Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Urlop czas zacząć

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9776
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Urlop czas zacząć

Postautor: Adrian » 2019-06-28, 16:23

Dzień dobry.
Oficjalnie urlop zaczyna się od poniedziałku, ale udało się zacząć w piątek. Tylko co tu robić, żona idzie do pracy, a ja? W góry 😁 Młoda znowu się na mnie wypieła i padło ostatnio często słyszalne - nie chce mi się 😬
No to jadę sam, ale gdzie? Tu byłem, tam byłem, tu mi się nie chce znowu, a tam za daleko ...
Decyzja zapadła dopiero rano i padło na Skrzyczne, bo w sumie dawno nie byłem i ma być fajnie chłodno. No właśnie chłodno! Jak wysiadłem z auta w Szczyrku to mnie ścieło - o kur. a ale zimno, a ja w spodenkachch i koszulce 😢
Całe szczęście że resztki rozsądku zadziałały i wrzuciłem koszulę flanelową do plecaka ...
Lekki trening przed niedzielnym Chłopkiem udał się w 100 %
Parę fot z dzisiaj
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2019-06-28, 16:31 przez Adrian, łącznie zmieniany 3 razy.
laynn

Postautor: laynn » 2019-06-28, 16:30

Spore zachmurzenie. Oby po weekendzie było więcej błękitu.
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 9776
Rejestracja: 2017-11-13, 12:17

Postautor: Adrian » 2019-06-28, 16:34

laynn pisze:Spore zachmurzenie. Oby po weekendzie było więcej błękitu.


Szczerze mówiąc byłem zaskoczony że aż takie chmury będą, w pewnym momencie myślałem że będzie padać, no i wiał zimny wiatr, mało przyjemne jak koszulka mokra od potu :lol

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości