Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

1 Dzień Wiosny Pilsko

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
laynn

Postautor: laynn » 2021-03-26, 11:09

Dobromił pisze:Będę pamiętał żeby Cię od razu dobić.

A niech się pomęczy, nie dobijaj od razu ;)
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2021-03-26, 13:15

koncial pisze:
Wiolcia pisze:Byłeś w sobotę? Bo kojarzę samochód na takich rejestracjach. Nawet zastanawiałam się, kto z tak daleka przyjechał.
Gdybyś zrobił całą pętlę, to byłaby się szansa spotkać. Szłam przez Romankę, Pilsko szybko wyleciało nam z głowy i zeszłyśmy z koleżanką z Rysianki na dół. Na początku, zaraz za pierwszymi domami, widząc, jaki jest śnieg, wróciłyśmy po rakiety. Najpierw były trochę na wyrost, ale im wyżej, tym bardziej się przydawały. Nawet z nimi trasa była ciężka, a co dopiero bez... Spotkałyśmy dziewczyny, które z Romanki zawróciły, nie mając sił iść dalej (a planowały zejść przez Rysiankę).
Warunki rzeczywiście były wtedy trudne, choć niby wiosna :)


Byłem w całą Niedziele :D

A rakiety zaczynam szukac polecacie coś na noge 47?? :D

Czyli w sobotę też mieliście reprezentację z regionu :)
Co do rakiet, to trudno mi coś polecić, bo mam stary typ, taki sprzed ponad dziesięciu lat. Teraz są nowsze (i mniejsze) modele.
Kolega miał ten sam typ rakiet, co ja, potem używał TSL 438 (ponoć nie są bezawaryjne), teraz rozważa powrót do modelu 227 Camo. Ale to jego opinia, ja nic o powyższych nie jestem w stanie powiedzieć.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2021-03-26, 14:47

Dobromił pisze:
Będę pamiętał żeby Cię od razu dobić.

Ino żeby nie bolało za długo :D
koncial
Posty: 40
Rejestracja: 2021-03-18, 21:41
Lokalizacja: Radom

Postautor: koncial » 2021-03-27, 14:21

ceper pisze:
koncial pisze:spalanie miasto 5/6 zalezy trasa 6/7 - normalna płynna jazda
Na dotarciu palił średnio 5l ON (jazda spokojna), na trasie z reguły pali mniej niż po mieście (ma Auto-Start-Stop). Do pracy mam "blisko", do klientów 15-500 km, więc funkcja masażu bywa przydatnym dodatkiem. ;)


Czyli tez MK5??

Ja jestem mega zadowolny z tej fury
Brak podpisu ;)
koncial
Posty: 40
Rejestracja: 2021-03-18, 21:41
Lokalizacja: Radom

Postautor: koncial » 2021-03-27, 14:26

laynn pisze:
Dobromił pisze:Będę pamiętał żeby Cię od razu dobić.

A niech się pomęczy, nie dobijaj od razu ;)


Co do apteczki polecam zajmuje mało miejsca - inspirowałem się kanałem "Szybkie Podróże"- same najpotrzebniejsze rzeczy i leży z folia NFC. W naszych górach wystarczy.
Musze przyznać że mnie dupkę uratowało - szybki opatrunek i dojście do bezpiecznego miejsca - taki ma spełniać warunek.

Poźniej opisze w poście o sprzęcie ;)
Ostatnio zmieniony 2021-03-27, 14:26 przez koncial, łącznie zmieniany 1 raz.
Brak podpisu ;)
koncial
Posty: 40
Rejestracja: 2021-03-18, 21:41
Lokalizacja: Radom

Postautor: koncial » 2021-03-27, 14:28

Wiolcia pisze:
koncial pisze:
Wiolcia pisze:Byłeś w sobotę? Bo kojarzę samochód na takich rejestracjach. Nawet zastanawiałam się, kto z tak daleka przyjechał.
Gdybyś zrobił całą pętlę, to byłaby się szansa spotkać. Szłam przez Romankę, Pilsko szybko wyleciało nam z głowy i zeszłyśmy z koleżanką z Rysianki na dół. Na początku, zaraz za pierwszymi domami, widząc, jaki jest śnieg, wróciłyśmy po rakiety. Najpierw były trochę na wyrost, ale im wyżej, tym bardziej się przydawały. Nawet z nimi trasa była ciężka, a co dopiero bez... Spotkałyśmy dziewczyny, które z Romanki zawróciły, nie mając sił iść dalej (a planowały zejść przez Rysiankę).
Warunki rzeczywiście były wtedy trudne, choć niby wiosna :)


Byłem w całą Niedziele :D

A rakiety zaczynam szukac polecacie coś na noge 47?? :D

Czyli w sobotę też mieliście reprezentację z regionu :)
Co do rakiet, to trudno mi coś polecić, bo mam stary typ, taki sprzed ponad dziesięciu lat. Teraz są nowsze (i mniejsze) modele.
Kolega miał ten sam typ rakiet, co ja, potem używał TSL 438 (ponoć nie są bezawaryjne), teraz rozważa powrót do modelu 227 Camo. Ale to jego opinia, ja nic o powyższych nie jestem w stanie powiedzieć.


Po tym wypadzie będę chciał kupić - naprawdę pomogłoby mi w niedzielę :D

O TSL słyszałem dobre opinie
Brak podpisu ;)
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2021-03-28, 12:07

koncial pisze:Czyli tez MK5??

Ja jestem mega zadowolny z tej fury
Ja średnio, ale obciachu nie ma. Mam dopiero 3 miesiące, więc odkrywam jego możliwości. Niewiele zapłaciłem, niewiele oczekuję. Niektórzy "na śmiganego Niemca" zasuwają cały miesiąc albo dwa... :smil5

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 153 gości