Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Pasmo Pewelskie. Czeretniki wiosenną porą

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2020-05-19, 22:10

Oczywiście. Co prawda bardziej pasuje przy pogodzie pochmurnej - a najlepiej deszczowej - ale i podczas patelni potrafi się odnaleźć w beskidzkich zakamarkach.
Nadaje rytm i tempo marszu ;)
Ostatnio zmieniony 2020-05-19, 22:11 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2020-05-19, 22:12

Jestem za tym żeby Slayer reaktywował się na Festiwal Piosenki Turystycznej.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2020-05-19, 22:18

Gdyby przyjąć tempo utworów jako tempo marszu podczas wycieczki, to chłopaki tą 50-kę w 3 godziny zrobili :)
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2020-05-20, 14:25

Dobromił pisze:To z lenistwa.

Same lenie i burżuje na forum... Tylko jeden ciężko pracuje...

laynn pisze:Widzę, że podejście świetnie wygląda w białych kwiatach... jednak dalej jesienią było pięknie i magicznie. A może to efekt słońca, bo ja wtedy trafiłem idealnie z pogodą.
Ale zejście do Hucisko u Ciebie przepiekny!

Twoja jesień nie miała sobie równych. Trafiłeś na świetną pogodę, której tu zabrakło. Taka "zawiesina" w powietrzu i brak słońca niestety nie sprzyjają w górach. Ale było i sporo plusów, jak kwitnące drzewa.

Piotrek pisze:Piękny odcinek Wiolcia, dzięki tym biało kwitnącym krzewom. Dodają niesamowitego uroku, podobnie jak rzepak - tylko chwila w skali roku a za to jaka efektowna :)

Dlatego planowałam go właśnie na wiosnę.
A przy okazji, czy na tym szlaku w pobliżu Janikowej Grapy można znaleźć ten rzadki kwiatek, o którym ostatnio pisałeś, czy trzeba jednak z niego zejść? Tam sporo polanek małych było w okolicy szczytu i zastanawiałam się, czy to nie jedna z tych, gdzie ten okaz rośnie.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2020-05-20, 14:29

Wiolcia pisze:Tylko jeden ciężko pracuje...


Jak to ten to źle mu to wychodzi.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
laynn

Postautor: laynn » 2020-05-20, 18:16

sporo plusów, jak kwitnące drzewa

To wyobraź sobie, teraz te kwiaty i słońce...może za rok sprawdzę :)
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2020-05-20, 22:42

Wiolcia pisze:A przy okazji, czy na tym szlaku w pobliżu Janikowej Grapy można znaleźć ten rzadki kwiatek, o którym ostatnio pisałeś, czy trzeba jednak z niego zejść?
,
Stanowisko jest blisko szlaku, jakieś może 50 m od ścieżki, na polance z takim charakterystycznym świerkiem pośrodku. Ino trzeba zejść w zarośla i szukać intensywnie, bo roślina drobna. Teraz już pewnie nie kwitnie, więc po samych liściach będzie przypominała poziomkę.
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2020-05-21, 17:28

No to trzeba było wiedzieć, gdzie szukać. Może kiedyś jeszcze wiosną będę bardziej uważna.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2020-05-21, 20:52

Faktycznie, ciężko trafić. Ja znalazłem za trzecim podejściem, choć te dwa pierwsze były w nieco innym miejscu. Taki drobny falstart :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości