, 19:47

Panowie zajebisty konkurs.
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2014-02-15, 20:02

"118 - hehehe. Piotr Żyła"

A konkurs zajebisty. Idę kibicować bo się zaczęło. Ale będę darł ryja jak Kamil wygra :D
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2014-02-15, 20:13

Żyła strasznie pali te swoje skoki. Chyba się chłopina pogubił i powinien sobie odpuścić Sochi, potrenować spokojnie na boku bo psuje wyniki drużynie.
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2014-02-15, 20:43

ZŁOTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!
Awatar użytkownika
bton1
Posty: 3312
Rejestracja: 2013-07-08, 07:52
Lokalizacja: Kraków

Postautor: bton1 » 2014-02-15, 20:44

Ale poszedł!!! Dla Dziadka też wielki dzień!!!
W mieście możesz kogoś znać dziesięć lat i go nie poznać. W górach znasz go na wylot po paru tygodniach.
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2014-02-15, 20:50

Ale tu już były emocje do końca albo nawet chwilę dłużej. Nie to co dominacja na normalnej.

Brawo Stoch!!! Brawo Bródka!!!

PS. Jutro będę szukał komentarzy Zimocha :D
śrubka78
Posty: 28
Rejestracja: 2014-01-13, 21:57
Lokalizacja: spod potrójnej

Postautor: śrubka78 » 2014-02-15, 21:34

Darku spróbuj mój sposób .ja oglądam w tv i włączony komentarz Zimocha z radia. Odlot do kwadratu.

Napisze tyle po pierwszym skoku

"POLSKI KATAMARAN"!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 2014-02-15, 21:36 przez śrubka78, łącznie zmieniany 1 raz.
Vision

Postautor: Vision » 2014-02-15, 21:36

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XzYSja908vA[/youtube]

W ogóle to tak kamerzyści trochę olali Stocha, na rzecz Kasi i to już nawet jak było wiadomo kto wygrał. I choojowe było w tym to, że nie widziałem reakcji Stocha, na to jak zobaczył, że wygrał. :DD

A tu dwie serie...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Iym3ynDtkIg[/youtube]
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2014-02-15, 23:01

śrubka78 pisze:Darku spróbuj mój sposób .ja oglądam w tv i włączony komentarz Zimocha z radia. Odlot do kwadratu.

Kiedyś próbowałem. I od tego czasu zastanawiam się co podają Panu Tomaszowi przed transmisją :D

Katamaran i ręce jak dłuta - na największym haju bym na to nie wpadł :)
Ostatnio zmieniony 2014-02-15, 23:03 przez darkheush, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2014-02-15, 23:33

Vision pisze:W ogóle to tak kamerzyści trochę olali Stocha, na rzecz Kasi i to już nawet jak było wiadomo kto wygrał. I choojowe było w tym to, że nie widziałem reakcji Stocha, na to jak zobaczył, że wygrał. :DD


bo tak naprawdę Stoch już swoje zrobił w ubiegłą niedzielę. I, jak wiadomo, to on jest zwycięzcą, ale jednak prawdziwym bohaterem był chyba dzisiaj Kasai - myślę, że i widowni i kamerzystów też, dlatego taka reakcja, że jego pokazywali. To jest wręcz historia na film i to taki z happy endem :D Kto rok temu byłby powiedział, że Noriaki będzie na podium, to by go wyśmiali. Aż nawet mi było ciut żal, że jednak nie udało mu się tego złota... szacun, szacun i jeszcze raz szacun.

A sam konkurs niesamowity - nerwy do samego końca, bo tym razem końcówka była mocno wyrównana. W końcu nieco ponad punkt to nawet metr nie jest... I pewno też dlatego kamera była na Japończyka - bo wcale nie było takie pewne kto wygra, jakby Noriaki to radość byłaby chyba jeszcze większa niż u Kamila.

śrubka78 pisze:Darku spróbuj mój sposób .ja oglądam w tv i włączony komentarz Zimocha z radia. Odlot do kwadratu.

też kiedyś próbowałem - w skokach jest to o tyle niewygodne, że sygnał radiowy jest ciut szybszy. Skoczek dopiero w progu, a Zimoch już drze mordę - to jednak psuje oglądanie, tak samo jak w meczu, gdy piłka przed polem karnym, a ten wrzeszczy "słupek" ;)

PS>sensacją jest też to, że Austriacy bez medalu indywidualnego. Gregorowi przyda się pstryczek, widać wyraźnie, że on spieprzył sprawę. Wydawało się, że on tak słabo skacze, bo szykuje się na IO, ale jednak to nie był przypadek. Niemcy też bez medalu. Drużynówka będzie cholernie ciekawa!
Ostatnio zmieniony 2014-02-15, 23:36 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
Tatrzański urwis
Posty: 1405
Rejestracja: 2013-07-07, 12:17
Lokalizacja: Małopolska

Postautor: Tatrzański urwis » 2014-02-15, 23:44

Pudelek pisze: prawdziwym bohaterem był chyba dzisiaj Kasai
Ja bardzo go lubię , więc krzyczałem przy jego skoku równie głośno jak i przy Kamilu a może nawet głośniej ;) bo uważam że ten medal się mu należał za jego niesamowitą charyzmę i wole walki , w końcu już 20 lat startuje na skoczniach świata :) , brawo Noriaki latający samuraju :brawo1 , arigato za Twoje skoki ;) .
Zwycięstwo Kamila jest bezprecedensowe , jest trzecim w historii skoczkiem po Nykenenie i Ammanie który zdobył 2 złota na igrzyskach olimpijskich , niesamowity wyczyn :ok , czapki z głów.
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2014-02-15, 23:53

Pudelek pisze:ale jednak prawdziwym bohaterem był chyba dzisiaj Kasai - myślę, że i widowni i kamerzystów też, dlatego taka reakcja, że jego pokazywali. To jest wręcz historia na film i to taki z happy endem

Nie mogę się nie zgodzić. To co dziś odpalił Kasai to... mistrzostwo galaktyki.
Pudelek pisze:sensacją jest też to, że Austriacy bez medalu indywidualnego.

A Norwegowie... Finowie...

Drużynówka będzie ciekawa... owszem. Ale nie mamy tego czwartego...
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2014-02-16, 00:05

Tatrzański urwis pisze:w końcu już 20 lat startuje na skoczniach świata


20? on zaczął skakać w Pucharze Świata w 1989 :D rywalizował z wszystkimi wielkimi w historii skoków, skaczących w tej formie zawodów.

A Norwegowie... Finowie...

Finowie mają totalny kryzys od kilku lat i de facto jedno skoczka na wysokim poziomie, bo Ahonen po drugim powrocie nie miał szans wrócić do dawnej formy. Więc ich brak medalu nie dziwi. A Norwegowie w końcu zdobyli medal - przecież brąz na normalnej miał Bardal. A giganci Austriacy i (mniejsi giganci) Niemcy nic.

Drużynówka będzie ciekawa... owszem. Ale nie mamy tego czwartego...

Jeśli Kubacki znacznie nie spierdzieli drugiego skoku (bo jeden mu zazwyczaj wychodzi) to jest szansa. Żyła w tym czasie niech robi zdjęcia smartfonem, który go sponsoruje, i hehehe w jakimś ciemnym miejscu swojego ciasnego pokoju.
Ostatnio zmieniony 2014-02-16, 00:09 przez Pudelek, łącznie zmieniany 2 razy.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
Iva
Posty: 1544
Rejestracja: 2013-09-04, 23:31
Lokalizacja: łódzkie

Postautor: Iva » 2014-02-16, 10:19

Gdybym obgryzała paznokcie, to w ciągu kilku chwil po skoku Kamila chyba by mi z nich nic nie zostało :D co za emocje!

Cholera nikt nie dorówna Zimochowi w komentowaniu :D
"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."
kris75

Postautor: kris75 » 2014-02-16, 10:32

Iva pisze:Gdybym obgryzała paznokcie, to w ciągu kilku chwil po skoku Kamila chyba by mi z nich nic nie zostało :D co za emocje!

Cholera nikt nie dorówna Zimochowi w komentowaniu :D


Ta pan Tomasz jest moim ulubionym komentatorem.

klasyk :haha :haha :haha

https://www.youtube.com/watch?v=33qR5XD_5gs

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości