Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Beskid Śląski: Błatnia, Szyndzielnia i Klimczok

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 919
Rejestracja: 2014-07-30, 12:58
Lokalizacja: Beskid Mały/ Kraków

Postautor: Majka » 2019-08-01, 11:49

laynn pisze:Ps. Moją opinia o Gorcach napisałem, gdy Ty wrzucilas zdjęcie z domami z cegły, pustaków. Widok tych studzienek na Blatniej też jest brzydki. Tylko po co pokazywać brzydotę na zdjęciach? Moje pierwsze dwa zdjęcia to kawałek dalej widok.


Wcześniej już pisałeś, ale wolno Ci, jak każdemu mieć własne zdanie.Studzienki wrzuciłam dla żartu, a raczej z przekory. I naprawdę wiem,że w Beskidzie Śląskim są widokowe miejsca :)
"Wokół góry, góry i góry
I całe moje życie w górach..."
laynn

Postautor: laynn » 2019-08-01, 13:18

Majka pisze:Studzienki wrzuciłam dla żartu, a raczej z przekory. I naprawdę wiem,że w Beskidzie Śląskim są widokowe miejsca

A może jakaś wspólna wycieczka w Gorce?
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 919
Rejestracja: 2014-07-30, 12:58
Lokalizacja: Beskid Mały/ Kraków

Postautor: Majka » 2019-08-01, 13:46

laynn pisze:
Majka pisze:Studzienki wrzuciłam dla żartu, a raczej z przekory. I naprawdę wiem,że w Beskidzie Śląskim są widokowe miejsca

A może jakaś wspólna wycieczka w Gorce?


No , może kiedyś się uda... Teraz ruszam w Beskid Mały na trochę. Trzeba jeszcze skorzystać z wakacji :)
"Wokół góry, góry i góry

I całe moje życie w górach..."
Awatar użytkownika
opawski1
Posty: 1065
Rejestracja: 2016-02-21, 09:15
Lokalizacja: Prudnik
Kontakt:

Postautor: opawski1 » 2019-08-01, 23:50

Dziękuję wszystkim za miłe słowa dotyczące relacji :)

Ciągle słyszę o tym Kotarzu, że warto się tam wybrać, więc zgodnie z radami będę musiał to uczynić. Tym bardziej, że słyszałem, że jakiś inwestor chce zniszczyć to miejsce. Łąki, hale, to coś co we górach chyba lubię najbardziej :D

a co to trasy organizatorów, to właśnie Szyndzielnię dołożyliśmy sobie sami, bo programowa trasa biegła z Błatniej o razu na Klimczok, gdybym wiedział wcześniej poszedłbym w innym kierunku, ale mimo tego i tak nie żałuję ;)
MOJA STRONA O GÓRACH OPAWSKICH: http://www.goryopawskie.eu/
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-08-02, 06:15

Tylko zwróć uwagę na mapy - chodzi raczej nie o sam szczyt Kotarza (bo tam szału nie ma) lecz piękną halę poniżej. Na mapach bywa zazwyczaj jako Hala Jaworowa, choć widywałem też nazwy Hala Kotarz. Jej skrajem biegnie niebieski szlak z Brennej.
Poza tym na tym szlaku jak już się przejdzie halę, a jeszcze nie połączy z czerwonym szlakiem z Salmopolu na Kotarz, to mija się bardzo ładne osuwisko w które warto się zagłębić :-)
laynn

Postautor: laynn » 2019-08-02, 08:03

Póki co inwestycja została zablokowana.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5748
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2019-08-02, 08:21

Piotrek pisze:to mija się bardzo ładne osuwisko
alr to chyba tylko dla koneserów ;)
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-08-02, 14:32

Ono jest dość przyjazne w penetracji, a zarazem efektowne.
...choć może straciłem już dystans :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości