Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Ku przygodzie!

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
laynn

Postautor: laynn » 2021-05-22, 20:55

Piotrek pisze:EROTOMAN

No to mi pasuje ;)
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5747
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2021-05-22, 20:57

Piotrek pisze:O zgrozo, było też więcej niż raz o dziewczynach. EROTOMAN

Napięcie seksualne było wyczuwalne w relacji. Myślę, że działo się sporo, tylko nie zostało to opisane... ;) Pewne fakty też na to wskazują, duży apetyt i osłabienie, choć trasy nie były bardzo długie, więc co wyssało wszystkie siły? I to ciągłe niedospanie... coś się musiało dziać w nocy ;)
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2021-05-22, 20:59

Sukkuby turystyczne.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
laynn

Postautor: laynn » 2021-05-22, 21:36

No i wszystko między wierszami zostało wyczytane :D
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 6094
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2021-05-29, 19:12

Dopiero teraz zajrzałem na ostatnią część relacji i przeczytałem sobie komentarze pod nią. Szczególnie interesujące są te o przemijaniu i o zjeździe formy Sprocketa, a wnioskując z jego nicka jesteśmy chyba ten sam rocznik.
Fajnie, że na koniec dopadło cię słońce, ale myślę że jesteś zadowolony z wyjazdu jako całości.
laynn

Postautor: laynn » 2021-05-29, 22:45

Czy jestem zadowolony z wyjazdu?
Chciałem zobaczyć Bieszczady, wejść na połoniny, przejść się nimi, posiedzieć w górach kilka dni.

Nie zależało mi na długich dystansach. Miałem już dość planów, celów, szczytów do zdobycia, kółek, szlaków do przejścia.
Zależało mi na takim luzie. By tam gdzie chcę, się zatrzymać, posiedzieć, zrobić głęboki wdech i poczuć tą przestrzeń. Choć marzyło mi się, aby to było latem, gdy wokół już zielono, to może to co na niebie się działo, pierwsze dwa dni, odwróciło moją uwagę, od jeszcze mało zielonych połonin.
Zależało mi na rozmowach z ludźmi i choć najbardziej liczyłem na wieczory w bacówce, to jednak, inne spotkania, te na szlakach, z innymi turystami na szlakach, z ludźmi w budkach parkowych, a nawet spotkania i rozmowy ze strażą graniczną, czy samą obsługą w bacówce nadrobiły to z naddatkiem. W końcu u innych był uśmiech, był spokój, nikt nie gonił, nie było nerwów.
Bałem się, że to o czym marzyłem, okaże się zupełnie inne, że będzie tam więcej cywilizacji, więcej plastiku i kiczu. Na szczęcie byłem przed sezonem, więc tak jak nad Bałtykiem w czerwcu jest super, w porównaniu do lipca, tak i tu jeszcze, pomimo widocznych zmian, jeszcze nie jest źle.

Po połoninach się przeszedłem. Mogłem również z nich zobaczyć przestrzeń. Nic mnie nie goniło, szedłem tam gdzie chciałem. Do tego rzeczywiście nagle w tym roku nawał pracy spowodował u mnie potworne zmęczenie fizyczne, które ciało nie wytrzymało, doszło zmęczenie psychiczne i nagle poczułem wiek. Nie obchodzę urodzin, bo nie lubię tego dnia celebrować (co innego urodziny córki), ale ten rok, wiosna wyjątkowo...no zmieniłem się :)
Więc i z możliwości odespania jestem zadowolony. Wyjechałem zmęczony - wróciłem wypoczęty.
Czy jestem zadowolony z wyjazdu?

Tak, zdecydowanie tak :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adrian i 115 gości