Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-18, 18:39

TNT'omek pisze:Jakich patriotów?? Ja krytykuję Ciebie za brak znajomości zasad pisowni języka polskiego.
Nadinterpretujesz młodzieńcze.

Dlaczego chcesz mnie wyrzucić z mojego kraju za to, że mam inne poglądy?
?

Żyjesz w tym kraju dzięki takim ludziom a nie masz za grosz szacunku dla nich. Nie wyrzucam tylko proponuje bo będzie ci na pewno lepiej chyba jest różnica między propozycją a wyrzucaniem. Tutaj za dużo narodowców to na pewno ci źle no i jeszcze ten pis.

TNT'omek pisze:To samo mi mówi mój pis-owski współpracownik.


Jak ty dajesz radę ? jak ty z nim wytrzymujesz ? czy może współpracujesz? Pis to partia Narodowców?
Ostatnio zmieniony 2019-04-18, 18:45 przez Stanko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2019-04-18, 22:19

Kolejny postępowy miłośnik katedr:

http://telewizjarepublika.pl/a-jednak-c ... 78968.html
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2019-04-18, 22:45

telefon 110 pisze:Kolejny postępowy miłośnik katedr:

http://telewizjarepublika.pl/a-jednak-c ... 78968.html


Telefonie nie kompromituj się z takimi źródłami informacji ...

jeden z komentarzy spod "artykułu" :


#1000018353 • 106595 • 7382

sprawdzić qtasa, jeśli obrzezany to dokończyć obrzezanie ale na wysokości krtani

Wysoki poziom merytoryczny i kultura przez "K"
in omnia paratus...
Awatar użytkownika
telefon 110
Posty: 2046
Rejestracja: 2014-09-20, 22:32

Postautor: telefon 110 » 2019-04-18, 23:00

TNT'omek pisze:
telefon 110 pisze:Kolejny postępowy miłośnik katedr:

http://telewizjarepublika.pl/a-jednak-c ... 78968.html


Telefonie nie kompromituj się z takimi źródłami informacji ...

jeden z komentarzy spod "artykułu" :


#1000018353 • 106595 • 7382

sprawdzić qtasa, jeśli obrzezany to dokończyć obrzezanie ale na wysokości krtani

Wysoki poziom merytoryczny i kultura przez "K"


???

Komentarz odredakcyjny ? Chyba nie.
I jaki ma to związek z rzetelnością podanej informacji ?

Stosuje dywersyfikację źródeł informacji. Nie każdy "news" ze świata jest podawany np. w "Szechter Cajtung" czy podobnych przekaziorach.


Napisałem kolejny postępowy miłośnik katedr ponieważ palma pierwszeństwa należy się Jasiowi Kapeli .
https://dorzeczy.pl/kraj/99995/Nie-gasc ... -Dame.html


Pisali o Jasiu w "Szechter Cajtung" ?
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-18, 23:37

Odnośnie katedry Notre Dame: ładny obiekt, oglądałem kilka razy, zwłaszcza płynąc parę razy po Sekwanie o zachodzie słońca. Szkoda... :/

sokole, wracając do lokalnej polityki, to Zły zna swe miejsce w szeregu.
Ja nie mam wrogów, przynajmniej nic mi o nich nie wiadomo. Zresztą mam nowego kolegę - "obrońcę rodziny", więc śpię spokojnie. Dlaczego nie udzielił on odpowiedzi na łatwe pytanie? Może przerosło jego możliwości interpretacyjne albo marne ego ciągnie się od przedszkola? Pojadę obejrzeć jego ufortyfikowaną ziemiankę, pewnie czuwa całą dobę dla dobra ojczyzny i rodziny, wszak w narodzie piąta kolumna czyha... ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-19, 00:04

Tak przerosło.
Obrazek

Lepiej nie sprawdzaj świnko bo jeszcze wdepniesz we własną minę nim wyjdziesz za bramę koryta a po co ma się twój smród ciągnąć dalej niż trzeba? Proszę nie przyjeżdżaj. Nie obchodzi nas czy masz wrogów czy nie, zachowaj to dla siebie zamiast wylewać gorzkie żale publicznie.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-19, 00:23

Stanko pisze:Tak przerosło.
Potrafisz jednak napisać zdanie poprawnie po polsku. Bolało? Chyba pierwsze i jedyne na tym forum. Gratulacje. ;)
Podejrzewałem nawet, że to jakiś imigrant. A to nasz miejscowy. Pewnie czterolatek sprawdził pierwsze zdanie i usnął. Piszcie razem, to nie będziesz się kompromitował. Masz jeszcze jakieś fotki z dzieciństwa?
Ostatnio zmieniony 2019-04-19, 00:23 przez ceper, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-19, 01:30

ceper pisze:
Stanko pisze:Tak przerosło.
Potrafisz jednak napisać zdanie poprawnie po polsku. Bolało? Chyba pierwsze i jedyne na tym forum. Gratulacje. ;)
Podejrzewałem nawet, że to jakiś imigrant. A to nasz miejscowy. Pewnie czterolatek sprawdził pierwsze zdanie i usnął. Piszcie razem, to nie będziesz się kompromitował. Masz jeszcze jakieś fotki z dzieciństwa?


Dla mnie nie jesteś godny by wydawać gratulacje których od ciebie i tak nie przyjmę.
Jako koleś może jesteś ok ale nieco brakuje manier a w temacie polityki niewiele masz do powiedzenia a przynajmniej nic mądrego , od jakiegoś czasu jesteś nudny. Idę spać bo rano trzeba wstać.


Coś mam ale nie zamocz pościeli nocą :lol
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2019-04-19, 01:36 przez Stanko, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5748
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2019-04-19, 04:30

Stanko pisze:Idę spać bo rano trzeba wstać.

A mnie pies obudził. Nie chciał wyjść, nie jest głodny. A od 3:00 kręcił się koło łóżka i nie dawał spać. Skąd on wie, że jedzie w góry?

Co do Porsche - podobają mi się te samochody. Model 911 szczególnie, no i Cayman jako tańsza bardziej dostępna wersja (choć i tak dla mnie wciąż za drogi). Oczywiście kolor musi być czerwony, więc czarnego nie zazdroszczę. Ale nie o tym chciałem. Czemu masz taki kwaśny uśmiech? Też wolałbyś czerwony, ale nie mieli?
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-19, 07:28

Stanko pisze:Coś mam ale nie zamocz pościeli nocą
Właśnie się posiusiałem. Nawet na żartach się nie znasz z tymi gratulacjami. Dziś się nie postarałeś. Nie mogłeś od razu napisać, że masz wszystko zaczynające się od "dys*" i ADHD. Mamy empatię i nikt by nie kopał leżącego kaleki, przynajmniej ja. Przepraszam w imieniu swoim i forumowiczów. :zol

Sugerujesz nam, że 7 lat temu pracowałeś jako boy hotelowy lub parkingowy w Poznaniu? Nawet koledzy z forum mają fajniejsze auta niż czarne maleństwo. Żeby chociaż miało ono lakier perłowy, na dodatek takie małe i mało praktyczne. Szef lub gość hotelowy nie mieli gustu. :ryb
W temacie polityki i ekonomii dzieli nas przepaść poglądowa - nie ta liga. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-19, 12:45

sprocket73 pisze:
Stanko pisze:Idę spać bo rano trzeba wstać.

A mnie pies obudził. Nie chciał wyjść, nie jest głodny. A od 3:00 kręcił się koło łóżka i nie dawał spać. Skąd on wie, że jedzie w góry?

Co do Porsche - podobają mi się te samochody. Model 911 szczególnie, no i Cayman jako tańsza bardziej dostępna wersja (choć i tak dla mnie wciąż za drogi). Oczywiście kolor musi być czerwony, więc czarnego nie zazdroszczę. Ale nie o tym chciałem. Czemu masz taki kwaśny uśmiech? Też wolałbyś czerwony, ale nie mieli?


Fajnego masz psa ;) nasz Jack jak jedzie na działkę i widzi naszą torbę to cały czas piszczy dlatego musimy się w tajemnicy pakować. Z nim głównie na działkę jeździmy bo w górach bym osiwiał do reszty.

Staram się swoją prywatność chronić w sieci, stąd ten uśmiech.

Lubie ciemne kolory bo fajnie wydobywa się głębie po woskowaniu. Czerwony to mi do ferrari bardziej pasuje.

Pozdrawiam

ceper pisze:
Sugerujesz nam, że 7 lat temu pracowałeś jako boy hotelowy lub parkingowy w Poznaniu? Nawet koledzy z forum mają fajniejsze auta niż czarne maleństwo. Żeby chociaż miało ono lakier perłowy, na dodatek takie małe i mało praktyczne. Szef lub gość hotelowy nie mieli gustu. :ryb
W temacie polityki i ekonomii dzieli nas przepaść poglądowa - nie ta liga. ;) [/color]


Nigdy tak nie pracowałem. W sumie pracę teraz traktuje bardziej dorywczo bo skupiam się na rodzinie i wyjazdach.
Dlatego dobrze mieć kilka autek: rodzinne, małe dla kobiety i jeszcze jakieś do zabawy.
Pewnie że mają nie wątpię. Jest dużo fajnych aut , wszystkich mieć nie można. O gustach się nie dyskutuje ale mi się czasem zdarza z kobietą.
Całe szczęście że przepaść bo musiałbym na głowę upaść by nie było tej przepaści. Mnie to cieszy.
Ostatnio zmieniony 2019-04-19, 12:51 przez Stanko, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-19, 15:04

Kwestię przepaści i uszczypliwości mamy chyba już za sobą. Upadki nie pomogą (stan KO - to chyba nie jest przypadkowy nick), bo wszyscy by zaraz skakali na główkę z PKiN. :v

Nie podoba mi się porsche ani ferrari, chociaż gdyby żona miała taki kaprys, to jej nigdy nie odmawiam. :usmi
Rozważam tylko hipotetycznie: po co komuś trzy malutkie wozy, do których bym się nie zmieścił? :?
Rozsądek i ekonomia przemawiają za dwoma autami: robocze (o średniej wielkości) oraz reprezentatywne (na różne okazje, np. pogrzeby, śluby oraz wyjazdy rodzinne). Wydaje mi się, że kolekcję autek dla całej rodziny kupiłeś na Mikołaja w kiosku z zabawkami za pogana lub dwóch. Kolejkę pewnie też masz. ;)
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/

Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2019-04-19, 16:13

Stanko pisze:zacząleś jak w piaskownicy


Na forum górskim, auteczkiem się chwalisz?? :/ To już innych atrybutów w dyskusji zabrakło?
Może sobie zaczniemy fiuty pokazywać? Żenada...
in omnia paratus...
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2019-04-19, 16:20

A tak z innej beczki...

Dzisiaj przypada 76 rocznica wybuchu powstania w warszawskim getcie.

Było ono pierwszym miejskim zrywem zbrojnym w Europie okupowanej przez III Rzeszę. O świcie 19 kwietnia 1943 r. na wkraczające do getta oddziały SS, których celem była jego całkowita likwidacja, spadły granaty i koktajle Mołotowa. Opór Niemcom stawiło kilkuset słabo uzbrojonych członków Żydowskiej Organizacji Bojowej i Żydowskiego Związku Wojskowego. Przeciw sobie mieli 2 tys. dobrze uzbrojonych i wyszkolonych żołnierzy i policjantów. Mimo ogromnej dysproporcji sił walki trwały prawie miesiąc.
Aż się ciśnie na usta : CHWAŁA BOHATEROM!

Obrazek
in omnia paratus...
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-19, 18:45

TNT'omek pisze:
Stanko pisze:zacząleś jak w piaskownicy


Na forum górskim, auteczkiem się chwalisz?? :/ To już innych atrybutów w dyskusji zabrakło?
Może sobie zaczniemy fiuty pokazywać? Żenada...
A czym tu się chwalić fura jak fura? Są lepsze. Jakoś nie specjalnie, mam inne preferencje a po za tym nie wiem czy miałbyś nawet w swoim środowisku czym się chwalić. W dyskusji z tobą owszem,preferuje inne klimaty bez urazu źle trafiłeś. Teraz już wiem na pewno czemu twoj wspolnik pyta sie kiedy wyjedziesz.... :lol

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości