Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Się dzieje

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9776
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2022-02-04, 13:39

W takim razie mam apel do osób lubiących tu na forum ciężki metal - spadamy, bo nijak nie idzie do tej muzy przekonać reszty, która słucha i wstawia w odpowiednim do tego dziale zupełnie inną muzykę. Dobromił, pakuj walizki ;) .


Ten jazgot to nie muzyka ! :lol :dev

Tak, tak wiem, spotkamy się w sądzie :jez
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5746
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2022-02-04, 14:13

Pisanie o Tusku - źle.
Chodzenie po rezerwatach - źle.
Pokój LGBT (widoczny tylko dla chętnych) - źle.
Organizowanie zlotów - źle.
Za jasne albo za ciemne zdjęcia - źle.
Mieszka ktoś w Sosnowcu - źle.
Nie lubisz Cepra - źle.
gar
Posty: 843
Rejestracja: 2016-01-06, 20:46
Lokalizacja: Orzegów

Postautor: gar » 2022-02-04, 14:21

Nie robisz zdjęć na wyjazdach - źle :)
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 6094
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2022-02-04, 14:22

Wrzucasz za dużo zdjęć - źle.
Awatar użytkownika
buba
Posty: 6173
Rejestracja: 2013-07-09, 07:07
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Postautor: buba » 2022-02-04, 14:28

Piotrek pisze:A nie wydaje Ci się, że to co mówisz jest zaprzeczeniem samej idei jaką (tak sądzę) masz na myśli?
Bo wynika z tego, że ci co nie mogą się pogodzić z tym, że inne osoby mają odrębne zdanie i opinie zbierają manatki i odchodzą. Bo nie jest po ich myśli, że ktoś myśli inaczej.
No to gdzie tu ta wolność?


Jest wolnosc, wiec Vision mogl sie wypisac. Jego wola, jego wybor, nikt go nie moze zatrzymac. Ale mi żal, ze atmosfera na forum jest taka, że osoby o innych pogladach wola sie wypisac albo zamilknąc..

Piotrek pisze:W takim razie mam apel do osób lubiących tu na forum ciężki metal - spadamy, bo nijak nie idzie do tej muzy przekonać reszty, która słucha i wstawia w odpowiednim do tego dziale zupełnie inną muzykę.


Ale jakby ktos pojawił sie na forum kto lubi np. disco polo i zaczal o tym pisac, że to np. "prawdziwie dobra muzyka" - juz widze jakie wiadro pomyj by sie na niego wylało! Bo dobry jest tylko metal i wszystko jest ok poki nikt nie zaprzecza. Poki jest "konsensus muzyczny" to jest w porzadku ;)

laynn pisze:Ale napisać, że ktoś jest, choć nawet nie mieć odwagi napisać, kto to, podpierdalaczem to jest wolność słowa.


Podpierdalacze to się akurat sami ujawnili na tym forum :lol Nikogo nie trzeba bylo wsazywac palcem ani fałszywie obwiniac. Ja tylko napisalam ze w kazdym zbiorowisku sie obawiam takowych a oni sie zglosili i przyznali ze w razie czego napewno doniosą! Wiec o co chodzi? Na zasadzie - uderz w stoł...
I jak widac przytyk rzucony w przestrzen okazał se bardzo skuteczny, skoro minelo grubo ponad rok, a nadal tak boli. Prawda widac boli najbardziej ;)
Ostatnio zmieniony 2022-02-04, 14:36 przez buba, łącznie zmieniany 3 razy.
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam ta mniej uczęszczaną. Cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam"

na wiecznych wagarach od życia..
laynn

Postautor: laynn » 2022-02-04, 14:38

Dziękuję, że w końcu napisałaś to wprost.
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 30
Rejestracja: 2019-08-07, 09:05
Lokalizacja: Paradyzja

Postautor: wysio » 2022-02-04, 14:41

buba pisze:Ale jakby ktos pojawił sie na forum kto lubi np. disco polo i zaczal o tym pisac, że to np. "prawdziwie dobra muzyka" - juz widze jakie wiadro pomyj by sie na niego wylało!


I słusznie! Wszelkie dewiacje należy piętnować! Picie herbaty z mlekiem, jedzenie pizzy z ananasem, sikanie na siedząco, posiadanie lustrzanki innej niż nikon oraz kupowanie majonezu kieleckiego również.
Ostatnio zmieniony 2022-02-04, 14:42 przez wysio, łącznie zmieniany 2 razy.
Oprócz błękitnego nieba...
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2022-02-04, 14:43

buba pisze:(albo czasem jak są wyjatkowo wytrwali to zostają zbanowani dla komfortu TWA).


Jeśli to o ceprze to jest to twój najbardziej "radosny" tekst. A ma dużą konkurencję.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2022-02-04, 14:44

Piotrek pisze:W takim razie mam apel do osób lubiących tu na forum ciężki metal - spadamy, bo nijak nie idzie do tej muzy przekonać reszty, która słucha i wstawia w odpowiednim do tego dziale zupełnie inną muzykę. Dobromił, pakuj walizki ;) .


Mam od roku.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5746
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2022-02-04, 14:45

buba pisze:Ale jakby ktos pojawił sie na forum kto lubi np. disco polo i zaczal o tym pisac, że to np. "prawdziwie dobra muzyka" - juz widze jakie wiadro pomyj by sie na niego wylało!


Nieprawda. Dobra muzyka obroni się sama.
Disco polo też może mieć prawdziwe życiowe teksty, które mogą inspirować, w których każdy znajdzie jakąś prawdę o sobie samym.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=GKbTC8Z_EGc[/video]
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2022-02-04, 14:47

buba pisze:
Jest wolnosc, wiec Vision mogl sie wypisac. Jego wola, jego wybor, nikt go nie moze zatrzymac. Ale mi żal, ze atmosfera na forum jest taka, że osoby o innych pogladach wola sie wypisac albo zamilknąc..

Ależ oczywiście, każdy ma prawo robić co chce. Ale zgodzić się nie mogę na zrzucanie winy na wyimaginowane TWA, bo to trąci dziecinadą.

Ale jakby ktos pojawił sie na forum kto lubi np. disco polo i zaczal o tym pisac, że to np. "prawdziwie dobra muzyka" - juz widze jakie wiadro pomyj by sie na niego wylało! Bo dobry jest tylko metal i wszystko jest ok poki nikt nie zaprzecza ;)


Jak by poszperać po forum, to na temat metalu i osób słuchających tej muzyki na forum się nie raz pomyje wylewały. Ja z tego powodu nie popłakiwałem.
Podobnie jak oskarżenia o zdradzieckich lewakach, o wielbicielach niemieckich mediów, sugerowanie niepatriotycznych postaw, wobec tych co Onet czytają itd itp. Pudelek zdaje się nawet wyszedł na niemiecką świnię :). Wszystkie z tych osób, których te niesmaczne aluzje dotyczyły dalej tu są i nigdy się w tak niewybredny sposób do innych nie wyrażały.
Tak więc wiesz, można wysuwać różne zarzuty ale sprawiedliwie :-)
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2022-02-04, 14:53

Tak pisząc krótko - poważne podejście o tzw TWA i rozmowach o muzyce jest wielce niepoważne.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2022-02-04, 14:54

A tak przy okazji - na 99 % jadę na dwa dni do Krakowa na dwa koncerty. Tribute dla Motorhead i Vader.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2022-02-04, 14:56

Piotrek pisze:Jak by poszperać po forum, to na temat metalu i osób słuchających tej muzyki na forum się nie raz pomyje wylewały. Ja z tego powodu nie popłakiwałem.


A ja mam wrażenie, że pomyje to były ( jak już ) wylewane na muzykę. Nie na słuchających. No ale to czasami trudno zrozumieć.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2022-02-04, 15:04

A ja Ci powiem, że weekend się zaczyna i czas przestać zajmować się forumowymi bzdurami :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Malgo Klapković i 111 gości