Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Rycerzowa. Zimą na śnieżnej hali

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Rycerzowa. Zimą na śnieżnej hali

Postautor: Wiolcia » 2020-03-17, 21:26

Zima się kończy, wiosna oddycha już pełną gębą, pszczoły pojawiły się na naszym baziowym krzewie w ogrodzie, kos zaczyna swe piosenki, więc ostatnia zaległa relacja z Rycerzowej, póki ktoś jeszcze o zimie chce czytać. A w niej, jak to mawia klasyk z naszego forum, pełno białego g... Jak na tę zimę, oczywiście.

Obrazek

Relacja: http://www.kuzniapodrozy.pl/mala-rycerz ... -soblowka/

Ten rok, w przeciwieństwie do poprzedniego, zaczął się świetnie. Były plany na o wiele lepszą zimę niż wcześniejsza. Po obiecującym początku skończyło się jak zawsze. Ten wyjazd to jeden z nielicznych, które udało się przeprowadzić.
Ale wtedy to człowiek miał przynajmniej plany, które chciał zrealizować. Bo teraz plany są, ale z realizacją to nie wiadomo.
Ostatnio zmieniony 2020-03-17, 21:28 przez Wiolcia, łącznie zmieniany 1 raz.
laynn

Postautor: laynn » 2020-03-17, 22:04

No rzeczywiście bardziej widokowa jest ta Mała Rycerzowa.

A w tej chacie to bym pewnie wyskoczył z krzykiem :D a przynajmniej o mało brakowało, podczas czytania ;)
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 6094
Rejestracja: 2017-11-09, 17:18
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Sebastian » 2020-03-17, 22:12

Ja zawsze lubię czytać relacje o zimie w górach, też jeszcze mam jedną do opublikowania: z Babiej Góry. A na Rycerzowej jeszcze nie byłem o żadnej porze roku, kiedyś przyjdzie pora nadrobić.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9776
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2020-03-18, 06:53

Ogladanie zimy zdecydowanie jest lepsze niż dotykanie jej osobiście :lol Akurat zimą w górach jest spoko, a nawet może być piękna ...

Piękne zakończenie dnia.

Obrazek
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2020-03-18, 21:49

laynn pisze:No rzeczywiście bardziej widokowa jest ta Mała Rycerzowa.

A w tej chacie to bym pewnie wyskoczył z krzykiem :D a przynajmniej o mało brakowało, podczas czytania ;)

Bardzo widokowa! Jakoś zapomniałam, że tam jest tak fajnie, aż w wakacje nie wylądowałam tam rowerowo i nie przypomniałam sobie, że miejscówka niczego sobie.
Aż się dziwię, że w tej chacie nie padłam trupem!

Sebastian pisze:Ja zawsze lubię czytać relacje o zimie w górach, też jeszcze mam jedną do opublikowania: z Babiej Góry.

Właśnie na nią czekam.

Sebastian pisze:A na Rycerzowej jeszcze nie byłem o żadnej porze roku, kiedyś przyjdzie pora nadrobić.

Oj, warto nadrobić! Lubię. Bo ludzi nieco mniej niż na obleganej i "kultowej" Rysiance.

Adrian pisze:Ogladanie zimy zdecydowanie jest lepsze niż dotykanie jej osobiście :lol

Teraz dotykanie czegokolwiek jest ryzykowne...
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12320
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2020-03-19, 11:31

Właśnie sobie uświadomiłem, że dawno nie byłem na Rycerzowej i w zasadzie warto by było się tam ruszyć, ale chyba już bezśnieżnie :P
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2020-03-19, 17:42

I pomyśleć, że nie dawno jak byłem, to śnieg był jeszcze dziewiczy, a teraz śladów na hali mnóstwo.
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2020-03-19, 20:14

sokół pisze:Właśnie sobie uświadomiłem, że dawno nie byłem na Rycerzowej i w zasadzie warto by było się tam ruszyć, ale chyba już bezśnieżnie :P

Rycerzową lubię. Choć kiedyś chyba bardziej.

Piotrek pisze:I pomyśleć, że nie dawno jak byłem, to śnieg był jeszcze dziewiczy, a teraz śladów na hali mnóstwo.

Teraz to nie wiem, jak jest na hali, bo wycieczka powyższa jest z początku roku (3 I). Czas świąteczny, wolny, więc sporo ludzi w okolicy się pewnie kręciło. Ty byłeś chyba niedawno, po kolejnych opadach.
FasolaNaSzlaku
Posty: 338
Rejestracja: 2019-05-12, 19:59

Postautor: FasolaNaSzlaku » 2020-03-20, 16:07

Zimą tam mnie jeszcze nie było . Trzeba kiedyś tam się wybrać , jak to białe coś będzie ...
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2020-03-20, 19:44

FasolaNaSzlaku pisze:Zimą tam mnie jeszcze nie było . Trzeba kiedyś tam się wybrać , jak to białe coś będzie ...

W sumie myślałam, że taka wycieczka to już przyszły sezon, ale na ten tydzień przewidują ochłodzenie i nowe opady śniegu. Kto wie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości