Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

Beskid Żywiecki w najpiękniejszej odsłonie. Hala Boracza - L

Relacje z Beskidów od bieszczadzkich połonin po Beskid Śląsko-Morawski.
Awatar użytkownika
panna_aga
Posty: 64
Rejestracja: 2019-05-14, 15:04
Lokalizacja: Ustroń/Cieszyn
Kontakt:

Beskid Żywiecki w najpiękniejszej odsłonie. Hala Boracza - L

Postautor: panna_aga » 2019-05-19, 11:55

Znacie ten obrazek z internetów, na którym od poniedziałku do piątku świeci słońce, a przez weekend pada deszcz? Jakże irytująca i niesprawiedliwa bywa czasem rzeczywistość. A co, jeśli jest na odwrót? Ja wtedy myślę, że wygrałam w totolotka, szykuję odświętne ciuchy trekkingowe, czyszczę buty, czasem coś upichcę, żeby nie paść na szlaku albo móc coś wynegocjować z niedźwiedziem (nigdy nie wiesz, kiedy wylezie z lasu). Po kilku miesiącach przerwy zawitałam w Beskid Żywiecki. Wpadło pięć baniek na chybił trafił. ;)

Jak zwykle na ostatnią chwilę, ciągle monitorując prognozy, szykując ciuchy na lato i zimę (co za wyjątkowo zimny maj) cieszyłam się jak dziecko na wakacje. A kiedy już znalazłam się na jednym z piękniejszych szlaków w Beskidzie Żywieckim, śpiewałam po cichu, że ni mom hektara… Choć w zasadzie miałam wrażenie, że nic więcej mi nie potrzeba, a bardziej niż z wygranej w totka, cieszy mnie to, że mogę wracać na szlak. Lubię wracać tam, gdzie byłam…

Zapraszam do lektury na: https://www.zgoramiwtle.pl/2019/05/besk ... jszej.html

Do zobaczenia na szlaku!
Agnieszka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
FasolaNaSzlaku
Posty: 338
Rejestracja: 2019-05-12, 19:59

Postautor: FasolaNaSzlaku » 2019-05-19, 13:57

...
Ostatnio zmieniony 2019-07-22, 12:33 przez FasolaNaSzlaku, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-05-19, 21:21

Może i dobrze, że odpuściła. Szedłem ostatnio niebieskim ze szczytu w stronę Słowianki i drzew nawalone od groma na szlaku. Dużo więcej niż na czerwonym, którym Agnieszka schodziła.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-05-20, 13:20

Piotrek pisze: i drzew nawalone od groma na szlaku


I Ty to piszesz ? ! :o-o Tobie to przeszkadza ? :o-o Gdzie w Tobie dziecięca radość przedzierania się przez piastowskie wiatrołomy ? :o-o Nie odstraszaj Koleżanki !

Na Romankę marsz !

P.s. Tak swoja drogą to kiedy idziemy w bój ze skałami beskidzkimi ?
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
laynn

Postautor: laynn » 2019-05-20, 13:34

No okolice Lipowskiej pokazują spustoszenie.
Zawsze lubię przeczytać relację z tych stron, gdyż, to takie "moje" góry. Tzn to tam pierwsze samotne, dorosłe kroki przemierzałem w górach ;)
Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 10963
Rejestracja: 2013-07-06, 21:45
Lokalizacja: Żywiec-Sienna
Kontakt:

Postautor: Piotrek » 2019-05-20, 19:00

Dobromił pisze:I Ty to piszesz ? ! :o-o Tobie to przeszkadza ? :o-o Gdzie w Tobie dziecięca radość przedzierania się przez piastowskie wiatrołomy ?

Ale ja nie mówię, że mnie to przeszkadza. Dla przykładu dziś ciorałem się w jeszcze wiekszej drzewnej masakrze :)
Na skałach dziś byłem, trochę spontaniczny wyjazd się trafił dlatego solo wypadło.
Awatar użytkownika
Wiolcia
Posty: 3477
Rejestracja: 2013-07-13, 19:14
Kontakt:

Postautor: Wiolcia » 2019-05-20, 22:38

Szlak-klasyk. Ładnie tam wiosną.
Awatar użytkownika
panna_aga
Posty: 64
Rejestracja: 2019-05-14, 15:04
Lokalizacja: Ustroń/Cieszyn
Kontakt:

Postautor: panna_aga » 2019-05-22, 08:42

Wiolcia pisze:Szlak-klasyk. Ładnie tam wiosną.

Do pełni szczęścia zabrakło mi łowiec na halach w wyższych partiach :lol

FasolaNaSzlaku pisze:Do pełni szczęścia szczytu Romanki mi tu brakuję :)

Romankę mam w tegorocznych planach. A gdybyśmy tam poleźli, to być może nie spotkałby nas ten zachód słońca... :) Poza tym wybór padł na czerwony szlak z powodu... łańcuchów głównie :haha

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 292 gości