Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sprawy społecznościowe

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9776
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2019-07-26, 11:00

sokół pisze:Fasolka... pousuwałeś wszystkie swoje posty, zdjęcia... a widać, ciągnie wilka do lasu... I codziennie zaglądasz, czytasz... Nawet te tematy, gdzie są "świnki".

Może więc... zapomnijmy o wszystkim, wrócimy do starego Fasoli z postami (myślę, że dałoby się przywrócić posty) i będzie po staremu?

Bo wystarczy troszkę więcej dystansu i akceptacji innych... nawet, jeśli ktoś jest lekko jebnięty...


Jak najbardziej jestem za.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-26, 11:06

Też jestem za tym, aby tolerować osoby niestabilne emocjonalnie z huśtawką nastrojów przed weekendem, na który większość się cieszy, strapionych zaś dobija. Carpe diem. :-)

Jeśli ktoś pragnie ideału, to forum GBG nie spełni jego oczekiwań. Znam inne forum, lecz wąskie jest ucho igielne, by tam się dostać. To jak z sauną - dostać się trudno nie jest, ale wytrzymać w niej dłuższy czas. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
vidraru
Posty: 2504
Rejestracja: 2017-01-27, 18:44
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Postautor: vidraru » 2019-07-26, 11:13

Adrian 17 pisze:nawet, jeśli ktoś jest lekko jebnięty...

Tak na oko z połowa piszących tu posty :D :D :D W końcu to forum wyrzutków :D
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9776
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2019-07-26, 12:15

vidraru pisze:
Adrian 17 pisze:nawet, jeśli ktoś jest lekko jebnięty...

Tak na oko z połowa piszących tu posty :D :D :D W końcu to forum wyrzutków :D


Suicide squad :lol
Ja tu widzę samych pożądanych i zrównoważonych ludzi lubiących góry :bt6 :trz
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-26, 12:41

Adrian 17 pisze:Ja tu widzę samych pożądanych
Pamiętaj o 9 i 10 przykazaniu (żony ani żadnej rzeczy; wtedy temat LGBT był tabu), zaś porządnych tu niewielu, bo
vidraru pisze:W końcu to forum wyrzutków

Za 3h jadę do teściowej na smażoną fasolkę, najlepsza jest zarumieniona... :ops
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-07-26, 12:50

No nie wiem.
Zawsze mi się wydawało, że ludzie którzy na własne życzenie mordują się pod górę po kilkanaście kilometrów mają nie równo pod sufitem :D
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9776
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2019-07-26, 13:10

ceper pisze:Za 3h jadę do teściowej na smażoną fasolkę, najlepsza jest zarumieniona... :ops


To ci się udało ;)
Awatar użytkownika
dakOta
Posty: 1040
Rejestracja: 2014-01-01, 02:24
Lokalizacja: Kraków

Postautor: dakOta » 2019-07-26, 14:13

sokół pisze:ktoś jest lekko jebnięty...

vidraru pisze:Tak na oko z połowa piszących tu posty :D

vidraru zaniżasz szacowanie - stawiam na wyższy %

Piotrek pisze:ludzie którzy na własne życzenie mordują się pod górę po kilkanaście kilometrów mają nie równo pod sufitem :D

No i to chyba byłoby bliższe prawdy. :ryb
Zawsze trzeba iść. Jak się nie ma gdzie - tym bardziej.
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2904
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2019-07-26, 16:45

sokół pisze:Fasolka... pousuwałeś wszystkie swoje posty, zdjęcia... a widać, ciągnie wilka do lasu... I codziennie zaglądasz, czytasz... Nawet te tematy, gdzie są "świnki".

Gdybyś tego nie napisał, nawet bym o powyższym nie wiedział bo nie mam takiej technicznej możliwości.

Gdy Twe oko widzi niewidzialne dla innych, niech dłoń Ci nawet nie drgnie.

Po raz kolejny upubliczniasz niepubliczną sferę forum, której zwykły ,,user” ze swojej pozycji nie jest w stanie dojrzeć.

W przypadku zwykłego użytkownika miałbym do tego obojętny stosunek. Lecz każdy członek zespołu administracyjnego w tej materii powinien trzymać bezwzględną ,,kindersztubę” i być niczym żona cezara. Ponownie życzę więcej sieciowego rozsądku i ostrożności.

Prewencyjnie informuje, iż nie wyrażam zgody na upublicznianie moich niepublicznych ruchów internetowych. Szczególnie w zakresie czytania forum bez logowania oraz PW w ujęciu kiedy, jakie, ile, do kogo, od kogo, o czym itp.
dakOta pisze:vidraru zaniżasz szacowanie - stawiam na wyższy %

Procenty dla niektórych, im wyższe, tym lepsze ;) Szczególnie dla koneserów.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Spirytus_rektyfikowany
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2019-07-26, 18:40

Tępy dyszel pisze:Gdy Twe oko widzi niewidzialne dla innych, niech dłoń Ci nawet nie drgnie.


Brzmi niczym dewiza dla pracowników "No Such Agency".

Postaram się radykalnie zwiększyć ilość wklejanych zdjęć z wycieczek -w najbliższym czasie.
FasolaNaSzlaku
Posty: 338
Rejestracja: 2019-05-12, 19:59

Postautor: FasolaNaSzlaku » 2019-07-26, 18:53

Piotrek pisze:No nie wiem.
Zawsze mi się wydawało, że ludzie którzy na własne życzenie mordują się pod górę po kilkanaście kilometrów mają nie równo pod sufitem :D


Do tego jak się jeszcze słyszy z ust tych co za górami nie przepadają słowa typu " Po co ty tam idziesz , jak tam nic nie ma . Tylko trawa , drzewa i kamieni kupa" ... to i w ich oczach stajemy się tymi j ....
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12320
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2019-07-26, 21:41

Tępy dyszel pisze:Po raz kolejny upubliczniasz niepubliczną sferę forum, której zwykły ,,user” ze swojej pozycji nie jest w stanie dojrzeć


Ty zawsze byłeś "Niezwykłym" Userem.
Cel uświęca środki. Jak widać, warto było. Tyle tylko napiszę, nie zamierzam Ci się z niczego tłumaczyć. Nie podoba się? Trudno. Mnie się też wiele rzeczy nie podoba. I życie toczy się dalej.

Swoją drogą, pisząc posta, który przywoływałeś, nie wpadłem na to, że widzę więcej. I na przyszłość zwrócę na to uwagę.
Ostatnio zmieniony 2019-07-26, 22:18 przez sokół, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-26, 22:00

Dyszlu, ktoś tu musi rządzić... Tylko nie mów, że o tym nie wiedziałeś?
Pod pojęciem "inwigilacji" miałem tylko częściowo na myśli historię odwiedzających i co przeglądają/no/ (chyba na GS masz informację publicznie, kto ogląda właśnie daną stronę, na starym silniku). Mi to nie przeszkadza, zaś o wielu rzeczach każde dziecko wie, np. że nie jest się anonimowym w sieci. ;) Chciałbym się rozejrzeć z pozycji managera bazy - w poniedziałek miałbym z godzinkę wolną... ;)

Zaczyna się moderacja w dziale XXX, chyba szybciej z niej wylecę, niż otrzymam akceptację. Czy mógłbym prosić o
kolor zielony?
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Vision

Postautor: Vision » 2019-07-26, 22:03

ceper pisze:Zaczyna się moderacja w dziale XXX, chyba szybciej z niej wylecę, niż otrzymam akceptację. Czy mógłbym prosić o kolor zielony?


Kolor zielony każdy ma za automatu, więc nie wiem o co prosisz? ;)

Moderacji, żadnej nie ma, znikąd nie wylecisz, chyba, że na własne życzenie, sam opuszczając tą grupę. Twój wybór. ;)

PS: Czekam na filmiki, to może być hit, mogę nawet zadbać o dobre pozycjonowanie działu "xxx" w gogle. To może być na prawdę hit i pójście w świat. Tylko jak wiadomo, treść najważniejsza, więc mam nadzieję, że nas nie zawiedziesz. Może na początek instrukcja dla bielszczan z tym pejczem? :D :P ;)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Vision, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12320
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2019-07-26, 22:05

ceper pisze:Zaczyna się moderacja w dziale XXX, chyba szybciej z niej wylecę, niż otrzymam akceptację. Czy mógłbym prosić o kolor zielony?


Nie ma moderacji.
Akceptację otrzyma każdy, kto zechce. Bez wyjątków.
Ty już dawno ją masz.
Wylecieć możesz sam, w każdej chwili możesz zrezygnować z udziału w tej grupie. Samemu się można usunąć.
Kolorów nie przewidujemy. Pewnie byś miał codziennie inny.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości