Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Sprawy społecznościowe

Tutaj możesz zgłosić wszelkie problemy, propozycje i zadawać pytania dotyczące funkcjonowania serwisu.
Tutaj też przywitasz się z wszystkimi :)
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-24, 12:12

Szanowna Pani nie czyta postów ignorowanego usera, więc proszę o przekazanie jej poniższej rady. :smil5
Metodą dedukcji tudzież właściwej logiki należy:
1. Przeczytać interesujące nas wątki /posty/.
2. Wybrać "oznacz wszystkie posty jako przeczytane".
Jest to niezmiernie skomplikowana operacja spowodowana irracjonalnym podejściem do życia. Na pierwszy rzut oka rzuca się sympatyczny awatar i nie kierować wzroku w prawo (treść postu), lecz nacieszyć oczy samym awatarem. Po osiągnięciu nirwany kierujemy wzrok do następnego postu.

P.S. Vision jako wielbiciel koleżanki z Galicji w mig poprawi skrypt do postów nieprzeczytanych.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-24, 15:19

kristof73 pisze:Religia czy polityka do niczego nie jest ani tu ani podczas wycieczek potrzebna.
Tkwisz kolego w błędzie, bo większość szczytów usłana jest krzyżami, zaś większość skrzyżowań szlaków posiada kapliczki oraz niektóre szlaki oferują drogę krzyżową - nie chodzi tu o trud fizyczny, lecz ten duchowy. Polityka? To o samej pogodzie rozmawiasz na szlaku? Kogoś cieszą dotacje i zasiłki, pozostałych zaś drażnią; jedni żądają podwyżek, pozostali uważają dotychczasową wysokość za marnotrawstwo - to też jest polityka.

Admini, niech się tu coś dzieje. Zróbcie co miesiąc ankietę z listą aktywnych forumowiczów w ostatnim miesiącu i dla każdego ocena jak na fb: lajk, neutralny i do odstrzału. Kto nie uzyska 90% lajków, ten dostanie bana na IP. ;)
Po kwartale zostanie tylko idealna grupa o zbliżonych poglądach i która za kołnierz nie wylewa. Nie nazwałbym tego sektą, bo zaraz padnie podejrzenie na inne forum z pełną cenzurą. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2019-07-24, 15:26

ceper pisze:
Admini, niech się tu coś dzieje. Zróbcie co miesiąc ankietę z listą aktywnych forumowiczów w ostatnim miesiącu i dla każdego ocena jak na fb: lajk, neutralny i do odstrzału. Kto nie uzyska 90% lajków, ten dostanie bana na IP. ;)


Ja bym się ograniczył tylko do wprowadzenia serduszek. :-)
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-24, 17:48

telefon 110 pisze:Ja bym się ograniczył tylko do wprowadzenia serduszek.
Błąd. Instynkt zachowawczy u Ciebie działa, ja zaś mogę zginąć za swe idee - cóż znaczy ziarenko piasku na plaży. :-/
Brak byłoby punktu odniesienia, by odtrąbić sukces o pozbyciu się wrogich jednostek siejących zgorszenie i/lub/ nie przystających do ogółu. :zol
Telefonie wyleciałbyś w drugiej turze i byśmy sobie znów pisali. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2019-07-24, 18:10

ceper pisze:Telefonie wyleciałbyś w drugiej turze


To trochę tak jak w Domu Wielkiego Brata (zasady). :/
https://www.tvn24.pl/ciekawostki-michal ... 20355.html

Tylko czy my (GBG) jesteśmy aż tak oglądalni ? :rol
Awatar użytkownika
Tępy dyszel
Posty: 2904
Rejestracja: 2013-07-07, 16:49
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Tępy dyszel » 2019-07-24, 19:00

Swoją drogą, dzielny jest obywatel FasolaNaszlaku.
Ręcznie edytował wszystkie swoje posty, zamiast poinformować Admina, żeby je hurtem usunąć.

Dostrzegam elementy internetowego masochizmu. Może wtedy ,,cierpiętnictwo” jest większe ?

Widziałbym ,,Fasolę" na innym forum. Takim (pozornie) milusim, gdzie wszyscy się kochają, propagując miłość nawet w wymiarze praktycznym.

Jeśli na tym też tak by było, forum to, już dawno byłoby internetowym trupem. To proste jak konstrukcja ,,cep(r)a”.

Nikt nikogo nie zmusza do czytania wszystkich postów i wszystkich tematów, nie podobają mi się ten post/temat, przechodzę do innych treści a tych fajnych na forum nie brak.

Kto tego nie rozumie jest za ,,miętki” do internetu – niech więc tkwi w swym idyllicznym tylko ,,fejsowym” światku (czyli narzędziem do otępiania i ogłupiania ludzi), gdzie ,,łapka” w górę jest istotą a w zasadzie treścią…niczego.

P.s. Proponuję oprócz opcji już obecnej ,,ignoruj" dodać opcję ,,preferuj" - umieściłbym na niej cepra, telefona110, ROBERT-a i Wolfa.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2019-07-24, 19:20

Tępy dyszel pisze:
Kto tego nie rozumie jest za ,,miętki” do internetu – niech więc tkwi w swym idyllicznym tylko ,,fejsowym” światku (czyli narzędziem do otępiania i ogłupiania ludzi), gdzie ,,łapka” w górę jest istotą a w zasadzie treścią…niczego.


Z tym fejsikiem to tak ostrożnie. Trzeba mieć farta i do właściwej grupy trafić.
Czytałem ostatnio że na jednej padały całkiem grube słowa (aż się spłoniłem) i to wyszły spod dziewczęcych łapek.
https://nczas.com/2019/07/23/prawdziwa- ... isco-polo/

Także z tej perspektywy nie mogę patrzeć krytycznie na forum "GBG". :-)
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-24, 20:10

Dzięki Dyszlu za umieszczenie mnie na pierwszym miejscu przed telefonem i martwymi duszami. Czy to już zamknięta lista preferencji?

Pozwolę sobie na reklamę milusiego według Dyszla forum, na którym nawet trochę kosiłem...

Dyszlu, na wspomnianym forum musisz czekać kilka godzin na akceptację/moderację/ wpisu. Teraz nie przejdzie tam żaden krytyczny wpis dotyczący ich wspólnoty - zapomnij o obraźliwych słowach jak "zatroskani panowie, pokutnicy", a realia były zdecydowanie gorsze. Byłem i większość widziałem: smuta w żałobie. Dało radę zamienić kilka zdań, ale konfrontacja optymista vs żałobnicy była skazana na porażkę. Przy tym przejażdżka busem do zbójnickiej kapliczki jawi się jak najlepszy roller coaster w wesołym miasteczku.
Dyszlu, postawię Ci piwo lub Soplicę, jeśli uda Ci się tam zarejestrować i napisać jeden post bez setki słów uważanych powszechnie za obraźliwe. Uwierzę Ci na słowo. Zakładam, że metodą prób i błędów przejdziesz test matematyczno-ortograficzny. W niepewności będziesz tkwił godzinami odmawiając modlitwę słowami dziewczynki z powyższego postu telefona. Nie napiszesz nic, dopóki się nie przedstawisz, czyli nie dołączysz ksero dowodu, wykazu aktywów i zaświadczenia od plebana. Każdy post musi schlebiać innym, np. dość odważny wpis: bardzo pozytywnie wspominam smak rysiankowego piwa, ale jeszcze bardziej doborowe towarzystwo.

Kto nie był na tym forum, niech żałuje. Interfejs forum bardzo prymitywny, 8 lat temu był znacznie lepszy.
Niech teraz usłyszę jedno słowo krytyki forum GBG...
:sna2
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-07-24, 20:36

na wspomnianym forum musisz czekać kilka godzin na akceptację/moderację/ wpisu


:o-o
A co to za forum?, tak konkretnie z nazwy, to zerknę z ciekawości.
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12321
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2019-07-24, 21:23

ceper pisze:na wspomnianym forum musisz czekać kilka godzin na akceptację/moderację/ wpisu


Poważnie wprowadzili takie coś?
Żartujesz...

Bo to, że wypada wejść w dupę pozostałym towarzyszom wyprawy, to wiem.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-24, 21:29

Przed godz. 22 nie wolno mi wymawiać na głos jego imienia. To straszne forum, na którym zbanowano:
- Złego bez powodu (a może pojechał na zlot i zaczął śpiewać),
- hajera z obecną żoną (chyba za romans naruszający dobre obyczaje),
- Tępego Dyszla (za fajne relacje i ładne zdjęcia; szkoda, że przestał się tu udzielać w tej materii),
zaś ja dostałem upomnienie lub dwa (chyba za użycie słów motyla noga oraz klub zniewieściałych emerytów). Wypadłem z ich grona, bo nie spełniłem kluczowego warunku: w ciągu 6 miesięcy nic nie napisałem, czyli konto zostało automatycznie usunięte.
Można być zwykłym forumowiczem jak ja daltonista w kolorze brązu. Przed zbanowaniem hajer z Dyszlem czasowo zzielenieli (chyba mieli kilka pochwał za wybitne osiągnięcia, można by je tu też wprowadzić zamiast proponowanych serduszek, ale wcześniej, zanim uschła fasola). ;)
Członkowie klubu (tzw. zieloni - nie mylić z ekologami) MUSZĄ brać udział w zjazdach/zlotach/, więc Piotrze powinieneś dawno wylecieć stąd z hukiem, nie mówiąc o pozycji admina (kolor czerwony).
Są też niebieskie ptaki, czyli moderatorzy, dlatego niektórzy zwą je kolorowym forum.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-24, 21:39

sokół pisze:Poważnie wprowadzili takie coś?
Żartujesz...
Żartuję... Żadnego linku, tylko za słowa "smutni panowie, pokutnicy" odrzucono post (w nawiązaniu do Hali Miziowej). Napisałem reklamację, że żadnego linku nie było, a tylko ładne zdjęcia obiektu (nawiedziłem pstrąga wraz teściową i żoną). Nie przystoi się wykłócać, bo znów kilka godzin czekania na odpowiedź (post znów odrzucony) - szkoda czasu...
Obrazek
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
laynn

Postautor: laynn » 2019-07-24, 21:56

jeszcze jedną wadę - takie ignorowane posty generują podświetlanie tematu jako "nieprzeczytany" i trzeba to ręcznie oznaczać


O właśnie. Szefy zróbcie coś aby posty osób ignorowanych, były zaraz przeczytane.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-07-24, 22:09

(tzw. zieloni - nie mylić z ekologami)


Już się domyślam co to za forum, po tych kolorach. Chyba nawet miałem tam konto, tak z 10 lat temu?

, Członkowie klubu (tzw. zieloni - nie mylić z ekologami) MUSZĄ brać udział w zjazdach/zlotach/ więc Piotrze powinieneś dawno wylecieć stąd z hukiem, nie mówiąc o pozycji admina (kolor czerwony).


Musi być ktoś neutralny.
Jak się na żywo zaczniecie napierdzielać i całe forum się już na siebie po obraża, to przynajmniej jeden zostanie, żeby na głównej dać komunikat że to koniec. Zamknie tematy, zgasi światło i fajrant :D
Ostatnio zmieniony 2019-07-24, 22:09 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-07-24, 22:15

laynn - przeczytaj pierwszy post z tej strony, a Twe problemy świata zostaną rozwiązane.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości