Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Pierwszy raz w Beskidzie Niskim

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
laynn

Postautor: laynn » 2021-06-19, 11:23

Zdjęcia super. Cieszę, się, że moja trasa kogoś zainspirowała, do tego, jak zwykle, Twoja ciekawość, spowodowała, że trochę się więcej ode mnie pokręciłeś, wokół szlaku, więc i sporo ciekawszych ujęć masz ode mnie. Choć mnie goniła też zapowiadana burza, którą obserwowałem schodząc do Wysowej, a moja wycieczka miała się jeszcze pociągnąć od przełęczy Cigielki granicą. Ale fajnie, że Cię się Niski zauroczył!

Ps i mamy podobne zdjęcie na ławeczce :)
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 6094
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2021-06-19, 11:27

Dzięki. Interesujące to spostrzeżenie o ciekawości, faktem jest, że lubię "kluczyć" podczas wycieczek. Mam też taki zwyczaj, że przepatruję wcześniej trasę w Google Maps na zdjęciach satelitarnych, tam można wyłuskać różne perełki na szlaku". Wiem, że tobie nadciągająca burza pokrzyżowała szyki, ja na szczęście miałem dobrą pogodę cały dzień.

Zdjęcie na ławeczce odgapiłem od ciebie, nie da się ukryć.

Obrazek
laynn

Postautor: laynn » 2021-06-19, 11:33

Sebastian pisze:a na szczęście miałem dobrą pogodę cały dzień.

I bardzo dobrze! Kiedyś pewnie wrócę, w ten rejon. A na pewno w okolice Ropek, bo widzę, że po łąkach warto jeszcze połazić.
Szkoda tylko, że podobno ta wieś obecnie to taka dość znana i droga przez to.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9776
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2021-06-19, 17:11

Samotny spacer w bezludnych miejscach, pięknie.

Mam pełno twoich zdjęć zapisanych, a trzeba wybrać tylko jedno na konkurs :o-o
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2021-06-19, 22:25

To jeszcze pokręć się w okolicy Banicy, Wołowca, Jasionki, Świątkowej M i W. Równie piękne okolice.
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 6094
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2021-06-19, 22:31

Adrian pisze:Mam pełno twoich zdjęć zapisanych, a trzeba wybrać tylko jedno na konkurs :o-o

Możesz wybrać trzy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości