Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Żywiecka klasyka: Żabnica-Rysianka-Lipowska-Boracza-Żabnica.

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2903
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2020-05-26, 17:03

Pudelek pisze:Przy okazji zmieniamy kolejność wędrówki - najpierw pójdziemy na Rysiankę, zamiast na Boraczą.

Daj se ;) Panie spokój. To wersja podejścia dla masochistów ;) Bardzo stromo i mało tych wypłaszczonych odcinków.
Patrząc na coraz nowsze zdjęcia z szeroko pojętego rejonu Romanki, nasuwa się pytanie...Gdzie te piękne lasy, jakie tam były wcale nie tak dawno temu ???
Pytanie retoryczne...

P.s. Byliście na szczycie Rysianki ? Nie ma zdjęć w relacji a myślę, że warto tam podejść.
Ostatnio zmieniony 2020-05-26, 17:04 przez Tępy dyszel, łącznie zmieniany 1 raz.
laynn

Postautor: laynn » 2020-05-26, 18:04

Ja byłem ale nocą. Fajnie tam jest :)
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2020-05-26, 18:17

Pójście najpierw zielonym szlakiem to wcale niegłupi pomysł. Pomęczy się człowiek na początku, za to potem same przyjemności...
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2020-05-26, 20:15

Tępy dyszel pisze: To wersja podejścia dla masochistów

poważnie tak piszesz? :-o podejście tam z lekkim plecakiem można nazwać trochę bardziej męczącym spacerem :)

Tępy dyszel pisze:P.s. Byliście na szczycie Rysianki ? Nie ma zdjęć w relacji a myślę, że warto tam podejść.

na Romance byłem raz, dawno temu. Zapamiętałem tylko las. Specjalnie odbijać spod z Rysianki nie ma chyba za bardzo sensu.
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2020-05-26, 20:33

Tępy dyszel napisał/a: P.s. Byliście na szczycie Rysianki ? Nie ma zdjęć w relacji a myślę, że warto tam podejść.



na Romance byłem raz, dawno temu. Zapamiętałem tylko las. Specjalnie odbijać spod z Rysianki nie ma chyba za bardzo sensu.


Tu chyba jest mowa o innych szczytach :)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
laynn

Postautor: laynn » 2020-05-26, 20:44

Las, lasem. Może kiedyś był, obecnie nie jest tak źle.
Kikuty uschniętych drzew, trochę skał. Moim zdaniem ciekawie, choć nie ma widoków. No rok temu było tyle śniegu tam, że nad niskimi sosnami coś tam było widać.
Awatar użytkownika
Pudelek
Posty: 8409
Rejestracja: 2013-07-08, 15:01
Lokalizacja: Oberschlesien

Postautor: Pudelek » 2020-05-26, 21:37

Dobromił pisze:Tu chyba jest mowa o innych szczytach

Racja :)

Na Rysiance też byłem raz. Widoki raczej ograniczone ;)
Staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 224 gości