Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Się dzieje

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1983
Rejestracja: 2013-11-11, 10:10

Postautor: Prezes » 2020-07-14, 21:41

Nie, ich jest więcej. I w odróżnieniu od forów tematycznych często jedyne co ich łączy, to pustka polana lukrem lajków.
Pozdrawiam, domowy filozof :lol
W sumie wolę być domowym filozofem, niż np. blogerką modową :o-o
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2020-07-14, 22:35

Prezes pisze:Alkohol towarzyszy człowiekowi od wieków

narkotyki również. Ja bym poszedł w drugą stronę i wreszcie uznał, że dorosły człowiek może brać wszystko co chce, a nie dzielić na lepsze i gorsze używki.

niż np. blogerką modową :o-o

blogerka modowa może zarabiać niezłą kasę, a u nas taką wali jedynie ceper :lol Który znowu zniknął, aktualnie molestuje ludzi na GS ;)
Ostatnio zmieniony 2020-07-14, 22:36 przez Pudelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5747
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2020-07-14, 22:48

Pudelek pisze:blogerka modowa może zarabiać niezłą kasę, a u nas taką wali jedynie ceper

przez chwilę myślałem, że Ceper jest nowym chłopakiem Kasi Tusk :D
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2020-07-14, 23:04

Być może jestem trochę oderwany od rzeczywistości ale na FB jeszcze nie miałem kontaktu z żadną agresją, hejtem, awanturnictwem czy nienawiścią. Poważnie mówię.
I sądzę że jest to kwestia tego kogo się ma w gronie znajomych. Ja dołączam takich którzy mają zainteresowania podobne do moich - przyrodnicze, turystyczne itd i jeszcze mi się nie zdarzyło bym musiał czytać i oglądać jakieś wulgaryzmy, nienawistne wpisy czy chamówkę. Sporadycznie pojawiają się ikonki "z tęczą" itp. albo jakieś memy o kaczce czy donaldzie jak ktoś wrzucił ale to bardziej kabaretowe wstawki niż jakiś hejt.
Tak więc sporo zależy od tego kogo sobie dopuszczamy do grona obserwowanych. Tak myślę. Choć może też za mało siedzę na FB, bo raczej nieregularnie i nie śledze wszystkiego na bieżąco.

Poza tym czy to FB, czy fora czy jakiekolwiek media - one wszystkie są siebie warte. A z nich wszystkich najgorsza jest telewizja informacyjna, co z reszta możemy obserwować w ostatnich latach. Bo telewizja trafia do każdego, a FB czy fora do zdecydowanie mniejszej liczby osób.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12319
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2020-07-14, 23:41

Pudelek pisze: ceper Który znowu zniknął, aktualnie molestuje ludzi na GS


Ale zlewają go totalnie.... może wróci do nas :)
laynn

Postautor: laynn » 2020-07-15, 00:02

Już pewnie czyta i wymyśla, do kogo się przyczepić. Choć on nic a nic, nie potrafi wymyśleć nowego, na jedną nutę pisze :lol
Mirek

Postautor: Mirek » 2020-07-15, 05:15

sokół pisze:
Pudelek pisze: ceper Który znowu zniknął, aktualnie molestuje ludzi na GS


Ale zlewają go totalnie.... może wróci do nas :)
Eeeeee może lepiej nie, nudny jest. :DD
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2020-07-15, 07:30

Piotrek pisze:ale na FB jeszcze nie miałem kontaktu z żadną agresją, hejtem, awanturnictwem czy nienawiścią.


Ale widzisz takową agresję i nienawiść w wypowiedzi Wioli Pawlica ? Widzisz dość "dziwne" połączenie chęci mordu ( w sumie to publicznego nawoływania do agresji ) i podziękowania dla "miłosiernego" Boga ?

Ja widzę i to mnie przeraża.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2020-07-15, 07:49

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/kor ... ocid=ientp

Jakoś mi się to trochę kojarzy z Maską Czerwonego Moru . Odlegle ale jednak kojarzy.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Prezes
Posty: 1983
Rejestracja: 2013-11-11, 10:10

Postautor: Prezes » 2020-07-15, 08:12

Pomysł z dopuszczeniem wesel jest jednym z najmniej zrozumiałych. Wesela stają się powoli głównym źródłem zbiorowych zakażeń.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2020-07-15, 08:17

Z drugiej strony są osoby dla których wesela to "oazy wolności". Prawie jak na Białorusi.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12319
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2020-07-15, 10:04

laynn pisze:Już pewnie czyta i wymyśla, do kogo się przyczepić


Tutaj, żeby zajrzeć, musiałby się zalogować. :P
gar
Posty: 843
Rejestracja: 2016-01-06, 20:46
Lokalizacja: Orzegów

Postautor: gar » 2020-07-15, 10:10

"Co najmniej 151 osób zakaziło się koronawirusem na weselu we wsi Nawojowa w województwie małopolskim".
"Jak zaznaczyła, wśród zakażonych są nie tylko weselnicy, ale także osoby, które później miały z nimi kontakt."
Powyżej 2 zdania z linkowanego artykułu. Ciekawe ile osób tak naprawdę zaraziło się na weselu.

Na wiecach wyborczych nie było zakażeń czy nikt nie miał odwagi tego sprawdzić ?
włodarz
Posty: 2714
Rejestracja: 2014-05-13, 17:38
Lokalizacja: Góry Sowie

Postautor: włodarz » 2020-07-15, 12:01

Pudelek pisze: Ja bym poszedł w drugą stronę i wreszcie uznał, że dorosły człowiek może brać wszystko co chce, a nie dzielić na lepsze i gorsze używki.

Kuriozalny pomysł.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5747
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2020-07-16, 07:36

Wy o używkach a nasz sejm będzie dzisiaj rozpatrywał projekt ustawy o wspieraniu tradycji narodowych RP, która m.in. zakłada, że "kto w dniu 31 października danego roku kalendarzowego przebiera się za straszną postać, w szczególności za kościotrupa, czarownicę, wampira, diabła lub inną kojarzącą się z piekłem istotę, podlega karze ograniczenia wolności lub aresztu na okres nie krótszy od 15 dni".
PiS ostro wziął się za robienie porządków po wyborach.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... e,79cfc278

Mnie się akurat to amerykańskie święto nie podoba, ale taka ustawa może odnieść odwrotny skutek od zamierzonego. Nasz naród jest przekorny ;)
Ostatnio zmieniony 2020-07-16, 07:39 przez sprocket73, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 125 gości