Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

5 sierpień 2020 Błatnia.

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Mirek

5 sierpień 2020 Błatnia.

Postautor: Mirek » 2020-08-17, 17:55

Po kilkuletniej przerwie mogłem wybrać się na małą wycieczkę w góry.Padło na Błatnią,miało być okienko pogodowe ale niewiele z tego wyszło.Na szlaku z Brennej spotkałem więcej kopyt i czterech łap niż turystów.W schronisku pustki poza chłopakami z 1 KOMPANII SZTURMOWEJ BIELSKIEGO BATALIONU POWIETRZNO-DESANTOWEGO. Z niektórymi zamieniłem kilka zdań ,wypiłem kawę i po przejściu kilometra pożegnalismy się.Pogoda zrobiła się dopiero po minięciu siodła pod Przykrą.Ogólnie byłem zadowolony z tej wyprawy,poza mną były tam 3 osoby z którymi znaliśmy się duzo wcześniej.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
marekw
Posty: 3845
Rejestracja: 2014-06-18, 18:04
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Postautor: marekw » 2020-08-17, 18:02

Może tą wycieczką w końcu przełamiesz złą passę i w końcu wrócisz do wędrowania.Plus za relacje :)
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 6094
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2020-08-17, 18:55

Mglisto i tajemniczo.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9776
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2020-08-17, 19:18

Wow :o-o
To chyba pierwsza twoja relacja jaką widzę.
Klimat trafił ci się fajny, taki wsam raz na samotne wędrówki i dumanie o życiu ...
Dawno cię nie widziałem na zdjęciach i widzę że spoważniałeś jeszcze bardziej ;)
Musisz więcej w góry chodzić i tego ci życzę!
Mirek

Postautor: Mirek » 2020-08-17, 19:47

Dzięki za opinie, w planie mam Magurę Wilkowicką.A ostatnio byliśmy nad morzem, może jakaś niegórska relacja sie sklei.
laynn

Postautor: laynn » 2020-08-17, 21:17

Fajnie przeczytać Twą relacje. Super.
A pogoda...też ciekawa :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości