Jeśli chcesz pomóc, wpłać na wsparcie poszkodowanych w wyniku powodzi. Linki poniżej:
SIEPOMAGA.PL - WSPARCIE POSZKODOWANYCH W WYNIKU POWODZI
ZRZUTKA.PL - POMOC POWODZIANOM ZE STRONIA ŚLĄSKIEGO


Głosowanie na zdjęcie sierpnia - trzeba wejść do sekcji "Fotografia górska i nie tylko" - nie ma linka na głównej, mój błąd.

a propo's Wyborów, polityki, Unii, standardów, ISO itd

Tutaj znajdziecie tematy nie związane z górami, coś o muzyce, filmach, sporcie, polityce i czymkolwiek innym...
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5748
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2019-04-18, 12:27

Salutowali "heil Hitler" w Muzeum Powstania Warszawskiego

Brzydko się zachowali. A to byli wrogowie Ojczyzny, czy wręcz przeciwnie? Bo zaczynam się w tym wszystkim już gubić...
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-18, 12:30

sprocket73 pisze:A to byli wrogowie Ojczyzny, czy wręcz przeciwnie?


To tylko Obrońcy Ojczyzny wiedzą.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :
- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum
- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi
- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
sokół
Posty: 12320
Rejestracja: 2013-07-06, 09:41
Lokalizacja: Bytom

Postautor: sokół » 2019-04-18, 12:31

Chyba kupię na święta flaszkę, lub dwie i spróbuję przejść przez ten cały temat od początku...
Awatar użytkownika
sprocket73
Posty: 5748
Rejestracja: 2013-07-14, 08:56
Kontakt:

Postautor: sprocket73 » 2019-04-18, 12:37

Sokół, zrób streszczenie ;)
Mógłbyś też zrobić takie zestawienie forumowiczów w formie tabelki: Nick ; Światopogląd.
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-18, 12:38

Dobromił pisze:
Stanko pisze:A ty uważasz że należy marnować pieniądze podatników na procesy?


A czy ty jesteś podatnikiem podatku dochodowego i innych ?


Odpowiadasz pytaniem na pytanie dosyć wymijająco. Czy jest tego jakiś powód czy rumienisz się przy odpowiedzi? Płacę wszystkie podatki i stać mnie na to. Czy wszystkie podatki jakie płacę są dla mnie słuszne to inna para kaloszy.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-18, 12:44

Stanko pisze: i stać mnie na to.


To mi zaimponowałeś.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-18, 12:48

ceper pisze:
Stanko pisze:Jesteś jak ta różowa świnka i nawet kolory pasują do ciebie.
Mój awatar mi się podoba, bo działa na "wysiloną" patologię. Nie wrzucaj rodzinnych zdjęć, nawet gdy się wzruszysz. Podoba mi się twój styl interpretacji, pewnie koledzy też się z ciebie wyśmiewali i stąd ta twa walka za ojczyznę oraz rodzinę w kolejkach po zasiłki. Twój potomek jest według ciebie:
a) tak samo głupi,
b) głupi do kwadratu,
c) w połowie głupi,
d) mądry (oznaczałoby to dramat innych ludzi).
Gratis otrzymasz interpretację naukową. ;)


Ty się kolegami nie podcieraj bo się ośmieszasz. Taki z ciebie chojrak a może po prostu jesteś słaby psychicznie i liczysz na pomoc. Kiedy brak argumentów rozumiem że poprzeczka w dół norma. Podoba ci się i nawet przypominasz mi tą świnkę bajkową kiedy moje dzieci w okresie wyjścia z pampersów ją oglądali. U ciebie widać czas się zatrzymał :lol Nie ma tam nic czego mógłbym się wstydzić wręcz przeciwnie. Zasiłki niespecjalnie były by w stanie zasilić mój budżet. W zasadzie kropa w morzu potrzeb. Jedno wyjście na miasto ;). Na mnie nie robią wrażenia a na tobie? Ja o kolejkach nic nie wiem. Stałeś długo ?

Dobromił pisze:
Stanko pisze: i stać mnie na to.


To mi zaimponowałeś.


Nie ma czym. Skoro pracuję to stać mnie i na opłaty. Bezrobotnych na pewno nie stać. Czy ty jesteś bezrobotnym skoro ci takie rzeczy imponują?
Ostatnio zmieniony 2019-04-18, 13:02 przez Stanko, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
ceper
Posty: 8598
Rejestracja: 2014-01-02, 11:33

Postautor: ceper » 2019-04-18, 13:05

Pytanie Dobromiła dotyczyło podatku dochodowego, który się płaci od dochodu (z reguły z pracy, bo socjal ich nie dotyczy), ale pytanie cię przerosło. Pewnie wszędzie wchodzisz poza kolejnością - jesteś w ciąży? Jeśli zasiłki są niespecjalne, to walcz - rok temu było głośno. Jeśli nie dadzą, to morduj wrogów rodziny. Albo weź się do roboty. Słyszałem o takich, co poszli na miasto na jeden dzień... Wracali po miesiącu po kolejny zasiłek i znów w tango.
Nie chcesz darmowej porady?
Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. /Mt 13,12/
Enjoy your life-never look back. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-18, 13:38

Jak ktoś chce podtrzymywać nędze niech sobie walczy. Ja nie porzebuję niczyjej pomocy .W ogóle mnie ten temat mało interesuje. Coś cię dręczy ? czy może mam w twoim imieniu walczyć żebyś miał lepiej ?
Środowisko meneli co chodza w tango i po zasiłki czy to jakiś ważny przekaz? Nie dość że z drugiej ręki to jeszcze jakiś bełkot.

Papier koledze też przynosisz?
Ostatnio zmieniony 2019-04-18, 13:40 przez Stanko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-18, 16:39

Stanko pisze:czy może mam w twoim imieniu walczyć żebyś miał lepiej ?


Walcz. Jako Rycerz spod Kresowych Stanic.
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2019-04-18, 16:53

Stanko pisze: telefon jest niewygodny i wysilony a mojego prywatnego mi szkoda bo troche za dobry na ten dyskusje wiec byki beda i nie zawsze mam czas poprawiac bo siedze w pracy kiedy pije kawke. kazdy kto dziala na jego szkode celowo i podstepem


Myślę, że jedną z lepszych rzeczy, jakie byś mógł zrobić dla swojej ojczyzny, to zacząć poprawnie używać języka ojczystego. Pismo widzę, ale myślę ,że w mowie jest podobny chaos...
in omnia paratus...
Awatar użytkownika
Dobromił
Posty: 14537
Rejestracja: 2013-07-09, 08:33

Postautor: Dobromił » 2019-04-18, 16:58

TNT'omek pisze:Myślę, że jedną z lepszych rzeczy, jakie byś mógł zrobić dla swojej ojczyzny, to zacząć poprawnie używać języka ojczystego.


Sugerujesz, że należy wprowadzić w życie hasło "Śmierć wrogom polszczyzny" ? :)
Decyzją administracji Dobromił otrzymał nagany :

- za obraźliwą formę wypowiedzi oraz ironizowanie na temat innych użytkowników forum

- za niecytowanie w postach wypowiedzi, do których się odnosi

- za relację przypisaną do niewłaściwego działu
Awatar użytkownika
Stanko
Posty: 57
Rejestracja: 2019-04-07, 20:23

Postautor: Stanko » 2019-04-18, 17:42

TNT'omek pisze:
Myślę, że jedną z lepszych rzeczy, jakie byś mógł zrobić dla swojej ojczyzny,...


Ja myślę że tobie myślenie nie wychodzi. Ponowny raz pytam jak i wiele osób w twoim towarzystwie co sam napisałeś co jeszcze robisz w Polsce? Skoro krytykujesz patriotów i żołnierzy?
Awatar użytkownika
TNT'omek
Posty: 2517
Rejestracja: 2013-08-14, 16:27
Lokalizacja: Beskid Mały
Kontakt:

Postautor: TNT'omek » 2019-04-18, 17:52

Stanko pisze: co jeszcze robisz w Polsce? Skoro krytykujesz patriotów i żołnierzy?


Jakich patriotów?? Ja krytykuję Ciebie za brak znajomości zasad pisowni języka polskiego.
Nadinterpretujesz młodzieńcze.

Dlaczego chcesz mnie wyrzucić z mojego kraju za to, że mam inne poglądy?
Wszyscy mamy myśleć podobnie? Może się jeszcze ubierać tak samo? W takie same uniformy?
in omnia paratus...
Awatar użytkownika
darkheush
Posty: 2626
Rejestracja: 2013-07-07, 16:39

Postautor: darkheush » 2019-04-18, 18:04

TNT'omek pisze:W takie same uniformy?

Popatrz na swego avatara. Czarny t-shirt z jakimś maziajem na klacie. Czy nie bardziej do twarzy byłoby Ci w brunatnym mundurku? :D
Ostatnio zmieniony 2019-04-18, 18:06 przez darkheush, łącznie zmieniany 1 raz.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości